PDA

Zobrazit normální verzi : ratata bum



Karl0s
12-12-11, 21:38
Zdravim Kotelnu,
Dneska jsem byl obeznámen s tím, že ..

nevedel jsi, jestli mas zustat nebo ne, tak jsem rozhodl za tebe.

loučim se tímto příspěvkem s hráči kotelny a především s milovaným bossem Kotlem zvaným nevděčný. Dnes jsem byl zbaven veškerých práv a bohužel toho nejhlavnějšího. Práva na obhajobu. Tento "člověk" hledá pomocníky pro jeho veliký projekt. Zapomíná, že ale i oni maji svoje životy a taky kotelně něco obětovali. Proto píšu tento děkovný dopis směrovaný hlavně na Kotla za jeho vděk. Vděk který završil odebráním práv bez jakéhokoliv upozornění. Tak to tady běžně chodí. Kotel má přece tolik práce, že se s adminy může loučit slovem: "Ok". I nejprimitivnější tvor prokazuje známky vděku. I když z toho admin má ten jeden přiblblý slot k dobru, víc času ho stojí podílet se na bezproblémovem chodu hry. Nevyčítám mu tady ted, že nám neposílá na Vánoce dárky a nepřipomíná nám každej měsíc, jak moc by to bez nás nešlo. Kdybychom to dělat nechtěli, neděláme to. Admin je ale člověk, tak se tak k nim začni chovat! Projevit poslední známku vděku, tak ani toho ty nejsi schopen. Vyhodil si mě bez jakékoliv diskuse na základě tvého špinaveho odposlouchávání v naší soukromé TS roomce. Ještě i dnes za náma lezou špehové a dokonce i na jiné TS servery, aby měli co dodat jako materiál k jejich kariérnímu postupu např. náhlemu zrůžovění na foru. Proto ti tu ted veřejne já děkuji za možnost být admin/moderátor. Jsi sprostý nevděčník. Bude tě teď řada lidí bránit, protože věřim, že tvůj zadek pojme všechny tyto dobyvatele. Sprostý, sprostý, sprostý. Jiná slova tady neexistují. Určitě tvoji zametákové tenhle topik budou chtít odstranit. Nebude nejmenší problem i mimo kotelnu upozornit nové naivní hráče, jaký nevděčný mizera jseš.

tl;dr
Jako admin jsem skončil. Vlastně teď budu mít víc času na učení a tak.., takže to zas taková prohra neni.
Chvíle, který jsem zde jakožto admin byly zčásti pěkný, žčásti ne. Zjistil jsem, že to je práce nevděčná, že lidi jako virgins budou neustále na někoho tahat špínu, ale to je jen špička ledovce.
Za tu dobu, co jsem tady, jsem poznal spoustu lidí a tak bych rád některým po vzoru Grega něco napsal.


$vac!nar, BUBEN, Safari, Rixie, Monty, Johny
Jse fajn lidi, pracovat s Vámi byla radost, keep it up. http://www.flyffworld.com/forums/images/smilies2/Kiss.png

Lucca
Měl jsem na tebe pifku, vulgarita, ignorance atd..
Přesto jsi tu jako admin už něco vykonala a přeju ti hodně zdaru.

72
Doufám, že už máš radost.

Greg
Tenhle člověk je kapitola sama o sobě, jeden z nejlepších onlajňáků, který jsem měl tu čest potkat, zdravý rozum a nebojácnost z tebe dělalo ideálního admina.

sedly
Doufám, že už dostaneš rozum a přestaneš po několika měsících tak nechutně lízt flashovi do zadku, jen aby tě neztrolloval, jinak měj se hezky, taky srandovní chlapec.

Flashh
Nejlepší troll, jakýho mohla kotelna kdy potkat, vždycky ví, jak někoho utřít, přitom si dokáže udržet chladnou hlavu a hlavně styl.

UFOusek
Parádní troll, potřebnej na odstranění retardů z fóra, nicméně některý tvoje výlevy byly přehnaný a nespravedlivý.

Chmod, Vince
Inteligence fóra, ideální moderátoři protože ochota Vás dvou vypomáhat je obrovská.

