PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na AIM servery - PRIJATY



DiEAcE
04-05-15, 14:52
Zdravím kotelnáci

Něco málo o mě:

Jmenuju se Kamil, je mi 19 let, mám už po škole a bydlím kousek od Zlína v dědině zvané Vsetín.
Csko hraju od roku 2005.

Podmínky:

- SID STEAM_0:0:101275784 , na steamu DiE' <3 AcE.
- Zde na Kotlu hraju aktivně bez 2 měsícu 3 roky.
- Jen na NS pár neoprávněných banu za cheating, víc nic.
- Hlášení adminovi bEcause a přes !. Na web jsem moc nepřispíval.

Proč?

Adminu se zdá byt mnoho, ale nikdy, když je jich nejvíc potřeba.

Mé +

- Zkušenosti s AMX
- Velká aktivita
- Všeobecné zkušenosti s hrou
- Slušné chování

Děkuju za odpovědi

DiE

because
04-05-15, 14:56
Ako písal často mi hlási, taktiež aj cez ! to vidno. Ale predsa len jediny kamen urázu vidím, že nemáš nič na webe nahlásené. Ale to je maličkosť, tošto pro.

'Seiter
04-05-15, 15:11
Zkušenosti, věk, aktivita, chování OK, jen jak říkal bec je potřeba hlásit, aby se poznalo, jestli umíš natočit demo :D A jestli poznáš haxly.


Češtinářský koutek se 'Seiterem:

Tvoje věta "Bany akorát na NS za neoprávněný cheating" nedává moc smysl, každý cheating je neoprávněný, zřejmě si myslel neoprávněné bany. ^^

DiEAcE
04-05-15, 15:13
Dřív jsem dlouho adminoval, ale přiznávám, že je třeba i něco natočit. Díky za opravu.

UNHCZ
09-05-15, 15:38
+zkušenosti
+hraje na úrovni
+věk
----------------------------------------------------

PRO.

Cardoxon
17-05-15, 22:28
Hráče občas potkám na serveru, jeho nick si dokonce pamatuju, takže tam hádám hraje dlouho. Skill lehce nadprůměrný, dokáže zachovat chladnou hlavu, nějaké hlášení in-game jsem viděl taky, takže proč ne...

:moqq
18-05-15, 19:53
pro

Idea
20-05-15, 18:50
Hraca som mal moznost spoznat pocas jedneho turnaja ktory so mnou odohral, spraval sa v pohode, slusne, ziadny rage, hlasenia su od neho vidno, skill tam tiez je. PRO

HSMartinka
24-05-15, 07:36
udáva na forko a čo som banovala na jeho hlasenie tak všetko bez failu, som ZA

NarutoO
24-05-15, 21:35
Ahoj,

DiEho znám z Oldschoolu, megapubu. Je to výtečný hráč, cheatery pozná a hlásí, žádný pochyb. Nicméně i přestože má steam, tak stále hraje na NS. Nechci tady plakat z nespravedlnosti (podobně to bylo i v mém případě protahováno) jde mi o určitou formálnost. Mě je jedno, ať si hraje na čem chce. Ale když už by měl dostat práva na Steam, měl by na něm hrát. Jednou jsem ho na to upozorňoval, další den byl zase na NS.

//Už jsem ho na NS neviděl, takže měním na PRO

DiEAcE
25-05-15, 10:11
Ahoj,

DiEho znám z Oldschoolu, megapubu. Je to výtečný hráč, cheatery pozná a hlásí, žádný pochyb. Nicméně i přestože má steam, tak stále hraje na NS. Nechci tady plakat z nespravedlnosti (podobně to bylo i v mém případě protahováno) jde mi o určitou formálnost. Mě je jedno, ať si hraje na čem chce. Ale když už by měl dostat práva na Steam, měl by na něm hrát. Jednou jsem ho na to upozorňoval, další den byl zase na NS.

Za mě zatím NE.

S tímhle má Naruto pravdu, hned ti to vysvětlím.

Do nedávna, asi pul roku zpět jsem měl ještě starý pc, na kterém mi steam už ani nejel a někdy od listopadu lonského roku mám nový a taktéž i nový steam, na kterém jsem moc nehrál z duvodu updatu.
Nedalo se na tom vubec hrát a ani jsem to moc neřešil. Ted se s tím pářu asi měsíc a doladuju detaily a právě včera jsem to znova testoval a výsledky jsou docela dobré, takže bych ted měl hrát na steamu pořád.

S přáním pěkného dne

DiE

Tutinko
25-05-15, 23:03
Aktivny je, vydavam ho hrat. Na steame mi nehlasi, lebo nie sme v kontakte, ale cosi cez ! som zabanoval.

vysledok: Pre ti dam az za par dni/tyzdnov, ked sa udomacnis na serveroch, hlavne so steamom a budes pokracovat v hlaseni - zatial nie proti, ale ani pre. (inak, kandidat velmi dobry)

E: aktivita ostava, nahlasil tiez nieco, vyzera ako rozumny clovek, PRE

apach29
25-05-15, 23:08
+- 2-3 banned. dukaz po hlaseni na steamu: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=145948
je tam jeho sig jen proto, ze na steamu nebejvam online nikdy a on mne zrovna trefil "on" :D
Takze bezvyznamny PRO

baf
27-05-15, 08:07
Znam vklidu hrac urco pro.

