PDA

Zobrazit normální verzi : Damage



Exot
06-05-15, 11:06
nešlo by opraviť to ukazovanie poškodenia lebo sa mi stáva že ukáže že dostanem dmg 75 a som dead a pritom mám 195 HP a este nepočítam obranu som comm ako je to len preto chcem aby som vedel kolko dostavam dmg aby som vedel o kolko mi ubral viac jak mam hp aby som vedel upraviť staty

Kempa
06-05-15, 16:08
Ono to ukazuje jenom dmg, které dostaneš specialní vlastností či itemem. viz. hitne tě s awp a úkaže ti to, že ti to ubralo 80dmg. Ale k tomu přičti i 100dmg od awp

shootradar
06-05-15, 16:25
nešlo by opraviť to ukazovanie poškodenia lebo sa mi stáva že ukáže že dostanem dmg 75 a som dead a pritom mám 195 HP a este nepočítam obranu som comm ako je to len preto chcem aby som vedel kolko dostavam dmg aby som vedel o kolko mi ubral viac jak mam hp aby som vedel upraviť staty

Od toho je příkaz /hp
Ukáže ti kam si to od toho hráče schytal a teď nevím, jestli to ukazuje i za kolik celkově.

shootradar
07-05-15, 16:05
Stejně to COD už nemá cenu ani hrát, stačí mít VIP a věčně hráčům padají uranky, s kterýma i takové, jako bylo comando dávají už dokonce na 3 až 5 rány m4 celejch 260 hp a 50,62% obrany. a to má být comando nejsilněší a i blbé mpčko s urankama ho dá na 5 ran ... prostě COD R.I.P. je jen pro vip.

Mocho
07-05-15, 16:21
Od toho je příkaz /hp
Ukáže ti kam si to od toho hráče schytal a teď nevím, jestli to ukazuje i za kolik celkově.
Ukazuje to i celkově kolik si vzal.

MODERNWarfare
07-05-15, 19:55
shootradar zas takové srač... tady nepiš mám vip a uranky sem nedostal tak týden a když já budu mít uranky a týpek bude mít nts např. 4 tak asi nemám moc velků šanci a ještě pokud bude mít nějaké ty plukovníkové náboje tak už ta šance je minimální

Grakon2702
07-05-15, 20:51
Pochybuji, že zrovna Kotelna by tu dala VIP ve verzi pay to win. To je naopak portál, kde se snaží hru udržet v rovnováze a co nejmíň zvýhodňovat hráče. Pokud vím, tak za VIP v COD jsou snad jen bonusové expy + rezervovaný slot. Pokud tu jsou itemy navíc, tak by měl Kotel popřemýšlet o nějaké změně.

MODERNWarfare
07-05-15, 23:46
Grakon pokud si byl někdy na nějakém jiném portále a podívat se na COD tak víš, že tam mají např. i 20 class jen pro vip a to samé i u itemů a je velká pravda, že na kotelně je COD tak vyronané, že by to ani víc nešlo, jinak pro vip je jen jeden item a to uranové náboje které ti přidávaj dmg jak platinové náboje akorát vetší. Takže podle mě nemusíme kotlovi přidávat práce.

Grakon2702
08-05-15, 08:00
Grakon pokud si byl někdy na nějakém jiném portále a podívat se na COD tak víš, že tam mají např. i 20 class jen pro vip a to samé i u itemů a je velká pravda, že na kotelně je COD tak vyronané, že by to ani víc nešlo, jinak pro vip je jen jeden item a to uranové náboje které ti přidávaj dmg jak platinové náboje akorát vetší. Takže podle mě nemusíme kotlovi přidávat práce.

Aha, v tom případě nechápu, na co si tu stěžujete...

shootradar
08-05-15, 18:46
Já psal jen to, že uranky jsou první změnou, kterou můžou mít jen VIP. Jen doufám, že budou poslední a nebude se nic dalšího přidávat. V tomhle jsem to myslel ...
A ModernWarfare s tebou nemá cenu se tu o něčem hádat nebo tobě něco vysvětlovat, protože vidno, že ty to stejně nepochopíš.
Každej mě dá za pravdu, že např. nejodolnější class comando zhebne s full obranou a hp na 4 až 5 ran i od mpčka classu Fire support. Přitom ani ne před rokem by to nedal ani na 2 zásobníky ...
A to není jen u comanda, lvly 200, které by měli vydržet nejvíce zhebnou i na 3 rány a to už je co říct.
A už na to kašlu a nebudu furt se snažit něco tu psát ohledně změn či chyb. Stejně to nemá cenu a logiku to do COD nevrátí ( logikou myšleno, že by lvl 200 měl aspoň něco vydržet).