To nej.. na konec, hehe
Kotel
Krásný server, fail přístup k lidem.
btw když už nás špehuješ na tsku, měj aspoň koule promluvit, tohle je hodně ubohý.

ještě tu mám perličku z chatu

<20:45:56> "Safari": prečo si zbavil Karlosa prav?
<20:48:49> "Kotel": vynasel z admin fora
<20:49:04> "Kotel": primo jurobovi
<20:50:14> "Safari": to ty jak vieš?
<20:51:10> "Kotel": protoze jsem byl zrovna na jejich ts
<20:52:25> "Safari": me prisol v pohode.. muzem otazku?
<20:53:48> "Kotel": jo
<20:54:36> "Safari": kto vlastne si? na fore si mal jeden čas Kalouska, potom niekto prisiel ze si Tomas Matousek, tak?
<20:55:57> "Kotel": kalousek fakt nejsem
<20:56:04> Chat partner has closed the conversation
<20:56:23> "Safari": :D kto teda si?
<20:57:10> "Kotel": ani preziden
<20:57:57> "Safari": to mi je jasne? si Tomas Matousek?
<20:58:40> "Kotel": ano?
<20:59:41> "Safari": neodpovedaj mi na moju otaku otazkou :) čo chceš dalej robit (s kotelnou)
<21:03:21> "Safari": hmmm..
<21:03:40> "Kotel": sry, pise mi moc lidi, nemuzu porad odpovidat
<21:04:04> Chat partner has closed the conversation
<21:04:41> "Safari": ked budes mat cas odpis
<21:10:40> "Kotel": o co slo? uz tu nevidim historii

Co na to říct, kup si prášky na paměť

mrkvicka
12-12-11, 21:47
rovno píšem R.I.P kotelna ked sme prišli o teba.

grEy
12-12-11, 21:56
tvého špinaveho odposlouchávání v naší soukromé TS roomce.
To, ze si Jurobovy a ostatnym doslova cital, co sa deje v admin fore neni spinavost?
EDITIK: Palce dole, vidite to len z tej jednej strany. Kotel je mozno nevdacny, ale tiez nas nikto nenutil do toho, aby sme robili na serveroch poriadok. Uplne chapem, ze by obcas pochvala bodla, ale pre nas by malo byt asi chvalou to, ze Kotel sa stara o tie servery rovnako ako my. Vy chcete byt teamovy a pritom ziadate, aby Kotel chvalil kazdeho jednotlivca. Chvalme sa navzajom tym, ze to dokazeme udrzat na urovni. Asi to berem inak, ako ty a mozno este par adminov karlos.

Karl0s
12-12-11, 22:01
To, ze si Jurobovy a ostatnym doslova cital, co sa deje v admin fore neni spinavost?
EDITIK: Palce dole, vidite to len z tej jednej strany. Kotel je mozno nevdacny, ale tiez nas nikto nenutil do toho, aby sme robili na serveroch poriadok. Uplne chapem, ze by obcas pochvala bodla, ale pre nas by malo byt asi chvalou to, ze Kotel sa stara o tie servery rovnako ako my. Vy chcete byt teamovy a pritom ziadate, aby Kotel chvalil kazdeho jednotlivca. Chvalme sa navzajom tym, ze to dokazeme udrzat na urovni. Asi to berem inak, ako ty a mozno este par adminov karlos.

myslim, že stejně moderatora nedostaneš http://www.flyffworld.com/forums/images/smilies2/Sparkle.png

znedlob
12-12-11, 22:07
Ty se tu pořád oháníš pochvalama a podobnýma věcma. Ty si myslíš, že když přijdeš do práce, tak tě za tu práci někdo pochválí? Budeš rád když dostaneš výplatu a nevyhodí tě. Život neni fér, na to si zvykej Karl0si. To že tě Kotel nepochválí, je možná hrozně krutý, ale nezapomeň, že jsis tu žádost podal dobrovolně, nikdo tě nenutil. A jesti je pravda to, že jsi vynášel informace z admin sekce tomu skřetovi a ostatním mozo boyům, tak jsi pěkná svině.

grEy
12-12-11, 22:08
Ja to robim preto, ze chcem a vdaku neziadam, karlos si uplne trapny aby si vedel. Safari necakal som ze klesnes az na taku uroven a uveris tomu, co ti nakeca Jurob. A nehovor, ze toto ti nepovedal jurob, Kotel dostava za tie VIP v podstate prd, viem to preto, ze som bol kedysi hlavny admin na jednom mc servery a tam sa ti z euroveho "vip" dostalo do vrecka len male percento, zvysok "zozral" operator. Chytate sa uplnych hluposti, co vam ludia nakecaju. Kedysi zil taky maly, fuzaty muzik, volal sa adolf hitler a ten mal jedine - recnicky talent - a dokazal ludi tak zblbnut, ze zo dna na den zmenili nazor, uverili mu a isli za nim ako ovce. Uplny jurob. Deje sa vam to iste a v tom chaose zabudate na to, ze jurob o vas kedysi pisal, ze ste ko... a podobne.

