PDA

Zobrazit normální verzi : Odsrtánenie de_nuke



Charon35
11-12-11, 16:21
Zdravím,
dnes sme mali de_nuke a je to pekne o ničom mapa na tento mód. Vkuse tam Tčka pindali, že CT len kempia a mali pravdu. Táto mapa nie je tvorená na to. Je tam 1 dlhý prístup ku Flagom a to ten problém. CT boli na streche a dole pri búde a Tčka sa postupne oživovali na T spawne (a chvíľu naopak). Takto to bolo niekoľko minút kým neprešlo RTV. Jednoducho nič sa tam nedá spraviť, keď sa to dostane do takej patovej situácie.

Odstrániť de_nuke z tohto módu.

BiA Fz
11-12-11, 17:19
To záleží na hráčích, takhle kempit můžeš všude, všude u spawnů jsou dlouhé cesty který se daj snadno krýt. Tahle hra je právě o tom se postupně probývat liniemi. Ale když se pět hráčů rozhodne zakempit spawn, tak nezbývá nic jiného než vyrazit v pěti do útoku, dvakrát je sundat a ukořistit vlajku; navíc je to oboustranně sečné; když se postavíš za T s awp na střechu a Ct se spawnují po jednom, nedokážou ani vyjít :-)
Už sem to zažil i na Aztecu, všichni teroristi seděli na spawně a vybíhal jen 1, kterýho sem dycky sejmul, nadával mi do cheaterů, s ostatními sme pak dobyli i ten jejich spawn a bylo to x:0. Není to mapou ale hráčema podle mě...sem proti.

Charon35
11-12-11, 18:50
Ide ale o to, že tam je len JEDNA prístupová cesta. Na ostatných (teda na inú podobnú som nenarazil), je ich viac (teda dve). Hentam sa dá dohodnúť ťažko a aj keď sa dohodneš, tak to je prd platné, lebo T sa tam spawnujú stále a keď si CT, tak každý kto sa spawne ti niečo uberie (ak si blízko, preto každý ostreľoval z diaľky). Kebyže tam niesom, keď sa to hralo, som ticho, ale hento bola fakt patová situácia, keď ani jedna strana z toho nemohla vyjsť.

Upresním, ak by to niekto chcel: Bolo nás 5:5 (či 6:6?. to je jedno) CTčka sa nejak natlačili naraz na stechu, 2 awá tuším, zbytok dole a len sa ostreľovalo. Ja som sa pokúsil ísť bližšie, ale tam sa zas spawnovali mŕtvy T, takže bez šance. Jednoducho ostreľovačka Strecha vs. T spawn.

BiA Fz
11-12-11, 19:29
nevím no. asi byly vyrovnané síly, sem ten nuke několikrát hrál a nestalo se mi to nikdy....

Daduskaa
11-12-11, 19:46
Súhlasím s tým aby bola táto mapa odstránená .. Neraz som tam bola pri tejto mape a väčšinou tam boli v prevahe CT pretože "ovládli" tu cestu na T spawn .. A musel tam prísť naozajstný skill aby ich všetkých pozabíjal ...

Kotel
11-12-11, 19:49
Vetsina hracu tam v podstate jen kempi spawn. Chtelo by to presunout vlajky jinam. Zatim mapu vypnu.