PDA

Zobrazit normální verzi : beast --> Klimax'eR



beast
30-04-15, 21:11
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Klimax\'eR
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:578565085'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.212.37.32'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzol





Poznamka:






poprosim pozriet demo, a odobrat prava adminovi ktory nevie rozoznat hru brainu a zvuku od wh... dakujem

Klimax
30-04-15, 21:17
http://csko.cz/dema?UPD=lUAoO256

beast
30-04-15, 21:19
paneboze, este to je "trial admin"...

kde v tom deme si videl wh?! normalne predstrely zo zvuku a brainu... ani v jednej situacii som si nebol isty ze tam protihrac je, vidno, že s hrou nemas ziadne skusenosti a tipujem, že cely svoj život hráš len na pube... tak preto nepoznáš normalny štyl hry :D

Klimax
30-04-15, 21:27
43:49 z midu a hned na to T spawn
46:53 z Bcka do kat..
za mna si zapnuty, ked admini potvrdia ze si clear mas ub

Samco
30-04-15, 21:33
Mne toto nestačí, nech to niekto skúsenejší posúdi.

E: Ešte stiahnem HLTV.

E2: Tak náznaky WH tam sú ale 100% nie som presvedčený, ešte určite nech to niekto skúsenejší pozrie.

E3: Takže clear, ospravedlňujem sa za zaváhanie. :)

beast
30-04-15, 21:37
http://csko.cz/forum/showthread.php?37327-demo-k-posouzen%ED-beast-gt-k1x&highlight=beast

tu uz ma davno riesili preboha, a riesia ma vkuse dakde, pretoze na pube nehraju hraci ktorí to vedia hrat ale len lamy, ale ak sa tam objavi nadpriemer oproti pub lamam tak je hned cheater preboha... pub som nikdy v zivote nehral, iba ligy atd a to velmi davno, teraz ked je hra dead a ja sa nudim tak si zahram na pube a aj to nemozem lebo ma zabanuje admin ktorý vidi normalny predstrel a banuje :D

pweredbytvaroh
30-04-15, 21:39
Miluji tyhle velkohubé prohlášení o brainu a zvuku, vyjádří se ti tu další trial admin, jestli ti to nevadí. Potvrzuji wallhack na základě hltv a ne dema, kde jsem mimochodem zjistil, že z tvého počítače hráli dva různí lidé, asi bráška:gg: Unban nepřipadá v úvahu.

beast
30-04-15, 21:44
s bráškom davno nebyvam :) to, že pišeš že potvrdzujes wh ma neudivuje, si dalsia admin lama... mna to potesuje vzdy ked mi "potvrdia wh" a vobec ho nemam, doda ti to sebavedomie, že este stale to hrat vieš aj po rokoch :D

pweredbytvaroh
30-04-15, 21:45
Normálně bych svůj příspěvek editoval, ale až se zbytek admin týmu podívá na hltv v čase 30:36, budou se ti taky smát, jaký jsi *****, cya.

beast
30-04-15, 21:46
načo by som tu pisal keby som mal WH?!... sral by som nato a napojil sa na iny server :D ale asi to tak aj spravim, len ja milujem ked mozem znemoznit admina, ktorý nevie nič o CSku tak preto to robím, pozri si že na vašich serveroch som už davno nehral, napojim sa asi po 2 mesiacoch a dostanem ban... niesom ten typek ktory by to hral na "rank" alebo chcel byt najlepsi.. proste hram vkuse to iste a ludia, ktorí csko videli len na pube nemôžu o tom nič vediet :D

pweredbytvaroh
30-04-15, 21:48
Promiň, mně tu na Kotelně neřeknou jinak než public hráč:biggrin:

beast
30-04-15, 21:53
30:36 ??? normal diera do tmy? čo je natom neskutočne? :D:D:D:D:D.. však ty si nonsteamak ja tu už nemozem ani prispievat lebo sa mi zastavuje rozum :DDDDDDDD ty si v zivote nedierol tmu s awp? :D

beast
30-04-15, 22:08
normalni admini sa vyjadria clear, ale ani nechcem unban, lebo ak viem ze su tu aj takíto admini tak viem že budem mat ban každy druhy den, takže radšej si zahram inde, caute

Klimax
30-04-15, 22:09
GL inde :bye:

E: počkám ešte na pár adminov, ked tak ptm ub

pweredbytvaroh
30-04-15, 22:12
Hm, dlužím ti velikou omluvu, jak bych to řekl, nechal jsem se unést emocemi. Po důkladnějším prozkoumání hltv usuzuji, že jsi clear. Moje chyba. Jen mě pořád fascinuje, kdo hrál před tebou na tvém počítači?