Kotel
12-12-11, 22:09
Verim, ze jste se bavili. Spehu tu bylo vic nez dost, takze to uz neslo resit fer metodama. Budu aplikovat vase metody.

Karl0s
12-12-11, 22:11
Ja to robim preto, ze chcem a vdaku neziadam, karlos si uplne trapny aby si vedel. Safari necakal som ze klesnes az na taku uroven a uveris tomu, co ti nakeca Jurob. A nehovor, ze toto ti nepovedal jurob, Kotel dostava za tie VIP v podstate prd, viem to pretoze som bol kedysi hlavny admin na jednom mc servery a tam sa ti z euroveho "vip" dostalo do vrecka len male percento, zvysok "zozral" operator. Chytate sa uplnych hluposti, co vam ludia nakecaju. Kedysi zil taky maly, fuzaty muzik, volal sa adolf hitler a ten mal jedine - recnicky talent - a dokazal ludi tak zblbnut, ze zo dna na den zmenili nazor, uverili mu a isli za nim ako ovce. Uplny jurob. Deje sa vam to iste a v tom chaose zabudate na to, ze jurob o vas kedysi pisal, ze ste ko... a podobne.

protože každý názor, který není podle představ, je hned jurobský, kdybych dal na ně, 3/4 fora a serveru by byla vybanovana

AnnoyingGreg
12-12-11, 22:15
Ty se tu pořád oháníš pochvalama a podobnýma věcma. Ty si myslíš, že když přijdeš do práce, tak tě za tu práci někdo pochválí? Budeš rád když dostaneš výplatu a nevyhodí tě. Život neni fér, na to si zvykej Karl0si. To že tě Kotel nepochválí, je možná hrozně krutý, ale nezapomeň, že jsis tu žádost podal dobrovolně, nikdo tě nenutil. A jesti je pravda to, že jsi vynášel informace z admin sekce tomu skřetovi a ostatním mozo boyům, tak jsi pěkná svině.

Pořád? Napsal to jednou. Nebo..napsali jsme to jednou, protože je to sdílený názor. Tohle neni práce, tohle je ve volném čase. Pro Kotla se z toho v tomto velkém formatu práce stala. Akorát tu píšeš ze zklamání, že z tebe karlos neudělal hvězdu fora ale naopak tě ještě víc ztrapnil. Vypadalo to, že se ti rozsvítilo. Ale poslední dobou máš v hlavě stejně prázdno jako před rokem. Kotel jako vždy neodpověděl ani na jeden z těch bodů co tam napsal karlos. Nenapsal si pořád na čem si postavil tvoje rozhodnutí. Nemusíš, je to tvůj portál..ale dokážeš tim potom jak to tu vedeš.

Flash
12-12-11, 22:16
Pro zacatek bude nejlepsi aby ste pochopili, ze nejde jen o nejakou posranou pochvalu... de o pristup, ono vyhodit nekoho po takovym mnozstvi prace, kterou delal za nic je jednim slovem prasarna. Pritom duvodem ma byt, ze vynasel z admin fora, coz je vic nez vtipny a neni to pravda... jestli nekdo neco vynes, tak Karl0s to urcite nebyl, ono kdyz je nekdo s nekym na TSku, tak to hned neznamena, ze s nima musi ostatni pomlouvat a podrazit je, to by ste si mohli uvedomit. Kotel sice chvili odposlouchaval na TSku ale informace, kdo koho zabanoval a proc neni zas tak citliva aby to nikdo nesmel vedet.

Peace, Flashh.

Kotel
12-12-11, 22:18
Vedeli jste celou dobu, ze jsem na vasem TS a v pohode jste se dal bavili stejnym stylem. Na to, ze jste byli zaroven na nasem a hrali jste to na obe strany, uz jsi nejak zapomel. Btw, to, ze mi porad spamujete ts a cekate odpovedi, abyste je potom mohli hazet na forum, je dalsi ukazka, ze jsem se rozhodl spravne.