Grakon2702
08-05-15, 19:02
Já psal jen to, že uranky jsou první změnou, kterou můžou mít jen VIP. Jen doufám, že budou poslední a nebude se nic dalšího přidávat. V tomhle jsem to myslel ...
A ModernWarfare s tebou nemá cenu se tu o něčem hádat nebo tobě něco vysvětlovat, protože vidno, že ty to stejně nepochopíš.
Každej mě dá za pravdu, že např. nejodolnější class comando zhebne s full obranou a hp na 4 až 5 ran i od mpčka classu Fire support. Přitom ani ne před rokem by to nedal ani na 2 zásobníky ...
A to není jen u comanda, lvly 200, které by měli vydržet nejvíce zhebnou i na 3 rány a to už je co říct.
A už na to kašlu a nebudu furt se snažit něco tu psát ohledně změn či chyb. Stejně to nemá cenu a logiku to do COD nevrátí ( logikou myšleno, že by lvl 200 měl aspoň něco vydržet).

Zajímavé, jak jsem tu nespočetněkrát slyšel a četl, že COD je o itemech a ne o lvlech a že je v pořádku, když si 1 lvl sundá lvl 200. Ty tu však píšeš, jako by to tak být nemělo, že 200 lvl by měl něco vydržet. Pak se divíte, že tu je zmatek v tom, o čem vlastně COD je.

Exot
08-05-15, 19:20
lepšie by bolo podla mna keby bolo COD trocha viac na levelz a nie na itemy lebo teraz to je dosť oničom ked ja napr mam lvl 87 comma hral som zanho ani neviem kolko a dojde nejaky ss novacik a dostane platiky a notes a ja som skončil a rád by som sa ešte spítal prečo (možno sa mi to len zdá) ale niektorý comanda su odomna rýchlejší a pritom mam full kon .

Exot
08-05-15, 19:28
aby bolo jasno súhlasím s shootradar
a lepšie by dolo lebo fakt sa mi zdá jak keby niektoré clasy boly menej jak tie druhé v pohode ma sunda lvl 5 ak dostane itemy a to je podla mna nanič lebo ked do toho hrania investuju ludia tolko veľa a zdôrazňujem veľa času kým dosiahnu nejakého levelu rady by vydely výsledky svojej práce a nie ze mu ich nejaká LV 6 s notesom a platinkami zmaže za 3 sekundy
mne by sa páčilo keby to bolo trocha ako v SH tak su 5 lahke ciele ale 40 su vyzva .

Belinko12
11-05-15, 00:32
Ked chcete, aby to bolo o leveloch a nie o itemoch (co je logcike, kedze je tam skala levelov od 1 po 200), tak staci vratit naspat na 1 item. A bude to viac o taktike a classach a v neposlednom rade faktor vysky levla. Ked uz nie tak radikalne (pre mna je to navrat ku klasike) zaviest 1 item, tak aspon pri 2 itemoch zakazat kombinaciu offenzive a deffensive item zaroven. Hawk

shootradar
12-05-15, 15:26
Ked chcete, aby to bolo o leveloch a nie o itemoch (co je logcike, kedze je tam skala levelov od 1 po 200), tak staci vratit naspat na 1 item. A bude to viac o taktike a classach a v neposlednom rade faktor vysky levla. Ked uz nie tak radikalne (pre mna je to navrat ku klasike) zaviest 1 item, tak aspon pri 2 itemoch zakazat kombinaciu offenzive a deffensive item zaroven. Hawk

Spíše by to chtělo rozluštit tajemství, jak je to s odolností ... Protože mě přijde, že po tom dlouhém výpadku serveru je zase odolnost nefunkční jak bývala. A pokdu funguje, nedával bych tam itemy typu Uranky, kde ti to přidává na jakkoukoliv zbran skoro už 50 dmg navíc. Dříve to bylo aspoň o více ranách, teď je to o tom, kdo ukořistí co nejrychleji nejlepší itemy.

Grakon2702
12-05-15, 17:06
Jestli chcete změnit tak, že omezíte drop OP itemů a více se zaměříte na level a skill, tak by tomu nemálo pomohlo pedělání drop itemů. Místo toho, aby to padalo přímo do "inventáře", tak byste to museli vzít z bedny, která spadne na zem po zabití protihráče. Donedávna bylo COD jen o itemech, ale jestli chcete, aby to bylo o levlu, nuže dobrá... musíte se však připravit na podobné převratné návrhy jako jsem uvedl předtím.