E: Haha, tak jsem se zas pro jednou ztrapnil v plné parádě, no co, stává se. Za chvíli zas budeš hrát, tak nás neopouštěj:wub: Nečekal jsem, že tu na Kotelně hraje ještě někdo, kdo se podle toho zvuku umí pořádně orientovat.

Cardoxon
30-04-15, 22:15
všechno zvuk...

beast
30-04-15, 22:23
kto by hral na mojom pc? nikto.. mam notebook, pc som nezapol dlhu dobu... a na tomto notebooku nehral nikto nikdy okrem mna.. takze neviem o com pises..iba ze by sestra si zahrala cs ale to je nepravdepodobne :D

pweredbytvaroh
30-04-15, 22:26
No já jen že si měl skóre asi 4:10, nevěděl, čím se chodí, tak mě trochu zarazilo, že z ničeho nic tam běhá takový pošuk. Tady není o čem, unban na místě.

E: chyba hltv

beast
30-04-15, 22:29
Hm, dlužím ti velikou omluvu, jak bych to řekl, nechal jsem se unést emocemi. Po důkladnějším prozkoumání hltv usuzuji, že jsi clear. Moje chyba. Jen mě pořád fascinuje, kdo hrál před tebou na tvém počítači?

E: Haha, tak jsem se zas pro jednou ztrapnil v plné parádě, no co, stává se. Za chvíli zas budeš hrát, tak nás neopouštěj:wub: Nečekal jsem, že tu na Kotelně hraje ještě někdo, kdo se podle toho zvuku umí pořádně orientovat.


a prave o toto ide, necakal si ze na kotelne bude hrat niekto kto to este hrat vie, ale ked sa niekde napojim vsade mam hned ban a uz ma to aj niekedy stve, tak preto takto reagujem, inak ma to velmi netrapi, ale ked sa nudim a nemam co robit, rad si zahram cs a nostalgicky zaspominam, viem ze tam behaju lamy ako boti, ale najdu sa tam aj niekedy lepší... ale o to nejde, ide o to si kusok zahrat a ked mam vsade bany ta kde mam hrat? zas potom je tu druha minca, ked poziadas o unban tak aktivni admini su poväčšine teenageri, čiže nemôžu mať dosť skusenosti na hru, ktora sa nehra na pube... ale česť vynimkam tu su aj admini, ktorí su starší a stale riešia CS puby... príkladom toho je moja prva žiadosť na unban, kde som dostal ban za ab preboha...

beast
30-04-15, 22:32
score 4:10 na pube s kvalitou kotolne? a nevedel som sa hybať po mape? a to je určite z mojho pc? alebo z mojej ip?... lebo je to nepravdepodobne, už asi 4. rok mam tento noteboook a byvam sam, bez surodencov, nemal to kto hrat miesto mna.. a taketo score som nemal asi nikdy v zivote, asi len ked som bol afk :X

Klimax
30-04-15, 22:32
OK, mas unban, sorry za fail.
E: LOCK

beast
30-04-15, 22:34
ale ved sa nevyjadrili este druhí admini, ako ste tak rychlo zmenili nazor preboha?!

pweredbytvaroh
30-04-15, 22:48
Trochu jsme si popovídali v chatu, myslím, že jsme si i vše vyjasnili, dlužíme jen omluvu a můžeme si znova spokojeně žít, peace.

Fhacker
30-04-15, 23:36
Hodíte sem niekto odkaz na HLTV??? Demo je nepoužiteľné na ban

Nihilia
01-05-15, 09:10
HLTV jsem se nedíval. Demo je clear.

Každopádně se neumíš chovat a slušně se bavit, takže se divím že se tady s tebou vůbec někdo pouštěl do nějaké diskuze.

Britny
01-05-15, 10:03
HLTV jsem se nedíval. Demo je clear.

Každopádně se neumíš chovat a slušně se bavit, takže se divím že se tady s tebou vůbec někdo pouštěl do nějaké diskuze.