Kotel
12-12-11, 22:20
Ja som klesol? Jurob? S nim som v kontakte nikdy nebol. Kotel vidi len peniaze, bavit sa o tom kolko mu to vynasa je zbytocne každy vieme svoje.
Ja uz jsem vlastne milionar a proto se tu s tim jeste seru.

grEy
12-12-11, 22:21
Kto tu hovori o nazoroch? Ty si si normalne klikol na admin forum a cital jurobande, co sa tu deje, uvedomujes si to? Asi ne, ze? Nikto vam nezakazuje mat nazor, ale spojit sa s jurobandou, ktora to tu celu tu dobu kazi, spamuje, atd.? To mi pride ubohe. Keby nejste admini, tak mi je to uplne 5, ale vy ste to proste robili poza Kotlov chrbat.
PS: Nikto ste mu nikdy nepisali o tom, co vam vadi. Ked nevie, co vam vadi, tak to proste nemoze riesit a to ty asi nechapes.
Este raz a snad naposledy ti napisem, ze adminom si sa stal z vlastnej vole a nikto ta do toho netlacil. Pomahat hracom a udrziavat na servery poriadok ma byt pre admina samozrejmost a pre niekoho mozno aj radost z toho, ze ostatnym sa hra dobre. Zaroven si mozes zahrat dobre aj ty. Moderatora si si tiez ziadal sam a co si cakal? Ze ti bude Kotel vyplacat provizie? Ver, ze on je vdacny, ale to neznamena, ze zalozi topic "Som vam vdacny" a kazdy tyzden bude pisat /refrest, stale som vam vdacny.
EDIT: Ano, Kotel je bohaty, ale to, ze pri tom stravi pol dna, robi stale nove servery vas uz nezaujima. Zas to vidite len z tej druhej strany a to z tej, z ktorej vam to vyhovuje.

AnnoyingGreg
12-12-11, 22:22
Vedeli jste celou dobu, ze jsem na vasem TS a v pohode jste se dal bavili stejnym stylem. Na to, ze jste byli zaroven na nasem a hrali jste to na obe strany, uz jsi nejak zapomel. Btw, to, ze mi porad spamujete ts a cekate odpovedi, abyste je potom mohli hazet na forum, je dalsi ukazka, ze jsem se rozhodl spravne.
Co jsme měli dělat? Vlezeš si tam bezeslova s fake nickem(hrozne secret evil plan), mutneš si mikr a my se k tobě měli začít modlit? Jakym stylem? Pokud chceš banovat/sbírat práva všem kdo byl s jurobem/billym v poslední době na TS, udělej si na noc pořádnou konev kafe.

grEy
12-12-11, 22:37
protože každý názor, který není podle představ, je hned jurobský, kdybych dal na ně, 3/4 fora a serveru by byla vybanovana
A nebola, hej? Sice si to nevybanoval ty, ale kludne si donasal ludom, co to spravili a nemal si problem sa s nimi bavit. Proti tvojim nazorom nemam nic, vobec ti to neberem, ale toto mi prislo ubohe z tvojej strany.

Kotel
12-12-11, 22:47
Narazim tu na to, co jste delali/delate a porad vam to prijde normalni. Zkreslovani informaci, pokusy o zabanovani adminu, co s tim nemeli nic spolecneho. Ani jsme se jeste nedostali k tomu, ze jste nadavali vsem, co se tu na necem podileli. Kdyz jsem dal moderatora karlosovi, zacla vznikat divna armosfera jejiz pricinu jsem bohuzel neodhadl.
Moje chyba byla, ze jsem se vic venoval serverum jako takovym nez situaci mezi adminama.
Jinak jsem rad, ze uz se vybarvil i greg (bylo to stejne jasny z postu v chatu).

AnnoyingGreg
12-12-11, 23:05
Nic takový jsem já nedělal. Že to občas nějakej loupák schytal je akorát tvoje vina, že si dovolil aby byl v týmu. Časem se stejně ukázalo, jak dobrej krok to byl ho přijmout. Jasně, zastanu se karlose, protože tohle bych já nazval tou podpásovkou. To co tu píše grey, proč nikde nevidim důkazy? Já prostě nevěřim, že by tohle karlos dělal. Podle tebe jsem se vybarvil a ještě jseš za to rád? No alespon je vidět jak máš hráče rád. Já byl vlastně už od začátku jasnej no.

chmod a+x /bin/laden
12-12-11, 23:35
Omluvte preklepy, pisu z mobilu.

