PDA

Zobrazit normální verzi : Hat$umi



Hat$umi
18-05-15, 09:57
Vypis z konzole:


Nemohu vyplnit, neboĹĄ jsem csko odinstaloval a koupil si steam a origo csko.

jde mi jen o princip.





Poznamka:






http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=145171

Ahoj.
Csko hraju uz prez tri roky a NIKDY sem WH nemel.HRAJU JEN PAINTBALL SERVERY. Vcera jsem to resil s Adminem co mi BAN udelil . Nekolikrat bylo posuzovano demo na jehoz zakladu jsem BAN zjiskal.
PARADOX... jsem RANK 3 a je vse v pohode . Dam si jinej nick a Hned jsem pro ametery HACKER . Je faktem ,ze na demu jsou maximalne 2 pripady kde bych asi zahlasil i sam sebe. :D
Dulezite pri teto hre je sledovat i odkud jdou strely.
Prosim o prezkoumani danneho dema. Zda je adekvatni tento postih.
PS: jako vetsina profi Hracu jsem vybaven HOODNE VELKOU OBRAZOVKOU "samsung SMART 124 cm" tak pls divejte se poradne.
Dekuji HAT.

http://uloz.to/xhiK5Rpk/sectorclear-dem

Darongodx
18-05-15, 14:48
Ahoj, riešil som ťa s viacerími adminmi, každý bol toho istého názoru, že čisto určite nehráš. Zapínaš a vypínaš.
Demo 1 - http://csko.cz/dema?UPD=OUywXHvU
Demo 2 - http://csko.cz/dema?UPD=egHzjW09

CMBR
18-05-15, 14:57
Jak sem už psal Daronovi - WH. Jen 2 časy to nejsou, je jich tam víc, kdy si nemoh absolutně vědět (Demo sem si i zpomaloval 1/4x a prostě nebylo nic vidět.. kulky, hlava, nic..).

Idea
18-05-15, 15:29
To aky si rank a kto si Daron samozrejme vedel. Dalej je viac ako jedno demo a je tam viac casov na ktorych je vidno ze mas wh. Otazka je ci aj ten rank 3 si dosiahol cisto. Kazdopadne dema som videl pred banom a pisal som Daronovi aj casy v ktorych vidno WH. Za mna WH.

Hat$umi
18-05-15, 15:32
:-) jste amatéři a děláte jen ostudu . Nakažení jinejma mapama .
Když už bych měl wh. Tak nevidím duvod proč bych ho měl opakovaně zapínat. Hlavně na mapě kde kazdej kdo je za teroristy střílí jak zbesilej a neví kam. Ještě jednou . Je to uboht.řešit mě po takové době co hraju.. .nemam zapotřebí mit wh. Jak jsem řekl jde mi jen z principu toto vyřešit . Sam posílám dema na hackery který to tam maj daleko prokazatelneji. Prej jsou clear . Když se budete věnovat imaginarnim kulkam na furienu . Uděláte lip . ... no nic. Mam nyní origo csko přez steam Tak doufám že zas nenapadne nějakého inbecila udělat demo a hodit vám to na talíř pro pocit vicecenosti . Jinak smekám před vaším umem .

S pozdravem Hat.

Idea
18-05-15, 15:35
Demo posudzovali viaceri admini vsetci su amateri ze? A posudzovali to aj ajm admini. Mimochodom imaginarne gulky na pb su lepsie ako tie na furiene?

CMBR
18-05-15, 16:29
:-) jste amatéři a děláte jen ostudu . Sam posílám dema na hackery který to tam maj daleko prokazatelneji. Prej jsou clear . Když se budete věnovat imaginarnim kulkam na furienu . Uděláte lip . ...

Amatéři, Furien.. dotvrdili to zkušený aim admini, který rozdali nespočet banů za WH, který používaj při hře mozek a zvuky, to ale vědět nemůžeš, no.
Co sem koukal nějaký hlášení od tebe/Baxa, tak všechno clear, ale co čekat od hráčů, co se nehnuli z PB a neuměj používat při hře mozek a zvuky..

Hat$umi
18-05-15, 16:32
Darone.
na tom druhém demu jsem neshledal vuuubec nic co by mi přišlo napadne. Spiš to tam pěkně prznim . Tuto mapu nehraju . A to demo máš shovane pěkně dlouho . Protoze na tento nick sem se jen rozehrával. Vytáčí tě to když je někdo lepší a neneumíš se s tim srovnat.Jedina mapa která ti jde je buzzkill .

