PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie



MultyHex
18-05-15, 16:49
1. vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID)

STEAMID--)STEAM_0:0:67627694
STEAM NICK--) ElektroHause

2. hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva --)

Hrávam na tomto portály často a hlavne kôly tomo že ked som mynule žiadal tak som dostal lock za málo nahratých hodín :D

3.čistý trestní rejstřík (nulová tolerance)

Som úplne čistý. Par prehreškou som určite mal ale to su také že na max kick ...

4.musíte nahlašovat cheatery - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam, je třeba jeho potvrzení)
--) Hráva zombie mody kde moc cheaterou nieje, ide tam hlavne o nadávky a urážky a nokill.

Bol som adminou konečne na vg.sk --) http://www.v-gaming.sk/topic/6585-admin-zm-ultim%C3%A1te/page-2

a tu som ziadal o HL.admina na zombie server ---) http://www.v-gaming.sk/topic/6736-%C5%BEiados%C5%A5-o-post-admina-zmu/

teda ako je vidno mňa strašne bavia zombie tak by som sa chcel stat aj ja na vašich zombie serverou adminom.

Ďakujem za odpovede.

vikernes
18-05-15, 16:59
Hlavně že za poslední měsíc máš připojení jen za 16,17,18 května :D

E:Mě stačí ta tvoje aktivita takže nic moc.Proti

Samco
18-05-15, 17:00
Skúšaš to pomaly na každom portáli, gramatika opäť katastrofálna (ak nie aj horšia), za posledný mesiac pripojenia iba od predvčerajška, hlásenia asi žiadne (okrem včerajška).

PROTI

E: Ešte by ma zaujímalo, prečo na tom portáli už neadminuješ.

MultyHex
18-05-15, 17:20
tak ako mal som troska problémy z pc a predtým som mal iní steam len mi ho smskey ukradli takže som sa musel vrátiť na tento starý

Neadminujem kôly jednému kidovy ktorí sa do mňa rýpal a nechcelo sa mi riešiť jeho demenciu a hlavne tam prestali hrávať ľudia

Aktivitu si teraz určite zlepším

Samco
18-05-15, 17:23
tak ako mal som troska problémy z pc a predtým som mal iní steam len mi ho smskey ukradli takže som sa musel vrátiť na tento starý

Prijali ťa pred cca. 6 týždňami a kvôli problémom s tvojim PC ťa už vyhodili? Tak to mám chápať?
Predpokladám, že hovoríš o aktivite, neodpovedal si mi na otázku, ktorú som ti položil o kúsok hore vyššie.

E: OK, trvám aj tak na svojom názore.

MultyHex
18-05-15, 20:45
Keď mi ukradli to cs-ko som bol afk v hre a do toho na jedno dieta nabalilo a začal som stým mat opletačky a preto som odišiel z VG funkcii a preto mam aj tu iba 3 dni nahráte, kôly ukradnutému cs-ku. Chcem Vás poprosiť o šancu aspoň na skúšobnú dobu, chcem výnimku okolo toho času, môžete mi dať plus za hl.admina. Ďakujem

Chemo
23-05-15, 18:16
Kto ťa učí slovenčinu ? Preboha, veď to je hrozné, skloňovanie základných slov = 0b, slovo "mynulosť" nepoznám. To je hrozné. Koncovky ou,ov = 0b . . .
V prípade, že chceš byť adminom, tak by to chcelo viac úsilia, čo sa týka hlásení (buď Samcovi, alebo na forko), aktivity a tak.

Saintpepo
01-07-15, 10:07
PROTI. Žiadna aktivita.