Jakozto navstevnik fora doposud neobeznameny s pravou podstatou vcerejsiho deni vystupuju z neutrality a stavim se plne na Kotlovu stranu. Z toho, co jsem doposud vstrebal, na jeho konani nevidim nic spatneho, na jeho miste bych se zachoval stejne a verim ze i sami provinilci by tak ucinili, kdyby mohli.
Nevim, co si chteli dokazat byvali admini, kteri do te nechutne afery byli namoceni, jejich pocinani, a vubec - stykani se s takovymi existencemi jako jsou jurobovci - nikdy nepochopim a neodpustim.

Kotelna je tezce vychovane dite, kteremu ZEJMENA Kotel venoval more casu, aby ho vypiplal. Zadny zhrzeny idiot, ackoliv to je byvaly admin, nema pravo si narokovat nejake uznani a zaroven zadupavat vsechno, co Kotel dela.

Safari, Gregu, dokonce i ty Flashhi, potrebujete vychladnout. Svym soucasnym pristupem NIKOMU nepomuzete, a ani vam se neulevi. Jestli vam vubec kdy zalezelo na Kotelne, prestante hledet na to, co se stalo vcera a podivejte se, jaka je situace nyni. Duro zvolil taktiku "po nas potopa" a myslel si, ze se zapise do dejin. Omyl - jedine, ceho dosahl byla dokonala diskreditace celeho sveho pusobeni na Kotelne; mohl chytit treba tisic cheateru, ale po vcerejsku je to zapomenuto.

Pokud se vy chcete zapsat v pozitivnejsim vyznamu, muzete na foru zustat, chvili si trucujte, ale bylo by fajn, kdybyste za cas delali neco uzitecnejsiho, nez se dovolavali sveho vykladu udalosti.

Tak, ted si urcite rikate, jak jste se ve me zklamali, jaky jsem hajzl - klidne mi to reknete, ulevte si, budu vam v ramci svych moznosti odpovidat, ale nesirte uz tu svou blbou naladu mimo tento thread. Vas hlavni problem totiz spatruju ve frustraci, potrebujete se nejak realizovat, kdyz ted nemate admin prava. Neduste to napeti v sobe a ulevte si mi treba do PMky, ty Kotel predpokladam necte, i kdyby zrejme mohl, a ja je nikomu dale neposkytnu.

72 Virgins
13-12-11, 04:39
Ten odchod adminů vypadal jako průser, teď se ukazuje jak že s tím dobrým (apache bones invitro) odešlo i něco co odejít mělo (negative,zero a ted karlos) a něco co bylo velmi nezralé a velmi nestálé (greg - bohužel). Opravdu to vypadalo jako průser..... jen se ukazuje, že opravdu platí, v něčem špatném je vždy něco dobrého a naopak. Když se na to ted podívám je dobře, že se to stalo.
Stojím za Kotlem, donášet jurobovcům je zrada na důvěře, kterou ve vás měl Kotel, admini a hráči.


@Karlos
Radost nemám. Když jsem se musel bránit tobě, bawsonovi a negativovi neviděl jsem bohužel ten širší obrázek, že jste jen jurobovi poskoci. Tímhle se vše vysvětlilo. Jsem jen rád, že to dusné prostředí a ty výmysly nebudu muset dál snášet. Vinu mě dávat nemůžeš, protože za situaci posledních dnů a za svoje činy si zodpovídáte vy sami. Nikdo vás nenutil dělat co jste dělali, nikdo vás nenutil říkat co jste říkali. Házet vinu na Kotla, nebo někoho dalšího je prostě špatně.
Vyčítáš Kotlovi, že šel pod jinou přezdívkou na TS? No já když jdu chytat cheatera taky si raději změním nick a dělá to spousta adminů. Je to dobrý způsob jak se dozvědět aktuální stav věci.

Udělal jsi pro kotelnu určitě i dobrý věci, ale ty jsi teď svými činy zastínil a už je těžko někdo vyzdvihne z toho bahna kam sis šel zaplavat.

@Jurob
Musím ti vysmeknout poklonu. Sice se svým intelektem nedokážeš přitáhnout inteligentní lidi, kteří by ti samozřejmě těch 25 dimenzí a další nesmysly o kterých mluvíš nikdy neuvěřili, ale v rámci svých slabých mentálních možností dokážeš přitáhnout sedm osm poslušnejch idiotů co ti vždy, když potřebuješ olížou kulky, aby ses ty nemusel pracně ohnout. To je prostě vysoká efektivita, kdy se z naprostého minima dá vytřískat maximum.

