PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



AnnoyingGreg
12-12-11, 07:29
negativ: založil by si prosím ťa thread v žiadostiaach o ub? http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=16571 že si prosím demo, dik

Negative tu dostal na foru ban za spam tušim. Takže jenom routuju zprávu ze steamu.

chmod a+x /bin/laden
12-12-11, 07:41
Chybí zde výpis z konzole... taková jsou pravidla

Kotel
12-12-11, 07:46
Ma, co chtel. Tady se s nim uz nebudu o nicem bavit. Mel jsem moc ruzovy brejle, kdyz jsem myslel, ze on, bawson a dalsi maji vyssi vek, nez jurob, kterej skoncil se slovni zasobou u "tučko" a "kokot". Ty stery na ts, co jsme si davali ve 3ti tride, svedci o vsem. Ted jsem navic zjistil, ze premlouvali ostatni adminy, aby se k nim pridali.

Trsak
12-12-11, 07:48
GF negative.. Myslel jsem, že on takový není.. Ban mu i na steam

Kotel
12-12-11, 07:53
Ten uz ma, proto zada o unban.

Trsak
12-12-11, 07:54
Bylo by dobrý sepsat nějaký seznam, ať vím, koho si na Steamu mám nechat a koho ne :D

AnnoyingGreg
12-12-11, 08:19
A vysvětlí mi někdo co negative udělal? Ty spamy jsem nečetl v shoutu a řada lidí taky neví o co jde. Napsal mi jenom tohle, takže jsem mimo mísu.

chmod a+x /bin/laden
12-12-11, 08:22
A vysvětlí mi někdo co negative udělal? Ty spamy jsem nečetl v shoutu a řada lidí taky neví o co jde. Napsal mi jenom tohle, takže jsem mimo mísu.

Já to vlastně taky nevím. Myslel jsem že ta šílená vlna, kdy se X adminů rozhodlo odejít s exhibicionistickou pompou, vznikla v admin části fóra.
Ať udělal cokoliv, muselo to být dost hrozné na to, aby dostal BAN i na herní servery. Ptej se spíš negativa, na Kotla toho bylo poslední dobou určitě hodně.

Kotel
12-12-11, 09:09
Je to slozitejsi. Zatim to vypada, ze par adminu premlouvalo ostatni, aby to zabalili a pak zacli sami delat bordel (spam na foru i na serverech, banovani za nic atd.).

72 Virgins
12-12-11, 11:23
A vysvětlí mi někdo co negative udělal? Ty spamy jsem nečetl v shoutu a řada lidí taky neví o co jde. Napsal mi jenom tohle, takže jsem mimo mísu.


Actions
11/12/2011 19:12 <PeZoPetrik> : Modlime sa za toho tučného smrada , ktorý nám dal tieto pojebané servery na ktorých sú samí roboti ktorý dávajú bany chudákom a čistým hráčom
Actions
11/12/2011 19:12 <Smile> Dobře ty, Ciper...Přečti si historii chatu, sedly je v tom relativně nevinně...
Actions
11/12/2011 19:12 <Biock1> Modlime sa za toho tučného smrada , ktorý nám dal tieto pojebané servery na ktorých sú samí roboti ktorý dávajú bany chudákom a čistým hráčom
Actions
11/12/2011 19:12 <*b4.M*> Modlime sa za toho tučného smrada , ktorý nám dal tieto pojebané servery na ktorých sú samí roboti ktorý dávajú bany chudákom a čistým hráčom
Actions
11/12/2011 19:12 <negative> Modlime sa za toho tučného smrada , ktorý nám dal tieto pojebané servery na ktorých sú samí roboti ktorý dávajú bany chudákom a čistým hráčom
Actions
11/12/2011 19:12 <Dispi> Modlime sa za toho tučného smrada , ktorý nám dal tieto pojebané servery na ktorých sú samí roboti ktorý dávajú bany chudákom a čistým hráčom!
Actions
11/12/2011 19:12 <Charon35 SVK> NIC NERIESTE
Actions
11/12/2011 19:12 <traktor> Modlime sa za toho tučńeho smrada , ktorý nám dal tieto pojebané servery na ktorých sú samí roboti ktorý dávajú bany chudákom a čistým hráčom

A to je jeden asi ze tří, čtyř spamů co tu negative udělal. Prostě se spolčil s Jurobem a tou ostatní pakáží.

susa-troubky
12-12-11, 11:36
to uz tu vsem preskocilo nebo co...stara garda odchazi nebo dela bordel..todle si kotelna nezaslouzila

bones
12-12-11, 12:08
Som rad, ze sa aspon Kotlovi otvorili oci a uz vie, co tu mal za pacholkov. Snad aspon k niecomu to prospelo a v buducnosti sa tomu vyvaruje.

Charon35
12-12-11, 13:07
Negativovi zrejme začali liezť na mozog tie sračky, ktoré si sype, aby mal "svali" (ale zrejme sa iba hmota z mozgu presunula do prdele). Podobne ako JurOb. Všimol som si to, keď sem údajný Juro nahádzal fotky. Fotky z FB, kde mám len dvoch ľudí, ktorí do toho mohli byť zainteresovaní a mali k tomu prístup. Goldy a Negativ. Čiže mýlí negatif to ťahal s Jurkom dlhšiu dobu. ein Volk, ein Reich, ein Führer - pekný nick Samko. Nechcel som ťa nahlasovať za to, lebo som myslel, že si sa sekol alebo čo, ale zrejme nie. Pekný podraz od teba, fakt thx. Vidím, že nestojíš za nič. Dik za pomáhanie Friendovi Ďurimu a na nás si sa pekne z vysoka vysral. Si fakt "kamoš". Škoda...Nechcem mať už nič spoločné s tebou.

Nebudem však sviňa a keď ťa uvidím na hokeji, aspoň ťa prídem pozdraviť. Vidíme sa v TN...možno.

A idem si riadne prečistiť všade "friendov".

Amazing-Zajic
12-12-11, 14:26
Souhlasím s tímto:

Som rad, ze sa aspon Kotlovi otvorili oci a uz vie, co tu mal za pacholkov. Snad aspon k niecomu to prospelo a v buducnosti sa tomu vyvaruje.

Má pravdu, snad si Kotel bude dávat větší pozor do budoucna.A budu lepší admini než tito.

apach29
12-12-11, 14:54
Myslel jsem že ta šílená vlna, kdy se X adminů rozhodlo odejít s exhibicionistickou pompou, vznikla v admin části fóra.
Nevedel jsem, ze se neco takovyho chystalo a podle mne to nevedel ani bones. Chteli jsme odejit v tichosti a bez zbytecnych emo hlasek. No ale par adminu nam dalo nejevo co si o nas mysli a ti by si meli nejdrive zamest pred vlastnim prahem a ucit se chovani a adminovani od starsich a zkusenejsich. Jmena tu snad postovat nemusim, oni si to moc dobre uvedomuji o kom mluvim.

AnnoyingGreg
12-12-11, 15:06
Apach to napsal jak to je. Nikdo nemá právo se do nás strefovat slovy ZRADCE, PODPASOVKA apod. Byl to spontánní krok. Svoje důvody jsem objasnil, objasnil je i apach a pár dalších. I přes to nas spojují s ostatníma a hází do jedné hromady s podvodníky. Už je mi i trapné na tyhle kecy reagovat.

Kotel
12-12-11, 15:09
Ze jsi zradce, jsi napsal sam, tak nevim, o co tu jde. Kdybys tohle slovo nechal byt, nemuselo se dal nic resit. V chatu sis zacal taky ty. Zas tu vznika zbytecny flame.