PDA

Zobrazit normální verzi : málo adminů na jb



Homewood
15-05-15, 11:29
Ahoj rád bych upozornil na některé "ct" - Counter Terroristy kteří nesplňují pravidla na Jb - Jail Break je možné že ne všichni admini nemají tolik času a proto vznikají nějaké problémy s pravidly a pokud ct nesplňují pravidla hráči pak odcházejí ze serveru.Proto bych zvíšil počet adminů na serveru :)

Děkuji Homewood

Kalerab
15-05-15, 11:58
Hoci nie som admin, tak aj napriek tomu sa ti chcem v mene celeho AT - admin teamu podakovat za toto upozornenie.
Urcite zvolame "mp" - mimoroadnu poradu na danu temu.
DAKUJEME ZA SNAHU ZLEPSIT TENTO SERVER.

Ale teraz vazne..
Co si tymto chcel povedat? Ze CTcka nemaju mik a davaju mfk? Jb - Jail Break je fun mod a nema zmysel aby na kazdom serveri bol admin 24/7, samozrejme ked tam nejaky admin je tak to banuje ale nemozu tam byt stale. A ak niekoho takeho vidis urob demo a posti to do threadu - Staznosti z JB

Ďakujem Kalerab

vikernes
15-05-15, 14:53
Dost divný kotelna se 100 adminama a 50 z nich jsou z Jailu .. :D :D

E:To se taky nesmíš divit když to píšeš někde kolem 10té hodiny :D Většina z adminů jsou buď v práci nebo ve školách.

Grakon2702
15-05-15, 15:44
Já tam teď nemůžu chodit, protože mám rozbitý mikrák. Jakmile si koupím nová sluchátka, tak svou aktivitu zvýším, ale jinak bych tam teď byl skoro k hovnu.

UNHCZ
15-05-15, 16:18
Jedno východisko tu je , nahodte mi tam práva a JB bude čisté jak umytá podlaha :D :whip:

Nakladana Okurka
15-05-15, 16:18
Aktivních adminu/spešlů je podle me víc než dostatek.

Britny
15-05-15, 16:26
Jedno východisko tu je , nahodte mi tam práva a JB bude čisté jak umytá podlaha :D :whip:

Nestraš :gg:

AlternativníPravda
15-05-15, 17:16
Jedno východisko tu je , nahodte mi tam práva a JB bude čisté jak umytá podlaha :D :whip:

Další takový...
"Před čárkou, tečkou, dvojtečkou, středníkem, vykřičníkem a otazníkem nepíšeme
mezeru, za touto interpunkcí pak ano."
Základy typografie, vřele doporučuji. (http://www.gjszlin.cz/ivt/esf/ostatni-gdm/zakladni-typograficka-pravidla-esf.pdf)

Aspir3
15-05-15, 17:29
Zbytečnost,stačí napsat ! [zpráva] a vždycky někdo přijde (nebo aspon nestalo se mi že by někdo nepřišel).

CH.A.O.S
15-05-15, 21:44
Ahoj rád bych upozornil na některé "ct" - Counter Terroristy kteří nesplňují pravidla na Jb - Jail Break je možné že ne všichni admini nemají tolik času a proto vznikají nějaké problémy s pravidly a pokud ct nesplňují pravidla hráči pak odcházejí ze serveru.Proto bych zvíšil počet adminů na serveru :)

Děkuji Homewood

Nejlepší by bylo, kdyby sis koupil steam, přidal na něj adminy z JB a psal jim. Tak máš jistotu, že o tom admini ví a z 90% přijdou.

Nakladana Okurka
15-05-15, 21:49
Nejlepší by bylo, kdyby sis koupil steam, přidal na něj adminy z JB a psal jim. Tak máš jistotu, že o tom admini ví a z 90% přijdou.

To je sice na jednu stranu pravda, na druhou stranu, ne každý tam tráví velkou spoustu čas, a když SS chceš odreagovat, tak je zbytečný kupovat origoš céesko.
Sry za OT

Mocho
15-05-15, 22:32
I já se k tomuto vyjádřím jako nejneoblíbenější hráč JB.

Nemyslím si že je málo adminů přece jen ti co maj práva na více serverech ne jenom JB nemají čas 24/7.
Aktivita spešlů je taky výborná Viz Kratos/Okurka/Wau/Bee/Pinďour.

Podle mě teda není třeba nabírat další adminy či spešl hráče. :biggrin: Kdo se mnou nesouhlasí tak si dejte ten červenej paleček jj? :whip:

E: Unihocovi se nesmí dát práva na jb jinak to dopadne jako s "Ridíkem" :entneho:

Samco
15-05-15, 22:44
Jedno východisko tu je , nahodte mi tam práva a JB bude čisté jak umytá podlaha :D :whip:


https://www.youtube.com/watch?v=0FpXtMDYj08

Mr.ADIO
17-05-15, 11:42
Adminů a spešlů je dost. Nabírat se teď nikdo nebude, LOCK.