Trsak
13-12-11, 06:29
V tomhle Kotla plne podporuji, mej se :)

Karl0s
13-12-11, 07:25
Nespamuju ti schránku ničim, nemam to zapotřebí, který informace jsem kdy zkreslil konkrétně tobě?

@72

Jednou z hlavních příčin odchodu jsi taky, s takovym zamindrakovanym kokotem uz me proste nebavi se hadat.
Vadilo to InVimu, vadilo to všem, kohokoliv (vyjma par) z adminu jsem se zeptal na nazor na tebe, byl vždycky stejný.
Takže rozuzlení? Nehraj si na osvoboditele. Je mi jasný, že je nejlepší nás označit za špínu, aby z toho Kotel a Ty vyšel z čistym štítem. Ale to už je (doufám) pozdě.

@Kotel
Svý kamarádství s billym jsem nijak netajil, s jurou jsem žádnej velkej friend nebyl ani nejsem.
Když už jsme u toho barvení, ten, kdo se tu vybarvil, jsi ty.

72 Virgins
13-12-11, 11:35
Nikdo tě za špínu neoznačuje, to jsi zvládl sám a pokud jsem byl příčinou pro jurobovce k odchodu tak je to pro mě poklona. Můžeš přepisovat historii ale při loučení v admin foru o mě nebyla ani zmínka zato tys tam byl uveden jako jeden z důvodů :).
Invitra na mě nevytahuj. Za celej rok co jse tu potkváme jsme měli jeden problém, který jsme si vyřešili.

Invitro napsal: Co jsme si, to jsme si Virginsi. Upřímně CG,GH,GW.
Měli byste s Bawsonem a dalšíma jurobovcema udělat něco co by nám vyrazilo dech. Třeba založit si vlastní server a ukázat nám všem jak se to dělá.

Karl0s
13-12-11, 13:11
@ panic r.72
Jeden o voze a druhej o koze, nikdy jsem nechytračil o tom, jak by měl server vypadat (teda krom toho bindu na vestu, kterej si chráníš zuby nehty).

Tímto bych to asi uzavřel, nic důležitého se tu nedočteme, je vlastně nutný ze mě udělat vlastizrádce, protože jinak by šla kotelna ještě víc do sraček.
Běž dělat moderátora, když na mě neustále hledáš chyby, předpoklady na to máš ideální.

Chtěl jsem se rozloučit v klidu, ale bohužel to nejde, jako obhajobu tu omíláte dvě nebo tři nepodstatný věci pořád dokola, doufám, že toho moda dostaneš a ukážeš nám všem, jak se to dělá.

Závěrem bych chtěl ještě popřát Charonovi, Smilovi a DEEELovi hodně zdaru do života, jelikož jsem na ně zapomněl v hlavním vyjádření.
GrEy, doufám, že nalezneš konec tunelu a vyndáš tu hlavu z Kotlovy řitě.

Kdysi mi jeden kamarád napsal.. nedělej si z toho hlavu, jsou to jen pixely - budu se tím řídit a nedělat z toho vědu :-)

Mějte se tu hezky, byla to sranda

lock

AnnoyingGreg
13-12-11, 13:57
Pořád tu vidim Jurob tohle, Jurob toto. Bráníte Kotla, ale kolik z vás vlastně ví, že Kotel je právě ten kterej Juroba nechal tyhle věci na sterém foru dělat. Měl z toho prdel. Několikrát se ho Jurob ptal, jestli s tim má přestat. Já tu Juroba rozhodně nehájim. Tohle je spíš na to co psal chmod o Jurobovi. Kotla odověd byla, že ne..protože je pak na foru prdel. A nedávno se někde vyjádřil, že je to vlastně naše vina, protože nás bylo moc hráčů, který tu Juroba nechtěli a tak ustoupil. Koukat na tebe budu chmode pořád stejně.:) Beru to jako názor vytvořenej na tom spamu v shotboxu, bránění se tam před narážkama ostatních adminů a dalších lidí, který vůbec neví co se vlastně dělo a taky našich slohovkách. Řada informací se k tobě nedostala, nebo budeš bránit Kotla už jen z principu. Virgins nám na jednu stranu děkuje za odvedenou práci v topiku v admin foru, ale nezapomene napsat nějaký obhajovací sloh pro Kotla, aby si to až tak moc nepohnojil.
btw, na tom TS všichni ale věděli, že je tam kotel. :)))

EDIT: Budu to zřejmě muset už psát i tobě, Virginsi. Neházej všechny do stejného pytle. Já jsem kromě argumentování proti karlosovo kicku z týmu neudělal nic. Nic co by poškodilo tenhle portál jako banování bez důvodu, nebo spamování shoutboxu.

