PDA

Zobrazit normální verzi : DR - automatická volba klasického módu



The Frisco
12-12-11, 17:04
[Deathrun] Zvoleno automaticky - klasicky mod !!

Nešlo by to i bez toho? Docela to překáží k titulu "Dokonalý server" ..:)

1488.6
21-01-12, 18:02
to by bylo fajne bez toho;)

Kotel
21-01-12, 18:29
Kdyz to tam nebylo, hraci si stezovali, ze chteji hrat klasicky mod. Ale muzu snizit cetnost klasickeho modu.

BUBEN
21-01-12, 18:37
Taky bych udělalo něco s deathmatch. Je to kravina a nikdo to nedává. Když se furt spawnují, nemá šanci T vyhrát. Udělal bych to jako free, ale neomezené spawnování. Ale to by bylo zase furt, takže bych to zrušil.

1488.6
21-01-12, 18:54
Kdyz to tam nebylo, hraci si stezovali, ze chteji hrat klasicky mod. Ale muzu snizit cetnost klasickeho modu.
aha to jsem nevěděl ;)

Kotel
21-01-12, 19:33
Deathmatch je super pro nove nebo hodne tezke mapy.

BUBEN
21-01-12, 19:42
To máš pravdu, ale kdo to dá? T napíše máte free a stejne ho sejmout gunem. Pak každej nadává a chce to banovat. A při dm nikdy t nevyhraje.

ZombieBot
23-01-12, 11:33
Tak přidat mžonost Deathmatch free =)

BUBEN
23-01-12, 11:45
Bylo by to super, ale ten kdo má VIP by přišel o další výhodu a to životy. Jako VIP máš o život více. Další problém by byl, že by se to dávalo furt a to nechci.

ZombieBot
23-01-12, 12:14
Proto jsem navrhoval druhý DR s DM a FK

BUBEN
23-01-12, 12:24
Na dr musí být alespoň 25 lidí. Na druhý DR je podle mě ještě brzo. A když se podíváš co ted máme, tak ten není furt nabušenej.

1488.6
23-01-12, 12:29
Tak přidat mžonost Deathmatch free =)
nejlepší řešení:)

Bylo by to super, ale ten kdo má VIP by přišel o další výhodu a to životy. Jako VIP máš o život více. Další problém by byl, že by se to dávalo furt a to nechci.
však dm, nemá s životama co společnýho. Ten neodečítá životy:) Když si myslíš, že by se to dávalo pořád, to asi máš pravdu;) Tal bych tam dal mody, jako je ten dm free a ještě klasik kde by měl T nakonci kola gun, třeba deagla. To už by bylo 50na50 ;) knife vs knife, gun vs deagle

ZEUS
23-01-12, 12:35
Klasický mód bych nechal. Na DR není cheating, ale "jen" vulgárnosti a pouštění pasti za CT. Jestliže tam T hodí cokoliv jiného, než klasický mód, tak admin nemá možnost se dívat na hráče, jak pouští pasti. Při freerunu pouštět nejde a DM se taky nemůžou dívat. Nejlepší by bylo, kdyby si Kotle hodil na DR ten plugin, jak je na knife, jak ti zobrazí nick nahoře.

/edit: Tohle byl můj 2.000 příspěvek :mml::mml::clap::harhar:

BUBEN
23-01-12, 12:43
však dm, nemá s životama co společnýho. Ten neodečítá životy:)

Asi jsi mě špatně pochopil. Když by byl furt DM, tak by bylo jedno, jestli máš VIP nebo ne co se týká životu. Ted se DM nehraje a noVIP má 1 život, VIP 2 životy. Když je DM, tak je to tím pádem jedno. VIP už by měli jen volnej slot a více bodu.

1488.6
23-01-12, 12:44
Při freerunu pouštět nejde a DM se taky nemůžou dívat. Nejlepší by bylo, kdyby si Kotle hodil na DR ten plugin, jak je na knife, jak ti zobrazí nick nahoře.

/edit: Tohle byl můj 2.000 příspěvek :mml::mml::clap::harhar:


však proto zombiebot napsal dm free obojí v jednom;) a já jsem reagoval na odpověď bubna aby si většinou hráči nevybírali jen ten samej mod, tak klasik s deaglem pro T

E: lepší by bylo 2012 příspěvků ne? Když je rok 2012 :D


Asi jsi mě špatně pochopil. Když by byl furt DM, tak by bylo jedno, jestli máš VIP nebo ne co se týká životu. Ted se DM nehraje a noVIP má 1 život, VIP 2 životy. Když je DM, tak je to tím pádem jedno. VIP už by měli jen volnej slot a více bodu.

Aha, takhle si to myslel;) a co to nechat takhle? Jak to je vypsany? Bylo by to spestřeny. Podle mě by si vybírali pak obojí;)

BUBEN
23-01-12, 12:54
Já jsem teda proti, aby byl klasik s DGL. Já jsem musel projít celou mapu a on mě pouštěl pasti. Já musel uhýbat a došel jsem tam třeba až na druhej život. Tak mu chci dát pěkne HS gunem a ne tam ještě svádět boj s DGL.

EDIT: Možná by mohl mít HE, ale taky bych to nedával.

1488.6
23-01-12, 13:00
však Ct by si tam vybrali jakou chtějí zbraň, jako to je doteď. S deaglem než by se strefil, tak m4 ho dáš rychleji. A když ne deagla, tak klasickou zbraň pro teroristy, glocka;)

1488.6
23-01-12, 15:00
Poupravit DR? Palce hore nebo dole, kdo by chtěl, aby se dalo volit jen mezi dvěma. 1. DM FREE, 2. KLASIK S GLOCKEM PRO T. A ještě bych upravil, že každá past lze spustit pouze 2x. Jinak vše by mohlo bejt při starým;)
úroveň by se zvedla, nešla by stále spamovat jedna past, ptž 5x je hodně:/

E:
Kdyz to tam nebylo, hraci si stezovali, ze chteji hrat klasicky mod. Ale muzu snizit cetnost klasickeho modu.
ten automatickej by pak tam taky mohl bejt, aby si pak oni nestěžovali.

:D Dal Ta Bhoper:D
23-01-12, 16:08
však Ct by si tam vybrali jakou chtějí zbraň, jako to je doteď. S deaglem než by se strefil, tak m4 ho dáš rychleji. A když ne deagla, tak klasickou zbraň pro teroristy, glocka;)
Ale TT si tam čupne niekde a už tam len kempi a ked niekdo vojde dá mu HS (Ak je tam niekto skúsený ohľadom strieľania)