PDA

Zobrazit normální verzi : (1)Player (jiny hrac) --> wowz0r



sky00
14-05-15, 17:46
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 143773)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < (1)Player >
[AMXBANS] Tvuj nick: []LefTek[]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:2020571075
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2126443763
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.105.39.35
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.105.39.35
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < wowz0r >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch





Poznamka:






Zdaravim. Jako kazdy den po skole zapnu pocitac a idu hrat zombie na temto serveru na kotelne hraju uz 5 let chci se pripojit na server a najednou se me ukaze tabulka ze mam ban tak jsem nechapal a dovcisku to nechapu jak me to mohlo dat ban za WallHack kdyz zadny nemam.
Za dalsi jak jsem rikal na kotelne hraju 5 let a pravidelne si nakupuji vip nebylo to jinak ani minulej mesic cili mam vip stale aktivni nevidim duvod a taky nejsem abych se sam okradal o prachy nejakym hackem jo jednou uz jsem dostal za WallHack perma ban ten se mi po 2 rokach smazal tak jsem zase server kotelna naplno rozjel a zase jsem zacal nakupovat vip muj soucasny nick []LefTek[] na csku hraju deno denne spoustu hodin
pouze na serveru zombie nwm kde sem se mohl vzit 2.5 na Deathmatch kdyz hraju jenom zombie a Deathmatch me nikdy nebavil tak jsem ho nehral opravdu WH nemam nejsu debil abych se okradal sam o penize prosim vas o nejaku odpoved.

Klimax
14-05-15, 17:54
Ahoj, mas zdielanu ip s cheaterom. Kup si originalku cez steam a mas po problemoch.

http://csko.cz/forum/showthread.php?33141-Sd%EDlen%E1-IP