PDA

Zobrazit normální verzi : mErry (stavanie do spawnu)



Megustik
27-04-15, 16:20
Demo : http://csko.cz/dema?UPD=GWYJjScV
SID : STEAM_0:0:1767718
Nick : mErry^
Megustik, díky.

Samco
27-04-15, 17:42
Banned, díky

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=143350

MartyEE
27-04-15, 17:52
-.-

MartyEE
27-04-15, 17:54
Po respawne ten spawn nikoho neblokoval takže neviem prečo som dostal ban za zastavanie spawnu, ďalej mi ten Nick mErry dal takže sa ho môžete spýtať osobne Samco a napíš mu aj na steam takže aj ten ban bol neplatný takže žiadam o unban... díky... -.- + nadávka napisal som iba či ti jebe od nervov a bol som prekvapený takže ako urážanie alebo iné by som to nebral takže čakám unban...

Samco
27-04-15, 17:55
Tak teda neviem, ale OK, skrátené na 3 hodiny. A kroť svoje výrazy na moju adresu.

E: ešte sa ti neľúbia 3 hodiny??

Zo steamu:
MARTAK.: dopiče na jeden deň
MARTAK.: kurw
MARTAK.: on je jebnute decko dáke
MARTAK.: rozjebal by som mu tvar keby je primen
MARTAK.: jebli kokot

MartyEE
27-04-15, 18:04
nemal som právo nadávať ? Však sa pozri začo si dal ban aj ty keby sa vyznáš trocha do BB, tak by si mi ho nedal..kedže ten spawn bol zastavaný, ale to nikoho neblokovalo ...

Samco
27-04-15, 18:05
Môj milý, tu už sa jedná iba o tvoje vyjadrovanie sa na moju adresu, keď ťa vyrazia v budúcnosti z nejakej roboty, začneš im tiež vypisovať a posielať listy s takýmito slovami? Toto si píš akurát doma svojmu psovi, nie mne.
Ďakujem za pochopenie.

pweredbytvaroh
27-04-15, 18:05
Zo steamu:
MARTAK.: dopiče na jeden deň
MARTAK.: kurw
MARTAK.: on je jebnute decko dáke
MARTAK.: rozjebal by som mu tvar keby je primen
MARTAK.: jebli kokot

Zvažoval bych navrácení původního banu, ne-li vyššího.

MartyEE
27-04-15, 18:05
+ nemusím byť vdačný ja deň vydržím taký zavyslí nie som ale vie ma niečo nasrať čo som nespravil a musím mať zato tresty..

Samco
27-04-15, 18:10
Máš to riešiť s chladnou hlavou a nie tak, že ideš možno aj celý monitor rozdrbkať na kusy.

MartyEE
27-04-15, 18:14
aha, takže keby nenadávam a nemáš od Viliho skopčený chat, tak priznáš svoju chybu za nedôvodný ban? alebo ideš argumentovať tým, že som sa vynadával? :]

Samco
27-04-15, 18:18
Kebyže je to len raz, tak OK, ale permanentne, keď som ti v minulosti rozobral blok v kempe, lebo zasahoval do spawnu, vždy si na mňa vyštekol s podobnými výrazmi. Darmo, minulosť nezmažeš.

E: Veriť, či si dal ten blok preč ti nemôžem, nakoľko sa mi nechce veriť že si s ním potom ešte hýbal.

MartyEE
27-04-15, 18:22
aspoň treba napísať, že to ideš rozobrať alebo napísať, že to takto nesmie byť ale ani bé ani cé takže aj vtedy som mal celkom veľké právo ''vyšteknúť''...

MartyEE
27-04-15, 18:28
+ ten blok tam ostal ale nikoho neblokoval keďže bol príliž nízko mám nato svedka...Megusta mi začal nadávať ešte predtým, že ho mám dať preč ale nedal som lebo som vedel, že to nebude nikoho blokovať kedže to stávam tak skoro stále...takže tu sa jedná už iba o nadávky, ktoré by neboli keby vieš začo vobec dávaš ban...

Samco
27-04-15, 18:31
V spawne to nakoniec aj tak ostalo, vidíš. To myslíš vážne že ťa mám upozorňovať? Hráš a aj si tam hral už dostatočne dlho na to aby si vedel, ako tie bloky môžu byť a ako nie.

MartyEE
27-04-15, 18:41
bolo na spawne, ale nikoho to nejakým spôsobom neobmedzovalo v hre ...takže nechápem ..ďalej nick...mErry má už iný nick a ten svoj mi dal takže tiež nechápem,.. teraz už keď nemáš dôvod, tak sem ťaháš nadávky... ktoré vôbec nemuseli byť keby sa trocha zaujímaš čo sa stalo a nebuchneš mi hneď ban...

Samco
27-04-15, 18:46
Nuž, smola. Inak z tohto sa ja fakt smejem - on ti dal svoj nick. :)

E:Udivuje ma, že prečo používaš jeho nick. Čo je na tom dobré? Je to nejaké legenda? Významný hráč? Dobrý je v tom, že tam kopec času presedí.
E2: Vypršal