Klimax
03-06-15, 18:14
Ahoj, pro.
Hlasenie som videl, aktivita celkom ok o skille neviem, ale vidno ze sa snazi..

FizzyBubble
05-06-15, 18:48
Od ChambeRoSAURA



- skoro týden neaktivní
- věk
- v žádosti píše, že je bývalý hekr
- nic mi nenahlásil
- uráží hráče na serveru
+ jmenuje se Kamil
+ Chce se účastnit Fizzyho Unreal Tournament TURNAJE (http://csko.cz/forum/showthread.php?39338-20-6-Unreal-Tournament-turnaj)
--------------------------------------------------------------
Zatím nejsou peníze na účtu, takže ani PRO ani PROTI

DiEAcE
07-06-15, 10:36
Od ChambeRoSAURA

1) Skoro týden neaktivní? Jsem tu každý den, jak ve hře, tak i na foru, i když jsem třeba v práci, takže nechápu oč jde.

2) Každému tu není 40 jak apachovi.

3) Bývalý hekr nic neměl a dema na jeho osobu byly více než podprumerná.

4) Nic nahlásit nemužu, protože se neznáme a na steamu ho tím pádem nemám.

Dále) Uráží hráče na serveru? Nemám potřebu někoho urážet, možná, že už jsem z toho vyrostl, protože se každý den nedaří a člověk má např. nervy, že mu to nejde, ale nejsem takový, že začnu někomu psát nějaké voloviny, jen protože mě zabil a hraje to chvilku. Spíš je třeba hráčum pomoct a nějak je motivovat, než jim nadávat apod.

Jeste last) Nechci se zucastnit žádného Fizziho Unreal turnaje, takže sis možná spletl žádost, a mohl by se tu vyjádřit pan Chamber osobně.

Díky, DiE.

CMBR
07-06-15, 12:36
1) Skoro týden neaktivní? Jsem tu každý den, jak ve hře, tak i na foru, i když jsem třeba v práci, takže nechápu oč jde.

2) Každému tu není 40 jak apachovi.

3) Bývalý hekr nic neměl a dema na jeho osobu byly více než podprumerná.

4) Nic nahlásit nemužu, protože se neznáme a na steamu ho tím pádem nemám.

Dále) Uráží hráče na serveru? Nemám potřebu někoho urážet, možná, že už jsem z toho vyrostl, protože se každý den nedaří a člověk má např. nervy, že mu to nejde, ale nejsem takový, že začnu někomu psát nějaké voloviny, jen protože mě zabil a hraje to chvilku. Spíš je třeba hráčum pomoct a nějak je motivovat, než jim nadávat apod.

Jeste last) Nechci se zucastnit žádného Fizziho Unreal turnaje, takže sis možná spletl žádost, a mohl by se tu vyjádřit pan Chamber osobně.

Díky, DiE.

Asi takhle..
Fizzyho post výše není vůbec ode mě, nemám potřebu ti sem psát něco takovýho:D když bych se chtěl vyjádřit, tak bych se ti vyjádřil sám. Ono taky když si jeden nejmenovanej (Idea) trial vezme do hlavy, že ti sem musim napsat, tak udělá cokoliv, abych sem napsal.. ale vim, že to nemůžeš vědět.
A hlásit bys mi nemoh tak jako tak, práva mám na Furienu a Jumpech:D

No když už sem napsal do týhle žádosti, tak ti dávám bezvýznamný PRO

Toť vše ode mě.

DiEAcE
07-06-15, 13:09
Asi takhle..
Fizzyho post výše není vůbec ode mě, nemám potřebu ti sem psát něco takovýho:D když bych se chtěl vyjádřit, tak bych se ti vyjádřil sám. Ono taky když si jeden nejmenovanej (Idea) trial vezme do hlavy, že ti sem musim napsat, tak udělá cokoliv, abych sem napsal.. ale vim, že to nemůžeš vědět.
A hlásit bys mi nemoh tak jako tak, práva mám na Furienu a Jumpech:D

No když už sem napsal do týhle žádosti, tak ti dávám bezvýznamný PRO

Toť vše ode mě.

Právě jsem moc nechápal pointu jakože Tvého příspěvku od Fizziho, takže děkuju za osvětlení a taktéž i za bezvýznamné PRO ;-)-

pweredbytvaroh
16-06-15, 11:09
Jsem významný, takže významný pro. Plno hlášení, cheaty pozná, vrata trefí, slušný.