72 Virgins
13-12-11, 14:05
No utáhnout takovej kolos jako je kotelna chce hodně. Bohužel se ukazuje, že Kotel věřil špatnejm lidem, no dělat chyby je lidský. Koneckonců Karlos sám bez cizího zásahu ukázal, jak moc se kotel zmýlil. Takže ano neomylný není. Nesouhlasím se vším co udělal, ale stojím za ním jako drtivá většina admin teamu.
Vy jste se zachovali stylem "Po nás potopa" a s tím těžko někdo může souhlasit. Většina z vás všechno to dobré za co jsem vám děkoval vzala s sebou s událostmi posledních dní. To poděkování stále platí pro ty co poslední dny nezneužili situace a nezačali kotelnu poškozovat.

A tebe do jednoho pytle neházím, jen říkám, že jsi se projevil jako nezralej a nestálej prvek kterej si tu a tam přisadil a byl v mnoha případech ke Kotlovi nespravedlivej.

danaca
13-12-11, 14:47
Btw kotle proc si mi vzal prava? kvoli tomu ze vraj som s jurobom? bolo mi tak naznacene od grega, ale chcem to pocut od teba... keby si mi chcel dat prava uz by si mi ich dal, a ten ban co mi dal "dura" by si mi tiez zrusil hned, kedze ostatne bany su uz zrusene, a uz je iba tento jeden co mam ja, a ak si mi kvoli tomu vzal prava, chcel by som vydiet dokaz, kedze si bol na TSku, mal by si vediet ze s jurobom nic nemam :)

snowrider
13-12-11, 15:11
Karl0s, podľa toho čo vidím je mi jasné že si vynášal, a keďže si bol administrátorom a moderátorom, si mal prístup v ,,Admin Fóre´´ k tomu, kvôli čomu si pravdepodobne prišiel o práva.
To že si Kotolni venoval ´´krv, pot a slzy´´ je pekné a každý ti je za to vďačný, ale myslím že ku každému sa jedná rovnako, a to že si vynášal by sa riešilo u každého takisto.
Usudzujem podľa toho čo vidím, nebol som vtedy keď sa tento ´´incident´´ stal tak súdim podľa vlastného názoru, že si prišiel o ,,práva´´ spravodlivo.

bones
13-12-11, 15:59
Karl0s, podľa toho čo vidím je mi jasné že si vynášal, a keďže si bol administrátorom a moderátorom, si mal prístup v ,,Admin Fóre´´ k tomu, kvôli čomu si pravdepodobne prišiel o práva.
To že si Kotolni venoval ´´krv, pot a slzy´´ je pekné a každý ti je za to vďačný, ale myslím že ku každému sa jedná rovnako, a to že si vynášal by sa riešilo u každého takisto.
Usudzujem podľa toho čo vidím, nebol som vtedy keď sa tento ´´incident´´ stal tak súdim podľa vlastného názoru, že si prišiel o ,,práva´´ spravodlivo.


,,Snowrider´´, som ,,rad´´, ze mas ,,vlastny´´ ,,nazor´´, ale tento ,,typ´´ ,,uvodzoviek´´ nema ,,nic´´ spolocne s normalnymi "uvodzovkami".

Neviem, ci je potreba stale riesit co sa tu stalo, uz to nijak nezmenite, akurat sa tu este viac rozhadate, nie je vam to treba. Mylit sa je ludske, bohuzial niekto sa myli kazdym postom co napise (viz. Snowrider a Dejf, ktori sa len zatulali do admin teamu ,,nejakym´´ omylnym sposobom). Skoda, ze v admin teame ostalo par adminov-neadminov, ale tak snad sa z vas raz stanu normalni admini.