Belinko12
14-05-15, 23:26
Jestli chcete změnit tak, že omezíte drop OP itemů a více se zaměříte na level a skill, tak by tomu nemálo pomohlo pedělání drop itemů. Místo toho, aby to padalo přímo do "inventáře", tak byste to museli vzít z bedny, která spadne na zem po zabití protihráče. Donedávna bylo COD jen o itemech, ale jestli chcete, aby to bylo o levlu, nuže dobrá... musíte se však připravit na podobné převratné návrhy jako jsem uvedl předtím.

To co davas? drop OP itemu? to co je? mam uplne alergiu z toho Vase "ópé". Ja hravam od zaciatku, a nikto si nestazoval, ze tam je len jeden item, a musim ta sklamat, bolo a vzdy princip aj mal byt o leveloch, nie o itemoch. Asi by sa ti na Nicku a SteamID neukladala vyska lvl, ale by si mal kazde kolo len nove itemy.
Navrat ku klasike. Vtedy to bola naozaj zabava, skvela partia a komunita hracov, ziadny vyplakavaci, na forum ziadny prispevok za 4 roky, a teraz, same nove temy sa otvaraju a novacikovia si tu presadzuju svoje pseudonavrhy. To kde sme?!
Back to basics! kedy to bolo naozaj o leveloch a item dobry bol ku stasticku. Navyse vtedy sa vyuzivalo viacej itemov, teraz kazdy len dropuje a v hre je tak max 5 itemov. Bieda

Grakon2702
15-05-15, 14:47
To co davas? drop OP itemu? to co je? mam uplne alergiu z toho Vase "ópé". Ja hravam od zaciatku, a nikto si nestazoval, ze tam je len jeden item, a musim ta sklamat, bolo a vzdy princip aj mal byt o leveloch, nie o itemoch. Asi by sa ti na Nicku a SteamID neukladala vyska lvl, ale by si mal kazde kolo len nove itemy.
Navrat ku klasike. Vtedy to bola naozaj zabava, skvela partia a komunita hracov, ziadny vyplakavaci, na forum ziadny prispevok za 4 roky, a teraz, same nove temy sa otvaraju a novacikovia si tu presadzuju svoje pseudonavrhy. To kde sme?!
Back to basics! kedy to bolo naozaj o leveloch a item dobry bol ku stasticku. Navyse vtedy sa vyuzivalo viacej itemov, teraz kazdy len dropuje a v hre je tak max 5 itemov. Bieda

Já na CODu hrál od doby, kdy jsem z každé strany, od hráčů i adminů, slyšel, že je to mód i itemech a ne o levlech. Asi jsi mě nahoře nepochopil, ale celý post jsem psal pod duchem sarkazmu...

Rejko
23-06-15, 00:00
To co davas? drop OP itemu? to co je? mam uplne alergiu z toho Vase "ópé". Ja hravam od zaciatku, a nikto si nestazoval, ze tam je len jeden item, a musim ta sklamat, bolo a vzdy princip aj mal byt o leveloch, nie o itemoch. Asi by sa ti na Nicku a SteamID neukladala vyska lvl, ale by si mal kazde kolo len nove itemy.
Navrat ku klasike. Vtedy to bola naozaj zabava, skvela partia a komunita hracov, ziadny vyplakavaci, na forum ziadny prispevok za 4 roky, a teraz, same nove temy sa otvaraju a novacikovia si tu presadzuju svoje pseudonavrhy. To kde sme?!
Back to basics! kedy to bolo naozaj o leveloch a item dobry bol ku stasticku. Navyse vtedy sa vyuzivalo viacej itemov, teraz kazdy len dropuje a v hre je tak max 5 itemov. Bieda

Asi tak belík, ja som to kvôli tomu prestal hráť už, nebol som tam riadne dlhú dobu, i keď som ako tak vyžebral 1item server(neviem či ešte je) ale už to neni ono ako na začiatku. Hráči a komunita robí vela, to čo tam je teraz, je des. Ja som to už nechal plávať, lebo vidím že to tam stratilo zmysel. Tie ich hlášky ako napr. bez toho a toho ani kill... alebo si na niekoho počkám a hneď kemper.. Starí hráči odišli a s nimi aj tá skvelá atmosféra. Pre mňa je už COD minulosťou.
Peace

Martin_V
25-06-15, 15:56
NECHTE COD:MW TAK JAK JE TEĎ!!!!!!!! stačí už teď, že to hraje tak málo lidí, podle mě, něco zaručily uranky (pro VIP ještě k tomu) , takže jestli bude ještě nějaká změna, tak se svámi loučím i já...