PDA

Zobrazit normální verzi : Ejo Andolini - neznalosť pravidiel, nezmyselný ban



EL_MAESTR0
15-05-15, 17:35
chcel by som podať sťažnosť na "admina ktorý má práva 3 roky a vie že ma vždy pravdu" ktorý porušil pravidla, trepal hlúpsti...
1. nezmyselný Ban
'<TerRoR>' byl zabanovan na '3 hodin'.
Duvod: 'Otravovanie hracov'
By admin Ejo Andolini

2. Skákalo sa DR na JB snow mňa to buglo a on namiesto doplňovania Hp ma nakopal a zabil...

3. Dal výhodu na vybranie atrakcie a daný hráč nielenže vybral atrakciu ale vyberal aj poradie... 2 výhody v jednom...

4. Behal som ako Vedečko so sekáčikom a keď som bol pri ňom zabil ma... pokiaľ to chápem dobre, tak v pravidlách je zákaz približovania ku Sajmonovi...

5. CT mi dalo FK chcel som to vysvetliť ani mi nedal možnosť a trepal si svoje dookola že on to videl...

Na všetko mi vravel, že on vie všetko lepšie, on je admin 3 roky.

PS. je to frager

ďakujem :)))

Grakon2702
15-05-15, 18:19
Je sice hezké, že hledáš a uskladňuješ si chyby druhých, ale měl bys začít u sebe a to mám na mysli hlavně tvoji orientaci na fóru.

1) I za toto lze dát ban, záleží ale o jakou jde situaci. Z tvé strany to je jen náhodně nadhozený ban, nic neříkajíc a bez nějakých dalších informací

2) Nemůže ti doplňovat HP donekonečna, ty sám se musíš z toho dostat (pokud nefunguje grab). Navíc nemůže čekat na hráče, co zdržuje server. O tom bugu se ví a dá se mu krásně vyhnout, musíš si dát pozor. Tady prostě nebyla ani jiná možnost

3) Toto by se dalo považovat za menší fail

4) Zabít tě může jakékoliv CT pokud vidí, že se k němu blížíš se sekáčkem a usoudí, že se ho snažíš ohrozit či zabít (toto je dost individuální situace).

5) Opět jen tak do prázdna hozená informace nic neříkajíc a bez dalších informací. Nedá se posoudit, zda to byl fail nebo měl pravdu.

Frager může být kdokoliv chce, záleží jestli to není v rozporu s pravidly.

Bujak
15-05-15, 18:20
Toto je MC forum. Stažnosti/ziadosti o UB hladaj vyssie. Poprosim o presun.

EL_MAESTR0
15-05-15, 18:38
4.) prosím ktoré pravidlo to je ? :) Ďakujem pekne :)

Bujak :) Ja tu nežiadam o UB :)

Viem že tie informácie sú nespoľahlivé :) len som chcel aby ste vedeli že čo sa tu robí... :) ten ban je hneď v banliste :) ak by niekto nevedel čo to je tu je odkaz http://banlist.csko.cz/ban_list.php :)

EL_MAESTR0
15-05-15, 18:39
jj všimol som si teraz že to je MC, sorry :)

Volume
15-05-15, 20:17
Ty snad čekáš až tě fetka pobodá kudlou, a až potom se snažíš zachránit si prdel ? Hlavu nemáš jen na čepici, tak přemýšlej než něco vypustíš

Je to nepsané pravidlo, ale má k němu nejblíže tohle - 8. Vězeň nemůže napadnout jednotlivé dozorce, pokud tak učiní, tj. střelí do něj či pouze boxne, automaticky se stává hledaným a dozorci mají právo hráče zabít.


http://csko.cz/forum/showthread.php?38876-Posledn%C3%AD-p%C5%99%C3%A1n%C3%AD-mo%C5%BEn%C3%A1-%C3%BAprava

ZeMi7
15-05-15, 21:42
Přesunuto do správné sekce + lock.

Viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?39017-Ejo-Andolini-neznalos%26%23357%3B-pravidiel-nezmyseln%FD-ban-proste-kopa-ch%FDb