PDA

Zobrazit normální verzi : Speed



Exot
08-05-15, 19:32
ja hrám nejakú dobu za comanda a mne nepríde moc rýchly v porovnaní s rusherom lebo musím ak bežím za rusherom obehnúť polku mapy aby som ho dobehol a kuchol knifom
bud zvýšte kon u comanda alebo znížte u rushera lebo je dosť oničom behať za hráčom polku mapy aby som ho kuchol knifom.

Kotel
08-05-15, 19:33
Comando je trapná clasa.

Exot
08-05-15, 19:35
tak to :D kašlite nato toto ma zabilo totalne comando že je trapna clasa a preto má byť čo najmenej op a rusher je OP jakˇˇˇˇˇˇ ma speed jak comm skoro pridavny dmg jak ˇˇˇˇˇ a na dialku to začne kropiť takže sa nedá ujsť predním a obrane ani nehovorím a šak mn e to može byť jedno chcete mať rushera najviac op tak bude mate nato právo tak prepáčte že som otravoval . a aby som dodal coma hraju dobre len niektorý hráči ale mne nepripadajú že hrajú trápnu class ked sú vždy v prvých priečkach tabulky

Drago
10-05-15, 15:33
Přidal bych komandu nějakou schopnost, jež by těžila z int, například by int zvyšovala heal za kill, nebo snižovala slowdown popř. něco jiného, napadl mě ještě notes(něco jako za xx int 1 notes...ale to by bylo moc OP :D)

Exot
10-05-15, 19:54
mohol by dostať jet modul ktory by fungoval s INT ale to bude asi moc op tiež

Exot
10-05-15, 19:56
alebo ted už má ten knife tak by mohol dostať Veteran s nozem ale to je tiež jedno ked dava instakill

Exot
10-05-15, 20:29
a rád by som sa ospravedlnil že som takto vyletel na rushera ale comando nieje trapna class je sice pravda že polka len kempi ya krabicami ale ta druha polka to hraju jak skilery

Nakladana Okurka
10-05-15, 21:22
Sry za OT.. (Klíďo to pak smažte)
Exot, pouzivej tlačítko upravit, mas tu tři posty za sebou, pak z toho bude zbytečně 5ti strankovej flejm.

scenic2003
24-12-15, 15:44
POslední dobou je pravda, že mi medic s levlem 100 uteče i když mám commando lvl 200 .... Na co jsem ho expil když už nedoběhnu ani šneka ? :D :D A to že majitel říká, že commando je trapná classa.. Proč tedy vůbec je a proč nej hráči z COD serveru mají comma přes 150 lvl ? ... Commandera jsem začínal se Sharpshoterem jako 1. a je to nej classa ..

Exot
24-12-15, 15:57
Príspevok po 20 rokoch ...... comm neni až tak dobry prehože nevyžaduje skill mam ho 109 tak viem o čom kecám

Smackk
24-12-15, 16:01
Ahoj,
Exote: Já nevím jak ty, ale commem(173) doběhnu každého, tak nevidím co máš za problém, comm úpravy rozhodně nepotřebuje, hlavně co se týče speedu..
Drago: Napíšeš hromadu blbostí a pak za to napíšeš, že by to bylo OP.. :slap:
scenic2003, Exot: Nechápu jak to commando hrajete to jako držíte shift, nebo jak? Já nevím co máte za problém, já s ním teda doběhnu každého, nemyslím tím jiné commanda s full speed..
Btw: Hlavně se tu o Vánocích nezačněte hádat o tom jestli je commando trapná classa (V něčem je a v něčem není)..

Exot
24-12-15, 18:29
ty vole šak to bolo pred pol rokom boha ja už ani neviem čo ma donútilo dať túto tému.....comm je my v súčastnej dobe ukradnutý mojím terajším cielom je zmena skilu u Kentaura

Martin_V
24-12-15, 19:47
Muj nazor.. kdyz vemu coma (138) , tak my vsichni utíkají, utekl mi aj Ss s rangerkama.. vim, 140 a 170 kon je rozdil, jenze borec bezel po zadu a jeste strilel, takze mi nepatrne daval slowdown a utikal mi, a ten slowdown me taky stve, pokud nemam nts, nezahraju si... medik s plukama mi da slowdown, ss s kalachem, FS o tom nemluvím, bezi s mp5 , da mislowdown, furt jen hlavy a kdyz uz mam pod 20 hp, tak jebne raketku, prot taky da slowdown, rusher mi utece protoze kazdej hit me spomaly.. kentaur me da slowdown dualkama, spis sem mel vyjmenovat nejaky 2-3classy co me slowdown nedaji... a ano resilo se to tu a vyresilo se to tak, ze comm ma glock, takze muzes rushera zastavit a pak kuchnout, pokud neumis bhop, nemas notes, nebo kevlar a lvl vetsi jak 100, tak je to vo ho.ne s comem :) comm beru jen na zacatku mapy na itemy, pak uz bych si nezahral,kdybych nemel poradne deff itemy... ano, trapna classa, medik kdyz ma kondici tusim 125 (asi) , s rangerkama 185, utece ano... comm jen s itemama jinak nic ;)

scenic2003
25-12-15, 12:49
Smack .... Já bych ti ukázal jak se to hraje :D :D a je divné že mi uteče medic s lvlem 150 a to ještš bez itemů a přitom mi nikdo nedává slowdown ... A když jsme u toho tak mě je to defakto jedno ... Jen exot brečel abych mu sem něco napsal ....

Smackk
25-12-15, 14:41
Smack .... Já bych ti ukázal jak se to hraje :D :D a je divné že mi uteče medic s lvlem 150 a to ještš bez itemů a přitom mi nikdo nedává slowdown ... A když jsme u toho tak mě je to defakto jedno ... Jen exot brečel abych mu sem něco napsal ....

Už se bojím :splachnout: .. Chceš mi to ukázat a ani nedoběhneš medica...

Martin_V
25-12-15, 17:49
Svátky klidu a míru přeji všem. :)

scenic2003
25-12-15, 19:51
Už se bojím :splachnout: .. Chceš mi to ukázat a ani nedoběhneš medica...
Tak hlavně, že ze sebe uděláš hrdinu :D

scenic2003
26-12-15, 15:06
Neboj se nic :D jen mě naexpíš /SrAb!K ...... skillere