Charon35
13-12-11, 16:02
Chmod:
Wow, nový vlezdoprdelka! Ešte chvílku a si ružový!
Billy

Billy Billy, To, že nepindá na celú Kotelnu aký sme kkti neznamená, že niekomu leze do zadku. Ak to tak mám brať, tak celá Jurob krju leze do prdele jemu. Neviem čo je horšie. My sme stále zostali na Kotelne, vy uznávate Jura. Každý má svoj flek, tak načo tu otravujete stále. Napíšem to aby ste to pochopili: "Nesprávajte sa podľa nalinajkovaných pravidiel 15 ročného gay-a a prestante sa správať ako roboti."

A vieš, že pokiaľ si písal normálne veci a dalo sa s tebou v chate baviť, bavil som sa. Ale JurOb má svoje osobné dôvody prečo to tu neznáša a vy mu len na všetko skáčete jak pes na špek. My si máme otvoriť oči aby sme videli aký je v skutočnosti Kotel? Tak aj vy ich otvorte vážení.

Toto bolo venované len Ďuro crew, netýka sa to adminov, ktorí odišli.



Závěrem bych chtěl ještě popřát Charonovi, Smilovi a DEEELovi hodně zdaru do života, jelikož jsem na ně zapomněl v hlavním vyjádření.

Škoda, že to takto na prd dopadlo. Môj postoj k tebe sa nezmenil a rád ťa stretnem na nejakom serveri. :)

snowrider
13-12-11, 16:32
,,Snowrider´´, som ,,rad´´, ze mas ,,vlastny´´ ,,nazor´´, ale tento ,,typ´´ ,,uvodzoviek´´ nema ,,nic´´ spolocne s normalnymi "uvodzovkami".

Neviem, ci je potreba stale riesit co sa tu stalo, uz to nijak nezmenite, akurat sa tu este viac rozhadate, nie je vam to treba. Mylit sa je ludske, bohuzial niekto sa myli kazdym postom co napise (viz. Snowrider a Dejf, ktori sa len zatulali do admin teamu ,,nejakym´´ omylnym sposobom). Skoda, ze v admin teame ostalo par adminov-neadminov, ale tak snad sa z vas raz stanu normalni admini.

Tak neviem v čom sa mýlim, tie úvodzovky dávam preto, pretože som taký hlúpy a neviem nájsť na noťase tie " žiaľ bohu.

Amazing-Zajic
13-12-11, 17:08
Hele já se do toho nechi nějak motat ale jen chci říct to, že karl0s by podle mě nikdy nevynášel!
Kotle neber si to nějak proti sobě že ti nevěřim, ale to si o karl0sovi fakt nemyslim...To není jeho styl

EDIT: Karl0si přeji hodně úspěchu v osobním životě a hodně štěsti a zdraví, rád tě někdy uvidim na CS

Ridik :D
13-12-11, 19:18
Aspoň keby povieš áno jebal som na to zarábam na tom dosť...
Tak si to spočítame. Povedzme, že na kotelne má 12 000 hráčov VIP (čo má určite viac, ale počítame to najmenšie minimum)
VIP stojí 1,195€
12 000 * 1,195 = 14 340€
Povedzme, že operátor ty zožerie 60 centov z každého VIP (čo je už tiež maximum)

1,195€ - 0,60€ = 0,49€ čiže z každého VIP máš 0,49€
12 000 * 0,49 = 5 888€ To je tvoj mesačný príjem z VIP

Neviem ako si na tom s reklamamy a inými vecami, takže tie do toho nezpočítavam. Samozrejme sprovoznovať taký server niečo stojí, čiže zo sumy (mesačnej) 5 888 (150 927 ČK), ktoré máš iba z VIP sú nejaké výdavky. Výdavky si nedovolím už spočítavať spravte si o tom obraz sami.


Aktuálny kurz:
1 EUR = 25,633 CZK


Je mi jedno čo si o týchto výpočtov myslíte, mám zdroje koľko taký portál má profit

EDIT: Vydíš v tom len peniaze, ale priznať by si to mohol

ano fakt i kdybi tak co my tu snad hrajem provoz serveru neni zrovna levna zalezitost na toz storj ktery to udrzi na zivu plus elektrina atd vys ty vubec kolik je tma kolem toho jeste poplatku jestly ma kotel mesicne .... tak co je ti po tom ? mnel by si vubec byt rad ze vubec ty servery nejak vypadaji admina si delal dobrovolne nikdo te nenutil nechapu proc narazis na to kolik ma kotel rabat i kdybi byl multy milionar tak ti to muze bejt u prdele !