PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na knife



bugerekk
26-04-15, 21:48
1. Originálni hra CS 1.6: Ano mam 2500 hodin nahraného
2. Hrát minimálně 3 měsice na serveru: Ano hraju už víc jak 3 roky na kotelně
3. Hlášeni cheaterů: Ano hlásím přes steam, Zyxovi a Doesovi
4. Čistý banlist: Mam 1 ban za vlak ale to bylo už před 2 lety.

Informace:

1. Nick ve hře: fallen;
2. Steam: http://steamcommunity.com/id/acerboyfallen/
3. Věk: 17
4. TS3 + Mikrofon: Mám
5. SteamID: STEAM_0:1:59949557
6. Zkušenosti: Takže byl jsem rok admin na GS na knife, AMX ovladam na 100%, zkušenosti s pluginama mam docela hodně. Rád dělám knife skiny a tak podobně.
7. Důvod žádani:Tak knife už hraju 6 let a prostě teď když jsem byl admin na GS tak to bylo o ničem, špatný systém hry a pochopil jsem že kotelna je lepší v knife,komunita,admini prostě všechno.Poznám všechny hacky na knife co jsou BoG Final,KB a další. Vím že na kotelně je malo adminu na knife takže bych hodně pomohl s banováním.

8. Odkaz k banu: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=57758

Děkuji, fallen;

hofy
26-04-15, 22:04
na zkoušku jsem pro

Chemo
26-04-15, 22:11
Poznám z hry, keď robil admina na GS a má skúsenosti, tak prečo nie ?!
Niečo mi nahlásil, no nepamätám si už, čo to bolo.
Tiež, ako Does, som Za triala.

Fhacker
26-04-15, 22:32
Z hry poznám som PRO. Aktivita je, na nejakom hlásení som aj myslim bol.

zyx
26-04-15, 23:03
Proč nemáš nic nahlášeno na fóru?

E: geez geez, já sám byl adminem na GS, i přesto jsem zde hlásil. Hrával jsem na obou serverech, rovněž jako fallen. no hate

bugerekk
27-04-15, 06:22
Tak jako omlouvam se ale jako admin na gs jsem se logicky o tohle forum nezajímal, ale všechno bych to dohnal ty přispěvky.

because
27-04-15, 11:41
Ahoj
Odkaz od tvojho kamaráta:

Ahoj fallene. Takže tu píšeš, že jsi na GS zkončil, protože jsi přišel na to, že na GS je špatný systém... Pokud dobře vím,tak jsem tě vyhodil protože jsi rozvracel celý knife admin team, dělal neplechu a choval se arogantně a nevhodně na admina. Práva a tvé výhody ti vlezly na mozek. Zabrousím do minulosti. Rok a půl z5 jsem tě chtěl zrušit za neplnní poviností admina. Hráč si tam skáče nak nifu se slow mo a ty jsi 10 minut neudělal nic. X problému na TS kvůli knife gatheru, věčné hádky, kvůli tvé arogance a v neposlední řadě věčné pomluvy, a rozvracení knife admin teamu. Na TS jsi byl z každým největší kamarád a v momentě co odešel si začal pomlouvat a žalovat i za úplné prkotiny. Rozvracel jsi admin team a právě TY neseš zodpovědnost za to, že knife admin team není tak dobrý, co se týče vztahů, jako jiné sekce na GS. Nic méně jsme si na schůzi knife adminů dost vyjasnili a teď všichni vědí, jaký jseš právě ty a co jsi dělal. Málem bych zapoměl. Tvé věčné pomluvy jak ty sám jsi říkal na Vyj****nou kotelnu a tvá nesnášenlivost vůči právě kotelně asi znamenali to, že nemáš jinou možnost a budeš žebrat o práva tu?! Fuck the logic. Te´d malý vzkaz pro toho co tu má na starosti nábor. Hodně dobře si zvaž, zdali obětuješ kvalitu celkového teamu právě touto osobností, která neumí nic jiného než pomlouvat a špinit jména jiných a to často smyšlenými věcmi. Nepopírám, že je kvalitní co se týká rozpoznání cheatu, ale jinak je tento člověk úplně zbytečný. Doporučuji vám si řádně promyslet, jestli si ho pustíte do teamu nebo ne. Dělám nábory adminů skoro 5 let, a vím, že lidi už za tu dbu poznám, no právě fallen za to určitě nestojí. Ale dělejte jak vy myslíte. S pozdravem KOFOLA

