PDA

Zobrazit normální verzi : Nepari0 --> Ejo Andolini



Nepari0
10-05-15, 17:56
Vypis z konzole:





Detaily banu





Hráč
Mr.Ki$kO$


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:125194756


IP adresa
78.99.104.78


Udělen
11-05-2015 - 15:11


Délka BANu
30240 minut


Vyprší
01-06-2015 - 15:11 (0 měsíců 2 týdny 6 dní 21 hodin 31 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Vek: 8 rokov


BAN dal Admin
Ejo Andolini (Ejo)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)







Poznamka:




Chcel by som poziadat o unban. Su to uz skoro 2 mesiace co som tento ban dostal co je zatial asi najdlhsia doba zakazu o ktorej som pocul. Uvedomil som si ze som robil veci ktore boli premna mozno vtipne ale pre ostatnych hracov to bolo iritujuce a stvalo ich to. Ak mi unban das posnazim sa byt dobrym hracom ak nie tak to nejako prezijem ako doteraz alebo prejdem na uplne inu hru pretoze CS 1.6 hravam iba koli tejto skvelej komunite. :)


Dakujem vopred za precitanie.

Nepario

KeYo
10-05-15, 18:04
Prepáč, ale nie.. Dobrým hráčom si sa mal snažiť byť predtým, ako si robil blbosti za CT.. radšej prísť o jedného hráča ako ty, než o plno iných, ktorých tvoje správanie (demencia) a MFK odženie na iný portál.. takže perma ti ostáva.. nauč sa brať zodpovednosť za svoje skutky...
Keby niekto nevedel za čo má ban, tuna sa to rozoberalo http://csko.cz/forum/showthread.php?38126-Nepari0&highlight=nepario

Nepari0
10-05-15, 18:06
Ok berem dakujem za objasnenie. Prajem pekný den :)

Byznis
11-05-15, 08:49
no mik - ban k ct 7 dni
no mik MFK - ban k ct 21 dni + sem tam davam 3dni normal
Nepario - mal mik , robil kktiny (co sem tam robi kazdy) - perma k CT ???
Sorry ale tak potom mozme zacat davat permu ked nemaju MIK a DAVAJU MFK...
Keyo neber to v zlom - ale perma je podla mna moc , aj ked ja tiez sem tam davam blaznive bany , ale tak Neparia trosku poznam z hry , nebol snim problem , aj ked na deme mozem povedat ze vyvadzal. Keby si hral JB castejsie podla mna by si snim problem nemal
(s pozdravom "STIELACI ATMYN")

UNHCZ
11-05-15, 10:31
I když JB není moje kategorie, tak když jsem tam hrával a viděl Neparia tak moc zlé věci nedělal, nevím co se stalo, ale já jsem za změnění délky banu na měsíc k CT, protože toto je moc. Je to na tobě KeYo, ale proč mu to brát, možná se poučil???? Pokud bude dělat píčoviny, tak mu ji napař, ale každy si přece zaslouží druhou šanci ne. #kappa* :whip:

E: : Jsem stále za UB, ale jen v případě toho, že pokud naněj pude jakákoliv stížnost, která se prokáže, vrátí se mu perma,která mu zůstane. Nebylo to tady tak s Kutem??? měl ban, poté se mu dal UB, měl ultimatum, že když dostane hocjaky ban tak se mu ta perma vrátí.

J3ZUsSs*
11-05-15, 12:26
Daj mu UB, urobí nejaký prešlap a pernamentný ban sa mu vráti ľahko.

KeYo
11-05-15, 14:52
Nevidel si ho nic urobit zle, lebo pred adminmi sa hrá na neviniatko.. na perma úplne stačí to, čo opísala Britny.. ze dal MFK a odhlasil sa.. len tak bez nicoho.. za to, ked to vidim davam permu vzdy.. cize permu uz mal mat vtedy + este to demo.. nie UB nebude..
Druhú šancu mal vtedy keď mu dala ban Britny.. dala mu dost krátky ban na to, čo urobil..

E:
Sorry ale tak potom mozme zacat davat permu ked nemaju MIK a DAVAJU MFK...
vtedy aj permu k CT dávam.. na čo mu budem davat tyzden, ked mik si nekupi.. a aj tak tam zas dojde a len bude fragovat a dalsie MFK? takto sa ho zbavis na rok.. to iste plati aj o Nepariovi..

