PDA

Zobrazit normální verzi : zrušení NĚJAKÉHO serveru



Stitnanek
07-05-15, 19:51
Zdravím, jak tak sleduju tož mě přijde že na serveroch bývá skoro pořád málo lidí. Proto bych se chtěl zeptat jestli by nebylo lepší nějaký server zrušit a nechat jen 2 servery aby to bylo plnější. Předtím COD:MW FY mapy nebylo a nikomu to nechybělo, protože sa ty FY mapy dajů hrát aj na normal COD serveru. Ale je to pouze návrh a taky neříkám že zrovna COD:MW FY maps sa može zrušit, klidně aj COD:MW 2 items.

Itako
07-05-15, 20:46
Kotel má s tým serverom plány uvidíme aké :)

Martin_V
12-05-15, 20:50
Souhlasim se Stitnanek, na těchto mapach se expi sice velice rychle, ale kdyz pak jde na normalni mapu, tak nema zadnej skill, jen lvl, netvrdim o vsech, ale par takovych znam... taky bych to nejradsi docasne zrusil..

stop_r
14-05-15, 16:12
Zrusit najhranejsi s tych troch serverov ???? :D To bude Kotel urcite rad za tieto rady co mu davate ako naplnit serveri naspat :D

MichalS
14-05-15, 16:15
Ja stým nesuhlasím ! mne sa to nejak nepáči . Pretože keď si všimneš tak na 1 serveri sa hra 10 vs 9 a vtedy potebe strielaju neviem skade idealne je 7 vs 6 ja by som ten server nechal.

Drago
14-05-15, 22:22
já bych ho nechal :D ne každej je rád když za a) chcípne ze začátku a pak čeká než dojde limit nebo se 2 hráči najdou na velké mapě popř. za b) hledá někoho na obří mapě :D

mě osobně vyhovují malé rychlé mapy pro střední počet lidí :) ten server je luxusní :)

Belinko12
14-05-15, 23:44
Ked bol len jeden server, alebo aj 2, tak stale praskali vo svikoch. Bol problem sa vobec pripojit na server, a kto tam bol, tak si to vazil a hral s radostou. Aj to malo uroven. A nie jak teraz, ze pocas jednoho kola sa 4 respawnu, jak sa to tam meni.
Ano, uznavam, je logicke, ked je 8 ludi dokopy na serveri, ze budu na mensej FY mapke, ako na klasickej, ale to je sposobene velkym mnozstvom serverov, kde su prepojene leveli.
A navyse, "kym sa najdu na velkej mape"? neviem o ziadnej mega velkej mape, ktora by sa tam hrala, ze sa nedaju "natrafit na seba", btw v priemere do 25 sekund sa daju zobrat Hostages k Rescue pointu, alebo plantnut bombu na najvzdialenejsom plante. Staci len dodrziavat pravidla mapy. A navyse hras mod COD, kde si zvysujes rychlost, tak ten tvoj argument je trochu irelevantny.

Stitnanek
16-05-15, 16:45
stop_r .. dřív tu ten server nebyl a nikomu to nechybělo a navíc lidi z FY potkávám aj na normal serveru .... a souhlasím s belinkou

stop_r
17-05-15, 13:03
Ja som dost zuajaty, kedze hravam v podstate len fy. Kedysi ako fagan som hadam pre desiatimi rokmi hraval classic, cim som ale starsi tym ma bavi len rychlejsia hra. Pokracoval som cez death match, gungame, az po fy co mi vyhovovalo najviac a aj som to hraval najdlhsie. COD FY hravam v podstate mozno posledny rok, a to ma ktomu priviedla moja mala 18 rocna segra. Myslim ze nic ine ani hravat uz nebudem, je to este viac zrychlene fy a to je pre mna idelane. Sice ti to toalne znici skill ked len behas ako pako zo speed 80 a strielas okolo, ale na to sa uz kaslem a myslim si ze keby sa zrusil ten server prestanem hravat cs asi nadobro. A to si pamatam casi cs 1.3 ci kolko s pred 13, 15 rokov.

Pre mna je, ako iste chapes, tym padom zrusenie cod fy odstavenie od cs ako takeho :) preto ho nechcem zrusit. Ja chapem ze skor nebol a nikomu nehcybal. Ale to je tak zo vsetkym. Ani dotikove mob nikto nechcel a nikomu nechybali. Ani elektricke auta pred 20 rokmi nikto nechcel a nikomu nechybali. Ja len viem ze fy byva dost casto plna, v podstate nevidim dovod preco by sa mala rusit. Vravis ze vtedy nikomu nechyabala, minimalne mne a segre by chybala keby s ateraz zrusi.. Ked niekomu vadi nech tam nehrava, mne naopak vyhovuje idealne s dovodov ako som pisal a ako pisali aj ostatny. Mne je uz dlho ked sa niekto v fy mape nevie 20 sekund najst.. nieto cakat niekde minutu na hru.. stary dobry quake III arena.. :)

Martin_V
17-05-15, 13:36
Je lepsi mit plny cod1 a cod2, nez jen cod2 fy(lepsi celkově 40 lidi, nez 20 na fy).. novy item, uranove naboje tomu taky pomohli, že jsou normální servery prazdny, nikoho to nebavi, kdyz nekdo s urankama 40 zabije cely team, to se radsi odpojim, at si hraje sam, behem 3kol to takhle bylo ve stredu prazdny, puvodne 6ku 6, ale smejd chytl uranky a pak uz jsmr se hromadne odpojili.... fy mapy ve velkym poctu jsou nanic, fy mapu si muzes zahrat i na cod1, staci aby tam bylo malo lidi, coz ted neni problem...