Samco
18-05-15, 16:33
Zopár WH časov tam bolo, ale aspoň máš steam, tak bude pokoj :)

Darongodx
18-05-15, 16:37
Darone.
na tom druhém demu jsem neshledal vuuubec nic co by mi přišlo napadne. Spiš to tam pěkně prznim . Tuto mapu nehraju . A to demo máš shovane pěkně dlouho . Protoze na tento nick sem se jen rozehrával. Vytáčí tě to když je někdo lepší a neneumíš se s tim srovnat.Jedina mapa která ti jde je buzzkill .

Ak sa nemýlim, tak to druhé demo patrí k mape de_paintball, už len ten začiatok a koniec so sniperkou je jasný.

CMBR
18-05-15, 16:40
Darone.
na tom druhém demu jsem neshledal vuuubec nic co by mi přišlo napadne. Spiš to tam pěkně prznim . Tuto mapu nehraju . A to demo máš shovane pěkně dlouho . Protoze na tento nick sem se jen rozehrával. Vytáčí tě to když je někdo lepší a neneumíš se s tim srovnat.Jedina mapa která ti jde je buzzkill .

Co víc se dá čekat, napsat takovej shit z ubohosti a ještě, když to není pravda:D

E.: Na de_paintball mám ještě další WH čas, slab1 časovač si.

E2.: Hatsumi, sám si sereš do huby všim, co napíšeš:D

Hat$umi
18-05-15, 16:49
Sorry myslel sem tím druhým demem buzz. Ale me poslední slovo .....wh nemam . A o to víc me utvrzuje to jetlize tvrdíte opak . Tak se máte co učit.

Ano Same .
Konečně me to dokopalo k tomu abych si ho koupil. Děkuji za podporu. Dnes sem to poprvé vyzkoušel . Musím to dopilovat co se tyka grafiky.

CMBR
18-05-15, 17:10
1) Sorry myslel sem tím druhým demem buzz.
2)A o to víc me utvrzuje to jetlize tvrdíte opak . Tak se máte co učit.

1) Ta věta nedává absolutně smysl.
2) Zvláštní, my nehlásili/nebanujeme faily narozdíl od někoho:entneho: A rozhodně bych nepsal o zkušenejch aim adminech, že se maj co učit.

Už se z toho stává flame, nějaký fialov1.. LOCK pls + číting byl potvrzenej.

Hat$umi
18-05-15, 17:17
Jasně . Hele jde mi o hovno . :-D vím co mám v pc. A hacky to nejsou. Kašlete na hlavně že ji mír. Teď jen aby někdo přišel a začal hlásit že mám hacky i na tom novém . ;-) a to s tím využíváním slechu atd. Kámo to říkej někomu jinému a ne mě . Sam učím spec. Jednotky jak pracovat . Tak jen pro přiště . ;-)

Hat$umi
18-05-15, 18:03
Steam sem neměl ten mám od 0 hodin a 30 minut. A hacky taky ne. Ale to už je jedno. Proste Daron vyvynul přílišnou iniciativu . O peníze mi nejde ten steam sem si chtěl stejne pořídit . ;-) pls považujte tento případ za uzavřeny . Jen ta představa kdybych měl Wh. Tak jsem terminator . A na tom demu z buzzkill dam uplne každého . Paintball je hlavně o znalosti mapy a pravděpodobností chování hráčů . Proto se z 90 % hráči na urcitejch mapách chovají uplne stejně .

Darongodx
18-05-15, 18:16
Netuším o akom deme z buzzkillu hovoríš. Jedno demo patrí k urlowu a druhé k de_paintball.

Hat$umi
18-05-15, 18:23
Aha tak to sorry. Já na ty dema co jsi sem dal nekoukal . Psal jsem o tech co si včera poslal mě . ;-)

fnyy
19-05-15, 11:46
poprve co jsem koukal pb maps,ale je clear...

E:Kdyz jsem videl tady ty vase flame Daron,Chamber vubec se nedivim,ze se tu jeste nikdo jiny nevyjadril...

piratjo
19-05-15, 15:24
daron ma poprosil o zhleidnutie

de_pb WH

druha mapa mi nejde stiahnut, rad si pozriem a poprosim niekoho aby mi ju sem hodil dik

'Seiter
19-05-15, 15:58
druha mapa mi nejde stiahnut, rad si pozriem a poprosim niekoho aby mi ju sem hodil dik

http://uloz.to/xJuKgUnZ/fy-urlow-bsp