PDA

Zobrazit normální verzi : Zneuzivanie nicku



kono159
12-12-11, 19:37
Neviem čím to je, ze ma ľudia nemajú radi, ale nemusia mi kaziť rank.
Dnes som bol s triedou v Blave a war3ultimate som teda nemohol hrať.
Pred chvíľou som si len tak namátkovo pozeral štatistiky a zistil som, že mám menej pointov ako som mal.
Hrávam veľa módov a tak nekontrolujem rank ale toto ma veru štve, že niekto mi úmyslne kazí rank.

grEy
12-12-11, 19:40
Nick?

I-Mouse
12-12-11, 19:40
Asi najlepšie bude, keď si kúpiš VIP. Rezervuješ nick a máš od nich pokoj.

kono159
12-12-11, 20:22
Ja viem že VIP je univerzálne riešenie, ale cs hrávam iba večer 1-2 hoďky cez víkend a občas cez pracovný deň a to na rôznych serveroch.
Nemyslím že VIP sa moc oplatí.
Udržiavanie ranku za peniaze? Keby som mal prácu (1000 € mesačne) tak ok ale nie som zárobkovo činná osoba takže nič. :)
P.S. môj nick je QWERTY.

chmod a+x /bin/laden
12-12-11, 20:42
hahaha celou zadost si ctu na mobilu, slabiku po slabice, uz premyslim koho znam s nickem "kono" a ono to ma vtipnou pointu, tvuj jmenovec si totiz taky stezoval :D Qwerty ;-)

Slab the Killer
12-12-11, 21:51
QWERTY byl si to ty na Zombie a na Flagu?

koNan
12-12-11, 21:56
Nick QWERTY jsem několikrát viděl na Zombie serverech...

kashpi
12-12-11, 22:25
Nick QWERTY je tu u více hráčů, není to totiž nic moc extra speciální nick. Nesmíš se divit, že to má víc lidí

kono159
13-12-11, 15:08
To Koňo vzniklo tak, že s kamošom hráme sedmu a zapísal ma ako OŇO, lebo sa volám v skutočnosti Ondrej a tak si príde spolužiak a povie KOŇO tak to mám 5. rok tú prezývku a toto konkrétne kono159, to je moje meno na Steamku. Pod Koňom nájdete aj na Fece. Originál CS nemám, mám ho s kotelne. QWERTY je pravý iba jeden, a to ja. Videl som veľa toľko nickov napr. qwertz,qwerty,Qwerty,Q3rty atď. Mňa poznáte podľa tých veľkých písmen.
Mňa dosť bavia servery, ktoré sú nezvyčajné ako zombie war3ft.... to je na 100% pravda že chodím na ZM a Flag.
Dosť hrávam Jail1-2, War3ultimate, War3ft2,Zombie,Flag..... to sú moje top servery.... na Ultimate som 4. v ranku tak preto.

simecek
13-12-11, 15:18
QWERTYho poznávám z war3U je to super hráč a ne myslím že by ti to někdo dělal naschvál tak sem zvědav tak se to vyřeší.

kashpi
13-12-11, 16:20
Tak si dej nick kono159 a když ti ho někdo bude kopírovat tak se to bude řešit. Toto nemá cenu řešit, prostě je to 6 kláves vedle sebe, taže jsou dost často používaný když někdo něco píše jen tak...
myslím, že je to i jedno z nejpoužívanějších hesel :D

kono159
13-12-11, 16:55
Ako heslo to meno nepoužívam.
Ale keby som si ho teraz zmenil tak by si mysleli že niečo mám..... príklad je ParadoXX.
Viem, je to dobrý nápad ale sa mi nezdá, že by ma spoznali na 1. krát a ja by som si tiež ťažko zvykal.
To kono159 používam na všetko ako registračné meno..... ľahko si ho zapamätám a nikto ho nemá a k tomu je to moja prezývka ;)
Ja som s tým menom spokojný a do blízkej budúcnosti si ho nemienim zmeniť už len z toho dôvodu že by ma nepoznali.
Dík vám všetkým za podporu a asi si dobyjem kredit a to VIP si kúpim, to bude najlepšie.
Ináč som rozmýšľal nad Steamkom a v blízkej budúcnosti si ho možno doprajem na Vianoce.

grEy
13-12-11, 16:57
ParadoXX nech si mysli, ze nieco mas. Staci si pozriet tvoj level a kazdy bude vediet, ze tam hravas uz dlhsie. Navyse tu je skoro nulova pravdepodobnost, ze dostanes neopravneny ban...

kashpi
13-12-11, 18:37
To kono159 používam na všetko ako registračné meno..... ľahko si ho zapamätám a nikto ho nemá a k tomu je to moja prezývka ;)
Je to tvá přezdívka, jsi na něj zvyklej, nikdo ho nemá.
Tak v čem je teda problém? :D

ParadoXX
13-12-11, 18:38
si kup vip ty ubohej rankere a kopírante skillů a neřeš tu kraviny.A nechápu,proč bych měl hlásit low nooba,co netrefí ani stodolu a skill nemá jako cheatera?Hmm?Je vidět,že o mně víte úplný hovno,ale furt si mě berete do huby.Fakt děcka.

Attack.
14-12-11, 17:36
Proste kup si VIP, rezervuj si nick. A máš od nich svetý pokoj :)

kono159
14-12-11, 20:00
Attak dik ta radu, ale to si mal napísať pred 2 dňami XD.

Spirith
14-12-11, 20:38
Myslim že nejjednodušší bude když si koupiš vip a rezervuješ NICK,myslim že těch 30 kč bys mohl objetovat.