NarutoO
16-06-15, 15:52
Vyjádření ex-triala bagera

DiEho poznám už dlhšie, fajn hráč, hlásil na NS ako aj na steame (keď tam chodil)... všetko banned je s ním pohoda a dá sa s ním pokecať :) máš moje bezvýznamné pro.

Jarny ^|
26-06-15, 00:27
Čauky, prve čo napišem, určite PRO.
Prve velke + je umna skill.
-+ Hlási
+aktivita
+chatlog
Určite by bol prínosom :)

Bee
26-06-15, 03:24
Hele frajere , máš mě na steamu ale nic mi nehlásíš .. :D kde je chyba ? :D

DiEAcE
26-06-15, 03:48
Nemám tě rád :D. Ale jak mi dáš pro, tak se všechno změní :D.

Bee
26-06-15, 04:10
Jednoznačně proti

DiEAcE
27-06-15, 12:31
Jednoznačně proti

8 z 9, taková vzpoura :-D.

DiEAcE
07-07-15, 19:42
Zdar zabijaci,

nechci se zviditelnit, ale jen se omluvit za neaktivitu. Na foru jsem porad, ale ve hre ne.

Uz tyden jsem bez pocitace z duvodu zmeny OS na Win8 a ted mi to pise nejake problemy, tak, ze se nedostanu ani na plochu.

Reseni: Do tydne to bud opravim sam nebo si koupim nejaky herni notas a pak uz budu zase aktivni.

Diky za pochopeni zabijaci.

DiE.

matis
08-07-15, 12:46
No paci sa mi, ze si dobry, ze si dostal az za to bany....a ze si nereagoval podrazdene, ale na kvalitnej urovni...moje velke plus
Ale nejak moc casu travis na JB a to je pre mna velke minus

Nic zavazne som na teba nenasiel, cize hlasis dobre, skill mas, cheat poznas....zozen comp, zvys aktivitu na serveroch, kde ziadas prava, obmedz JB a dam ti svoje PRE :D

DiEAcE
08-07-15, 20:12
No paci sa mi, ze si dobry, ze si dostal az za to bany....a ze si nereagoval podrazdene, ale na kvalitnej urovni...moje velke plus
Ale nejak moc casu travis na JB a to je pre mna velke minus

Nic zavazne som na teba nenasiel, cize hlasis dobre, skill mas, cheat poznas....zozen comp, zvys aktivitu na serveroch, kde ziadas prava, obmedz JB a dam ti svoje PRE :D

Omez JB :-D, to jsou fory pane.

Posledni dobou mam zase eru gedru, mixu apod. Co se tyce aim sekce, hraju jen klasiku a nejaky jb me nijak nezajima.

Casto si volam s werewolfem a jsem s nim na jb, kdyz uz jsou treba 3 rano a delame blbosti na serveru, protoze tam je porad nekdo.
Ma aktivita na techhle tipech serveru pres den je nulova, ale uz konec.

Jinak.. s pc to vypada dobre, za par dni se z toho prej vykuryruje, kluk jeden zlaty, takze zase budu v obraze.

A predevsim ti dekuju za Tve PRO, at se dari zabijaku ;-).

DiE.

E! Už jsem na PC, takže jedu jako dřív, díky.

Chemo
27-07-15, 21:44
Ahoj, zaujíma ma, prečo si od podania žiadosti nikoho nenahlásil na fóre. Nepochybujem, že cheaty poznáš, to zase nie. Ale vidím, že si aktívny, takže to mám chápať, že vždy niekto príde na hlásenie (asi hlásiš na steam) ?

Inak ja som ZA práva.

Autungtung
27-07-15, 23:03
PRO
Na steamu hlásí.
Určitě by měl dostat šanci, doposud ukázal, že skill má, cheaty pozná a umí se chovat :)

DiEAcE
27-07-15, 23:04
Od podání žádosti mám 14 lidí na fóru. Pak jsem měl asi 3 týdenní výpadek a co hlásím teď na pc od mého výpadku, tak při natáčení hráče ještě napíšu přes ! a někdo mezitím dojde a pak mě jen hodí k reasonu. A popř. ještě někomu napíšu na steam, teď už mám větší výběr adminů, než před třemi měsíci.


Teď jsem třeba 2 týdny doma a denně tu prosedím víc jak 10 hodin, takže když je na to čas, tak tu jsem vesměs pořád.

Maaaaaaaaaaja
29-07-15, 00:45
Chce jet na sraz a potřebuje vidět do AF. Jsem PRO.

Saintpepo
29-07-15, 08:40
PRO. Welcome

UNHCZ
29-07-15, 08:41
cg Zabijaku :)


///Pokud budes chcti helf tak nevahej a napis mi... :)

Hapalicek
29-07-15, 08:43
Blahopřeju :)

Idea
29-07-15, 09:11
Gratulujem zabijaku :)

DiEAcE
29-07-15, 11:09
Tož všeckým dík za vaše pro apod. snad mě to aj chvílu vydrží zabijáci ;-).

Klimax
29-07-15, 12:35
Cg kamo