Nevidím, že by se někde velice neslušně choval. Za to že dostane neoprávněný ban a ještě se tu do něj admin pustí, že je to cheater, taky bych asi z toho 2x v klidu nebyla. Tvaroh v jednom příspěvku napíše, jaká je ostuda, že admin banuje a tady vidím ostudu, jak se admin chová.

pweredbytvaroh
01-05-15, 10:17
Nevidím, že by se někde velice neslušně choval. Za to že dostane neoprávněný ban a ještě se tu do něj admin pustí, že je to cheater, taky bych asi z toho 2x v klidu nebyla. Tvaroh v jednom příspěvku napíše, jaká je ostuda, že admin banuje a tady vidím ostudu, jak se admin chová.

Díky za přispění do diskuze, teď se můžeš jít znova starat o své.

pweredbytvaroh
01-05-15, 14:32
hfQQQ: pre britny
Nejak som odignoroval tvoje príspevky v žiadosti o ub a rozdýchal som aj to čo si mi napísala do žiadosti o práva, ale toto je už fakt moc.:eviem či sa na tvojich komentároch mám smiať alebo plakať.Vraj dostal neoprávnený ban a ešte sa do neho admini pustili a to je na hanbu...Nieje to prestne taká istá situácia ako keď som dostal ban ja a ty si tam písala tie svoje bludy?A nevidíš, že by sa niekde neslušne choval?Taký arogantný výstup ako má tento hráč som hádam ešte nevidel."Ostuda" je ako sa zachoval tvaroh..takže to že sa mu po takýchto rečiach ešte ospravedlnil je hanba..Ale hlavne že hanba nieje keď sa po niekoľkých ub ešte vyjadríš v mojej žiadosti tak ako si sa vyjadrila..Neskutočne mi tvoje príspevky lezú na nervy.To máš naozaj potrebu sa vyjadriť ku všetkému aj keď väčšinou nemáš čo povedať?Jediné z čoho som neni v klude ja sú tvoje primitívne poznámky, ktoré sú mimochodom jedinou "ostudou" v tejto téme.A to že si každým druhým príspevkom sereš do huby sa mi už ani nechce písať a ani neodpovedaj lebo to už fakt nerozchodím.

Prý to sem mám hodit, tak si pojďme zaflamovat, doufám, že nám to tu někdo nelockne ještě dřív, než se to tu rozproudí:biggrin:

beast
01-05-15, 15:03
hfQQQ: pre britny
Nejak som odignoroval tvoje príspevky v žiadosti o ub a rozdýchal som aj to čo si mi napísala do žiadosti o práva, ale toto je už fakt moc.:eviem či sa na tvojich komentároch mám smiať alebo plakať.Vraj dostal neoprávnený ban a ešte sa do neho admini pustili a to je na hanbu...Nieje to prestne taká istá situácia ako keď som dostal ban ja a ty si tam písala tie svoje bludy?A nevidíš, že by sa niekde neslušne choval?Taký arogantný výstup ako má tento hráč som hádam ešte nevidel."Ostuda" je ako sa zachoval tvaroh..takže to že sa mu po takýchto rečiach ešte ospravedlnil je hanba..Ale hlavne že hanba nieje keď sa po niekoľkých ub ešte vyjadríš v mojej žiadosti tak ako si sa vyjadrila..Neskutočne mi tvoje príspevky lezú na nervy.To máš naozaj potrebu sa vyjadriť ku všetkému aj keď väčšinou nemáš čo povedať?Jediné z čoho som neni v klude ja sú tvoje primitívne poznámky, ktoré sú mimochodom jedinou "ostudou" v tejto téme.A to že si každým druhým príspevkom sereš do huby sa mi už ani nechce písať a ani neodpovedaj lebo to už fakt nerozchodím.

ja som si to s tvarohovom vysvetlil v chate, ide o to, že nemam nervy nato, že vkuse som zabanovany a nemam kde hrat a stava sa to každy týžden.. rupli mi nervy... potom som sa ospravedlnil za môj vystup, ale bol odôvodnený...pretože za normalnu hru sa predsa nedava ban + admin tam natočil 4 kola na deme, v ktorych nebolo nič až na tu dieru do tmy, čo je haluz a zaroven def diera..

Klimax
01-05-15, 15:40
OK, nehadajte sa tu, lock.

dhaaqu
02-05-15, 01:51
Klimax nemaž neoprávněný ban z banlistu. Používej tlačítko unban.