E2: volakedy sa davali dlhe bany a nikto sa s nikym nehral.. a decka mali respekt.. nie jak teraz.. za svojim si stojim.. UB mat nebude

Nepari0
11-05-15, 15:13
Nevidel si ho nic urobit zle, lebo pred adminmi sa hrá na neviniatko.. na perma úplne stačí to, čo opísala Britny.. ze dal MFK a odhlasil sa.. len tak bez nicoho.. za to, ked to vidim davam permu vzdy.. cize permu uz mal mat vtedy + este to demo.. nie UB nebude..
Druhú šancu mal vtedy keď mu dala ban Britny.. dala mu dost krátky ban na to, čo urobil..

E:
vtedy aj permu k CT dávam.. na čo mu budem davat tyzden, ked mik si nekupi.. a aj tak tam zas dojde a len bude fragovat a dalsie MFK? takto sa ho zbavis na rok.. to iste plati aj o Nepariovi..

E2: volakedy sa davali dlhe bany a nikto sa s nikym nehral.. a decka mali respekt.. nie jak teraz.. za svojim si stojim.. UB mat nebude

Keby sa pred adminmi hram na neviniatko asi nikdy nič neurobím a nerieši sa to tu pretože ja hrávam s adminmi na serveroch. A nechcem vyzniet blbo ale í skús niekedy príst pozriet na JailBreak ako to tam vyzerá a pochopíš že ja som ešte ten najmenej problémový hráč čo bol na forume z celáho jailbreaku. Tam keby chodíš sa permabany točia ako kolesá na aute. :)

KeYo
11-05-15, 15:15
Keby sa pred adminmi hram na neviniatko asi nikdy nič neurobím a nerieši sa to tu pretože ja hrávam s adminmi na serveroch. A nechcem vyzniet blbo ale í skús niekedy príst pozriet na JailBreak ako to tam vyzerá a pochopíš že ja som ešte ten najmenej problémový hráč čo bol na forume z celáho jailbreaku. Tam keby chodíš sa permabany točia ako kolesá na aute. :)

keby som nemal maturitu, ver ze tam som a takých ako ty zabanujem rovnako.. nepoznam ta tak proti tebe nic mat nemozem.. videl som na zaklade dema.. natoc demo aj na inych a zabanujem to kludne nemusis sa bat.. a na tom deme admin nebol.. az pri konci sa napojil Ejo a dal ti ban tiez.. len kratsi lebo to nevidel cele

Nepari0
11-05-15, 15:42
keby som nemal maturitu, ver ze tam som a takých ako ty zabanujem rovnako.. nepoznam ta tak proti tebe nic mat nemozem.. videl som na zaklade dema.. natoc demo aj na inych a zabanujem to kludne nemusis sa bat.. a na tom deme admin nebol.. az pri konci sa napojil Ejo a dal ti ban tiez.. len kratsi lebo to nevidel cele

Pozrel som si to demo znova a sám sa čudujem čo som robil zakaz mi možeš nechat. Posledná vec čo k tomu už napíšem že budem hlásit ludí čo sa nevedia správat :)

Britny
11-05-15, 18:46
Však dej mu UB a uvidíme, jak se z toho ponaučil. I když vlastně nechápu, proč žádáš o UB, když tě to za CT nikdy nebavilo a akorát si tam znepříjemňoval hru ostatním normálním lidem. Ale tak pro mě za mě, já jsem klidně pro poslední šanci. Teď záleží na kejovi.

Byznis
11-05-15, 19:57
Keyo daj mu UB a bude sa sledovat , ked spravi kktinu velku tak perma , ale aj tak tieto perma bany su moc , kedze sa za no mik a mfk dava 3 tyzdne

KeYo
11-05-15, 21:17
ok máš šťastie, že mi napísalo plno ľudí.. dávam ti UB.. ale ak ma sklameš, tak si ma neželaj.. ćakám od teba, že budeš krotký jak ovečka

Nepari0
11-05-15, 21:22
ok máš šťastie, že mi napísalo plno ľudí.. dávam ti UB.. ale ak ma sklameš, tak si ma neželaj.. ćakám od teba, že budeš krotký jak ovečka

Dakujem všetkým a dúfam teda posnažím sa nesklamat vás :)