PDA

Zobrazit normální verzi : Martin Garix (jiny hrac) --> Byznis



IceFaper
06-05-15, 16:56
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 103635)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'speedhack (forum)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Martin Garix >
[AMXBANS] Tvuj nick: IceFaper
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:39530303
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:39530303
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 91.127.60.125
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.143.74.150
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Byznis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Dobry den, neviem co to je ale vcera alebo tak nejak som si hral na vasich serveroch, no a na to asi den alebo tak potom som sa prihlasil na server a vidim ze mam ban, neviem preco alebo co to je ale viem ze som nedavno este vedel hrat na tom servery, neviem co to je a tak ziadam o unban, je mozne ze si na mna niekto zmenil id, lebo asi uz na 3 serveroch som mal takto bezdvovodne ban ! dakujem za skoru odpoved.

IceFaper
06-05-15, 18:22
Btw. mám STEAM a fakt by som chcel ten unban, lebo kotelna je jediny normalny server !!!

Byznis
07-05-15, 07:53
Dobry den , neviem co to je ale vcera si tu nebol ani predtym , a tu si dohral , unban ti nedam , neviem naco este na steame zapinas SH ... asi dalsia lama co ma steam od rodicov a nic si nevazi ...
To je vsetko z mojej strany ostatne je tu : http://csko.cz/forum/showthread.php?27014-DeathMatch-SpeedHack-AB-WH-Martin-Garix&highlight=Martin+Garix

Britny
07-05-15, 11:14
Byznisko nemáš to demo? Protože mě v tom nahlášení odkáže jeho demo na upload dem, ale nestáhne mi to žádné demo.

IceFaper
07-05-15, 14:14
Tak to si asi riadny retard... fakt, ach takyto admini nech idu do riti, asi tebe kupili rodicia steam a vyfajcili par ludom aby si mal admina a banoval idcka... a pritom sh som nemal ... toto je moj nazor a týmto končím a kotelna sa mi tak zhnusila z teba, že sa idem pogrciať ! toľko... #NoHate #NoJoke #Názor

'Seiter
07-05-15, 14:25
#NoHate #NoJoke #Názor

Sociální sítě ti už slušně lezou na mozek.

Ban si dostal před rokem a ve SH se splést prostě nedá. Nevim, proč sis nepožádal dřív. Někdo plx projeďte chatlog, jestli tam nemá connect, jinak lock a ptáček shledáček.

Byznis
07-05-15, 18:21
Byznisko nemáš to demo? Protože mě v tom nahlášení odkáže jeho demo na upload dem, ale nestáhne mi to žádné demo.

aj mna to dava na upload , neviem preco , ale urcite som to demo videl a banoval na zaklade toho , neviem preco to nejde teraz stiahnut

Byznis
07-05-15, 18:23
Tak to si asi riadny retard... fakt, ach takyto admini nech idu do riti, asi tebe kupili rodicia steam a vyfajcili par ludom aby si mal admina a banoval idcka... a pritom sh som nemal ... toto je moj nazor a týmto končím a kotelna sa mi tak zhnusila z teba, že sa idem pogrciať ! toľko... #NoHate #NoJoke #Názor

ty sa uvedom v prvom rade zasran ,jako a skym sa bavis ?... taketo reci si nechaj pre kamaratov ... a do rodiny sa navazas ? ubohy dement ... s takymto individuom nemam co riesit
.. bol si nahlaseny mal si sh.A ja som retard ? uvedom sa a zmizni LOCK

Bezdak
08-05-15, 12:29
Ban je uz pres rok stary a demo neni dostupne. Unban si mas resit co nejdrive a ne az takhle pozde.
Unban se zamita.