PDA

Zobrazit normální verzi : [Ba$Tard!]~M!k!$eK~ --> Nefertum



MikiSeK
04-05-15, 16:08
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 143966)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 53 minut a 20 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Nadavky na rodinu,vydavani se za admina,cista demence'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [Ba$Tard!]~M!k!$eK~ >
[AMXBANS] Tvuj nick: [Ba$Tard!]~M!k!$eK~
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:241489889
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:241489889
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.86.75.224
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.86.75.224
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nefertum >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie (zm_anthrax)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Ahoj ban sem dostal za to ze nadavam tem co mi nadavaji na rodinu tak se branim tim ze jim nadavam taky. je pravda ze nekdy dostanu rage a nadavam a je mi to jedno ale komu se to nestane :D a jeste za to ze se vydavam za admina a to proto aby nekteri nedelali to co by se nemelo. Kamaradi od "admina" nefertum mu napsali at mi dam ban a on mi ban dal a jim co nadavaji porad tak nikdo ban neda ban se dostal uz 2x a spoustu dalsich ho nedostalo... Chtel bych pozadat o unban a jestli bych se nemohl stat adminem.. Dikiy vas mikisek

vikernes
04-05-15, 16:28
Nikdo mi nic nepsal na serveru jsem byl celou dobu a když sem viděl co jsi stále psal tak jsem si jen tak pro jistotu projel i chatlog neni to tak dávno co jsi dostal jeden ban za nadávky na rodinu a dneska si se o5 předvedl v celé své kráse tímto bych to chtěl i uzavřít přeji příjemný zbytek dne...

E: A když si narážel na to že ti nadávají tak nenadávej a můžeš mi je klidně hlásit dopadnou stejně ...

Samco
04-05-15, 17:07
Jeden ban ti vyprší a o deň na to dostaneš znova za to isté. Buď rád, že len na týždeň si znova dostal nevychovanec jeden. :thumbdown:

UNHCZ
04-05-15, 18:19
Nadavky na rodinu nebyvaji tolerovany, v poradi druhy ban za to same. Treti bude delsi.
Na admina musis vlastnit originalku, coz nesplnujes.