PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na Capture the flag



Momster
16-05-15, 09:14
Čaute,
volám sa Martin, som zo slovenska.(to si môžete všimnúť)
Ja nemám žiadne tie skúsenosti s ADMINom lebo sa mi nepodarilo nikdy prísť na ten post.
Je mi 14 skoro 15 hrajem CSko asi 2 už.
Nonsteam hrajem z toho najdlhšie 1 rok a pol.
Na steame nemám nahraných veľa hodín (skôr povedané nič lebo na nonsteme ma to bavý viac)
A prečo by som chcel biť ADMIN: No chcel by som niečo ja dokázať tak toto môže biť môj začiatok. Chcel by som zbaviť server cheatru a atď... (keby sa mi niečo podarilo tak by som začaľ hrávať STEAM)
A tím pomôcť trošku kotelne.
Kotelna je veľmi dobrý server ale som si všimol tí ktorý hrali tu, teraz hraju GAMESITES. (tam je už veľká nuda podľa mňa)
Moja STEAM ID: STEAM_0:0:85793538

J3ZUsSs*
16-05-15, 09:25
Ahoj, takže začneme aktivitou - je nulová, žiadny cheater nahlásený, prvý príspevok na fórum, na CTF ani nehráš, skúšal si to aj na gamesites tam ti to hneď zavreli. Byť sa píše s ypsilonom. Bohužiaľ PROTI.

UNHCZ
16-05-15, 10:08
Čaute,
volám sa Martin, som zo slovenska.(to si môžete všimnúť)
Ja nemám žiadne tie skúsenosti s ADMINom lebo sa mi nepodarilo nikdy prísť na ten post.
Je mi 14 skoro 15 hrajem CSko asi 2 už.
Nonsteam hrajem z toho najdlhšie 1 rok a pol.
Na steame nemám nahraných veľa hodín (skôr povedané nič lebo na nonsteme ma to bavý viac)
A prečo by som chcel biť ADMIN: No chcel by som niečo ja dokázať tak toto môže biť môj začiatok. Chcel by som zbaviť server cheatru a atď... (keby sa mi niečo podarilo tak by som začaľ hrávať STEAM)
A tím pomôcť trošku kotelne.
Kotelna je veľmi dobrý server ale som si všimol tí ktorý hrali tu, teraz hraju GAMESITES. (tam je už veľká nuda podľa mňa)
Moja STEAM ID: STEAM_0:0:85793538


Ahoj, takže jak psal JezuSS, nenahlášený ani jeden cheater, aktivita atd.
Teď k té vytažené větě : Nevím, či tato žádost je sranda nebo to myslíš vážně, ale jsi aktivní na GS a žádáš na Koteln1, Logic. Hraješ na GS, žádals tam a nevyšlo ti to tak si to zkusil tady. PROTI.

Klimax
21-05-15, 16:58
Proti
E: este som ta na servery ani nevidel, 0 prispevkov na forku to znamena ziadne hlasenia...

Tutinko
21-05-15, 18:26
ani nahodou, "teraz hram gamesites" - tato veta hovori za vsetko, skus o pol roka :thumbdown:

Klimax
21-05-15, 18:30
ani nahodou, "teraz hram gamesites" - tato veta hovori za vsetko, skus o pol roka :thumbdown:

On napisal "Kotelna je veľmi dobrý server ale som si všimol tí ktorý hrali tu, teraz hraju GAMESITES." Ze ludia ktori hrali tu, trz hraju gs..

E: unihok detto

dhaaqu
21-05-15, 18:41
Na adminování to není.

Ne