PDA

Zobrazit normální verzi : Lubim ovecky wh?



Fighter
14-05-15, 23:03
Podla mna ma wh,hlavne to prve kolo,v tych katach ked sebral s awp ,bez wh by nedal,presne vedel kde je potom uz len on/off,videl,ze som v specte a daval si pozor

Lubim Ovecky VALVE_0:0:1097102017 62.197.243.103 SK

demo:http://csko.cz/dema?UPD=faK7inUj

because
26-05-15, 11:55
Tak za mňa by to chcelo lepšie demo, keď tak to niekto ešte kuknite.
Tie katy mohla byť náhoda.

Fighter
26-05-15, 12:21
Jn,akurat,ze jeho hra bola aj predtym taka,vela nahod,skoda,ze sa hltv nenahravalo.Schvalne som nainstaloval na NS wh a to cukani na spawne do stran co robil je prave to ked prepina mody,wh,ab,aspon co som ja nasiel.Zapina sa to K+L a potom sa sipkami prepina on/off.Ked nie teraz tak ho chytime inokedy. :whip:

Maaaaaaaaaaja
26-05-15, 13:06
Ty kata jsou uplne def, predmirene tam nemel vubec.

because
26-05-15, 13:23
Ty kata jsou uplne def, predmirene tam nemel vubec.
Ako nie, že predmierené ale na tom deme sa mi zdá, že sa nekukal na bežné kempy. Nekukol ani či je niekto pred katami, na schodoch tiež nekukol či náhodou nie je niekto zakempený pri schodoch a hneď išiel hore. Napríklad ja by som urobil tak, že granát by som hodil smerom na T spawn, keďže neviem či tam niekto je a nie smerom k dolným katám. Dúfam, že vieš čo tým chcem povedať.

Fighter
26-05-15, 17:56
Ved prave to sa mi nezda,ze kazdy lepsi hrac ked niekde vybehne sa poobzera ale on pocas celej hry siel len po hracoch,len tam cumel kde niekto bol.Aj ked na ban asi je moc kratke demo(pocital som s hltv) ale aspon vidime koho mame sledovat ked sa nahodou objavi :think:

Chemo
07-06-15, 23:22
Ani nie tak predmierovanie, ako to, že o všetkých hráčoch má prehľad, niekedy je opatrný až veľmi (keď vidí niekoho za krabicou) a niekedy vôbec, ale tak by som chcel asi dlhšie demo alebo ho pozrieť v hre. Takto asi nič viac mojej strany.

Fighter
08-06-15, 00:07
Demo je kratke a hltv nebolo takze tohle asi bude na banan malo.Priste ho chytime v hre.Zatim je to zbytecne vlakno.
Mozete to zatim LOCK :)