PDA

Zobrazit normální verzi : Ejo Andolini - neznalosť pravidiel, nezmyselný ban proste kopa chýb



EL_MAESTR0
15-05-15, 18:41
chcel by som podať sťažnosť na "admina ktorý má práva 3 roky a vie že ma vždy pravdu" ktorý porušil pravidla, trepal hlúpsti...
1. nezmyselný Ban
'<TerRoR>' byl zabanovan na '3 hodin'.
Duvod: 'Otravovanie hracov'
By admin Ejo Andolini

2. Skákalo sa DR na JB snow mňa to buglo a on namiesto doplňovania Hp ma nakopal a zabil...

3. Dal výhodu na vybranie atrakcie a daný hráč nielenže vybral atrakciu ale vyberal aj poradie... 2 výhody v jednom...

4. Behal som ako Vedečko so sekáčikom a keď som bol pri ňom zabil ma... pokiaľ to chápem dobre, tak v pravidlách je zákaz približovania ku Sajmonovi...

5. CT mi dalo FK chcel som to vysvetliť ani mi nedal možnosť a trepal si svoje dookola že on to videl...

Na všetko mi vravel, že on vie všetko lepšie, on je admin 3 roky.

PS. je to frager

ďakujem :)))

Ejo
15-05-15, 20:16
Terror moj mileny,
skakalo sa DR na JB, buglo ta to, skusil som ta grabom vybrat, skusil som ta vyfackat von, ani jedno neslo bol si proste bugnuty a zabilo ta to:)
Dal som hracovi vyhodu, to ze som urcil ze ma 2 vyhody v jednom je si myslim len moja vec,vzdy som to tak robil, a okrem toho ten hrac si tu atrakciu vybral uz predtym, hrac ktory sa pripojil neskor bolo VD ktoremu VD skoncilo takze isiel prvy, lebo druhy hrac ziskal vyhodu.
Numero 4, rozbehol si sa ako VD na mna so sekacikom v ruke a sekal si, co si cakal?:D
Number 5, ziadny FK si nedostal, pri reakcii som to sledoval takze si chcel vysvetlovat blbost a potom si jednoducho zhodnotil ze v admin teame su idioti
Myslim si ze ban bol namieste, nakolko si otravoval nielen mna ale aj inych hracov na serveri svojim nekonciacim stazovanim.
Za banom si stojím, 3 hodiny je na vychladnutie akurát, tak sa spamätaj a niekedy si nechaj aj povedať a nie len mel svoje.

Mocho
15-05-15, 21:53
Je sice hezké, že hledáš a uskladňuješ si chyby druhých, ale měl bys začít u sebe a to mám na mysli hlavně tvoji orientaci na fóru.

1) I za toto lze dát ban, záleží ale o jakou jde situaci. Z tvé strany to je jen náhodně nadhozený ban, nic neříkajíc a bez nějakých dalších informací

2) Nemůže ti doplňovat HP donekonečna, ty sám se musíš z toho dostat (pokud nefunguje grab). Navíc nemůže čekat na hráče, co zdržuje server. O tom bugu se ví a dá se mu krásně vyhnout, musíš si dát pozor. Tady prostě nebyla ani jiná možnost

3) Toto by se dalo považovat za menší fail

4) Zabít tě může jakékoliv CT pokud vidí, že se k němu blížíš se sekáčkem a usoudí, že se ho snažíš ohrozit či zabít (toto je dost individuální situace).

5) Opět jen tak do prázdna hozená informace nic neříkajíc a bez dalších informací. Nedá se posoudit, zda to byl fail nebo měl pravdu.

Frager může být kdokoliv chce, záleží jestli to není v rozporu s pravidly.
Nevím jako jestli ti tohle stačilo že si tenhle ban zasloužíš. Podle toho jak se snažil Ejo pomoct a hned bum stížnost. Grakon má pravdu

EL_MAESTR0
15-05-15, 22:06
Ja nie som ten terror...ten chudák dostal ban za nič... ta reakcia neviem o čom píšeš... nenechal si ma to vysvetliť... ja som bol dosť chladný a videl som kopu chýb možno stým VD ťa podrží každý, aj keď to v pravidlách neviem nájsť o to mi nejde

ďalej neviem či je to pomoc keď ma vyfackáš ,že mi to ubere mi to 70 hp a umrem... to DR ma vždy odbugne...
HP mi ani raz doplnil nie to do nekonečna :)

Prosím ja to pravidlo stále nevidím kde sa to vzťahuje aj na CT :) ja si môžem zo sekáčikom tam môžem porcovať aj mäso pokiaľ sa ho nedotknem... keď mi nájdeš to pravidlo uznám že máš pravdu

Ejo
15-05-15, 22:16
Fackal som ta za 0 hp ;) nic ti to neubralo :)
Ziadne pravidlo hladat nemusim.. utekal si na mna so sekacikom a sekal si..ja nemam co riesit:)

EL_MAESTR0
15-05-15, 22:32
Dobre Dobre už mi to je teraz jedno len nabudúce keď ti človek bude chcieť niečo pekne napísať tak mu nepíš že máš pravdu hoci nevieš o čo ide. :)
A na tie výhody si dávaj pozor.

Ejo
15-05-15, 22:56
Jednalo sa tam o to ze ty si povedal ze si dobiehal z cely ked uz si mal byt davno na lavickach...vysledny efekt ten isty..FK to nebol ;)
Ty mne nehovor na co si ja mam davat pozor ;)

Edit: Povedz mi teda ty pravidlo, keď sa nimi tak oháňaš, kde je napísané, že vazeň, ktorý vyhral pri reakcii s výhodou, nemôže tie výhody dostať kludne aj 3 :)

EL_MAESTR0
15-05-15, 23:06
ako keby som to vysvetlenie dostal nič nepoviem... lenže ja som ho nedostal :) sajmon si trepal svoj kolotoč a ty si mi nedal šancu sa dozvedieť prečo :)

Ejo
15-05-15, 23:13
Ja som ti jednoducho povedal že to FK nebol...pri vzburách na mape a 2 ct x ludi je tazke ked kazdi chce nieco riesit:)

Grakon2702
16-05-15, 08:10
Milý zlatý, pověz mi jak dlouho hraješ JB? Ty asi nevíš, že kromě oficiálních pravidlech (který má mimochodem sloužit jako výčet zakázaných volovin) existuji na JB i nepsaná pravidla, která tam fungují od začátku dodnes a všichni, co tu hrají pravidelně, se jimi dodržují. Dokonce i admini ani spešlové proti tomu nic nemají. Narážím konkrétně na to tvoje neznáme pravidlo ohledně toho, že CT může zabít vězně, který ho ohrožuje. Tohle totiž neplatí jenom pro Simona, ikdyž je to tam napsáno. Ejo dělá svou práci velmi dobře, naopak ty jsi jeden z těch toxických hráčů, který hru znepříjemňuje. Pokud jsi tu přišel jenom prudit a házet neopodstatněnou špínu všude kolem sebe, tak tu raději ani nechoď. Takové lidi tady nechceme.

Ejo
16-05-15, 09:31
Ďakujem za uznanie Grakon, vážim si to, ale poprosím moderátorá o LOCK a presun nakoľko problém bol vyriešený a zamedzíme tak zbytočnému flame-u :)