PDA

Zobrazit normální verzi : Uprava serveru COD



MichalS
14-05-15, 16:11
Chcel by som požiadat o prístupnosť na servery. Rád by som bol keby sa upravil aspoň 1 server do lvl 50. Pretože mnoho ludí sa sťažovalo že si vôbec nezahraju ked napr nejaká 2oo pojde s Fire Supportom proti lvl 23 sniper vtedy nema 23 žiadnu šancu. Ale 0-50 lvl server by bolo lepšie ! :) Dakujem za pochopenie a za skoré vyriešenie dakujem ! Nezabudnite vyjadrit svoj názor ! :D

Spozdravom MichalS

shootradar
14-05-15, 16:22
Chcel by som požiadat o prístupnosť na servery. Rád by som bol keby sa upravil aspoň 1 server do lvl 50. Pretože mnoho ludí sa sťažovalo že si vôbec nezahraju ked napr nejaká 2oo pojde s Fire Supportom proti lvl 23 sniper vtedy nema 23 žiadnu šancu. Ale 0-50 lvl server by bolo lepšie ! :) Dakujem za pochopenie a za skoré vyriešenie dakujem ! Nezabudnite vyjadrit svoj názor ! :D

Spozdravom MichalS

By tam podle mě hráli jen ti co se expí a server by nebyl tak plnej, protože mnoho už má stejně nad lvl 50. Z těch lepších by si tam chodili jen narychlo udělat lvl 50 ...

Podle mě by ten server nebyl zaplněnej.

MODERNWarfare
14-05-15, 20:03
vyjádřím se jednoduše je teda pravda, že nemá šanci nebo má, ale poměrně malou, tak si teda vezme jinou class a nebo půjde na jiné místo, popřípadě na jiný server a ten server nový vytvářet to je úplně blbost každý kdo má teda už ten vyšší level tak si ho pečlivě a namáhavě vybojoval, takže se mi nelíbí aby si nováčci zahráli 5 týdnů a měli u všech class 50 level.

J3ZUsSs*
14-05-15, 20:59
COD nieje o leveloch, ale o itemoch.