bugerekk
27-04-15, 15:32
Dobře kofe ale řekni mi proč neuseneš pravdu? Ja ti napsal něco ve smyslu že nemaš šanci se dostat vysoko když nemaš známosti... podivej se ja jsem tam hral pořad, měl jsem aktivitu,dokazal jsem se vyznat a co se stane? Hodiš na volbu HLSA svojeho kamarada který neměl aktivitu nic prostě a ty lidi co se snažili nechaš někde dole, tak jako promiň ale tohle je svinstvo. Takové ty řeči že jsem "rozvrácel" cely AT knifu to nechapu kde si vzal prosim tě, vždy jsem napsal někomu co si o tobě myslí a šlo to samo takže si uklidni ty svoje a ne mě ok? Podivej se, ja tě nikdy nepomlouval, ja pouze psal pravdu těm lidem co byli admini pod tebou a měli by vědět co se tady děje. A jak vidim pravda tě asi bolí.Jak si napsal že jsem arogantní na Knife Gatherech, na Tsku přesněji,tak to jak se chovám já na tsku je o proti tobě ještě nic. Takže kdybych byl arogantní tak asi nejsem správce roomky + toho správce si mi dal ty sám. Raději nechtěj až tady řeknu co si ty udělal za věci a jsi pořad na stejné pozici na GS, zasmáli by se ti totiž. Každý děla chyby, ja jsem udělal tu chybu že jsem neodešel už dávno. A to že si mi napsal že jsem podrazák,falešný, tak neni zvláštní že tohle přesně pišou o tobě?

hofy
27-04-15, 15:46
Spory, které vznikly jinde bych moc neřešil, ty tady asi nevyřešíme. Můj názor platí na základě vlastních zkušeností. Jestli je úsudek správný si můžeme snadno ověřit v rámci triala (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-podm%EDnky-p%26%23345%3Bijet%ED-a-informace-k-n%E1boru-%26%23268%3BT%26%23282%3BTE!&p=325294&viewfull=1#post325294), od toho ta funkce je.

MARTiii
27-04-15, 16:10
neda se verit ani jednomu... ostatne, GS je hnizdo zmiji, za me nebrat, chce tu budovat svoji karieru :DD

FizzyBubble
27-04-15, 16:15
Když by jste ho vzali, tak pouze na SUPPORT admina viz. Unihoch

zyx
28-04-15, 13:08
Spory, které vznikly jinde bych moc neřešil, ty tady asi nevyřešíme. Můj názor platí na základě vlastních zkušeností. Jestli je úsudek správný si můžeme snadno ověřit v rámci triala (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-podm%EDnky-p%26%23345%3Bijet%ED-a-informace-k-n%E1boru-%26%23268%3BT%26%23282%3BTE!&p=325294&viewfull=1#post325294), od toho ta funkce je.
Přikláním se také k tomu. Jestli se bude chovat špatně, tak se mu to vezme.

zyx
05-05-15, 18:06
Ref. Hodlá se to už vyřešit nebo jak to bude? Už mě nebaví neustále hlášení na steamu, protože na to fakticky nemám čas. Když nikdo není schopný přijít na tři hlášení, tak to dejte někomu aktivnímu ať je tam pořádek, když to hlídat nemohu... :excl:

Penegal
06-05-15, 20:43
Pro, není čas ztrácet čas, já se teď přestěhoval přes celou republiku a nemám čas chodit na servery

dhaaqu
17-05-15, 02:21
Na serverech aktivní, na fóru žádná hlášení, jak je to u něj teď s hlášeními ingame?

zyx
18-05-15, 10:35
Hlásí na steam. Odkazoval jsem ho na hlášení ve hře, ale tam je to stejně k ničemu, protože nikdo nepřijde.

dhaaqu
18-05-15, 22:25
Až budeš na fóru napiš mi PM.

hofy
08-07-15, 22:01
Kvůli dalším zkušenostem jsem nucen změnit názor na proti. Setkal jsem se tady s neopodstatněným arogantním chováním vůči hráčům i adminům, odporem k místním pravidlům i zvyklostem a s drzými žádostmi o banování nečeho, co už jen z principu banovat nejde. Jsem přesvědčený, že v případě přijetí by to v žádném případě nemohlo fungovat. Nedoporučuji přijímat.

dhaaqu
09-07-15, 14:37
Tuto žádost jsem zapomněl uzavřít, Fallem už ví pár týdnů, že z práv nic nebude.
Vedl jsem o tom rozhovor jak s ním, tak s náborářem na GS, který k tomu měl co říct...