PDA

Zobrazit normální verzi : Madunax (zákaz k CT) --> Chemo



Madunax
19-05-15, 16:35
Vypis z konzole:



Hrac Ja ztraci moznost hrat dozorce na 3 dnu, duvod: [zakaz k CT] demencia (admin Chemo)

Hráč Ja
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:2130035863
IP adresa 78.102.61.50
Udělen 19-05-2015 - 15:07
DĂ©lka BANu 4320 minut
Vypršà22-05-2015 - 15:07 (0 mÄ›sÄ‚ÂcĹŻ 0 tÄ‚ËťdnĹŻ 2 dny 23 hodin 52 minut ještÄ› zbÄ‚Ëťvá )
DĹŻvod [zakaz k CT] demencia
BAN dal Admin Chemo (Chemo)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 4 (jb_snow)
Předchozàbany 2





Poznamka:






Nechapu za co jsem dostal tenhle ban...takze bych chtel vyjadreni od Chemistryho :)

Jinak...tady mas ten vypis z konzole co jsem ti psal ze tady dam..:)





jan,, dropped
*MRTVY* Ja : Jaky FK ?

Homeeer. : :D
Homeeer. : :D
Homeeer. : :D
Homeeer. : :D
*MRTVY* Ja : Vsak si stal

Homeeer. : Ty si fakt stal :D
Prasatko : :D
[S]eXy:[P]sYcHo.!:) : mm mt vd 1
simon otevrel cely
Mas mute na 1 minutu za vulgarnost !
*** unnamed killed RampageCS | Player with a headshot from ak47 ***
*MRTVY* Ja : Jsem zivouci dukaz toho, ze se da zit i bez mozku.

Skudy killed :D Eidam :D with m4a1
[S]eXy:[P]sYcHo.!:) :
Homeeer. : Skudy ty si ale fakt stal :D
:D Eidam :D dropped
:D Eidam :D opustil hru
Hlasovani o dalsi mapu zacne za 9 min.
Napis /menu pro zobrazeni pravidel, prikazu, atd.
*** Homeeer. killed Skudy with a headshot from mp5navy ***
Skudy se pripojil k Teroristum
*MRTVY* :D Eidam :D : fk\]

Homeeer. killed unnamed with m4a1
Homeeer. : stal :D
Simon byl zabit. Jeho prikazy a zakazy se rusi !!!
[S]eXy:[P]sYcHo.!:) : lol
Homeeer. : :D
[S]eXy:[P]sYcHo.!:) died
[S]eXy:[P]sYcHo.!:) se pripojil k Policistum
*MRTVY* Skudy : stal :DD




Vip nemam takze do chat logu se nedostanu..

Zabil jsem ho kvuli tomu ze pred tim sel k Ct zabil me a kdyz jsem se ho zeptal proc to udelal tak mi odpovedel ze jsem mu dal FK ...jenze nedal protoze mel cupet a on stal ..a porad mi tvrdil ze cupel..:) nakonec se v chatu sam priznal jak je to nahore..no a kdyz prisel ,,Pan" Cehmistry tak najednu Hommeer a ostani zacali spamovat ze jsem jim dal FK..a ze jsem je taky bezduvodne zabil coz neni pravda..No tak me Chemistry grabnul ..hodil o zem a dal mi ban bez zadneho dukazu...To nemluvim o tom ze jsem tam predtim minimalne 3x psal do Admin chatu ze CT neumi pravidla a nemaji mikrofon..:) takze asi tezko budu delat na serveru bordel kdyz jsem sam chtel zavolat nejakeho Admina..:)

Chemo
19-05-15, 17:07
Hm, takže z chatlogu asi nič, keďže sa dnes nenahráva, neviem prečo, ale aj tam si provokoval, takže jedno eso si mi vzal z rukáva... :smart: K tomu ti poviem len jedno, keby si toto písal, čo mne, aj bývalému adminovi Ridikovi, tak by si schytal týždňový ban na všetky servery. Buď rád, že ja som to len tak prehliadal a máš len zákaz k ct.

Dobre, dostávame sa k spomínanému zákazu.
1. Stáli tam všetci, takže nebol príkaz, že majú zakázané stáť. Príkaz bol, že hráči z vrchných ciel majú ísť k zadným stenám do boxu, nič o čupení tam nebolo.
2. Opýtal som sa ťa, prečo si mu dal kill, tvoja odpoveď bola: (píšem to po slovensky, sry) " On prišiel k ct a dal mi kill a hneď sa dal k t." Keď som ti povedal, že mu máš dať vd ( hovorili ti to aj 2 ctčka, ktoré tam s tebou boli, tak si povedal, že mu vd jednoducho nedáš, lebo stál, ja som ti povedal, že stáť mohli, lebo to simon nezakázal, ty si ma ignoroval. Dobre vieš, že len preto, že ti dal kill, keď bol ct, tak automaticky mu nemôžeš dať kill, keď bude on t.
3. Dal som hráčovi VD ja, ty si na to povedal: " Dobre, jak myslíš." Keď hráč vyšiel z cely, dal si mu kill. Na otázku ctčiek, prečo si mu dal kill, si im odpovedal: " Pretože ho nemá mať."
4. Udelil som ti zákaz k ct. (pozn.:Kto ťa pozná, tak vie, prečo. Ako som ti spomínal v hre, buď rád, že ti Byznis vtedy dal ub, ja by som nedal, lebo ty nie si zdravý a nepatríš medzi normálnych ľudí.)
5. Nadávky na mňa, na moju osobu typu: sám je dementný a dáva tu bany (si 4x si to napísal v rôznych formách). Škoda, že nejde chatlog, bolo tam toho viac.
6. Vysvetlil som ti, prečo som ti dal ban, lebo si sa ma na to pýtal asi 5x. Po objasnení si tomu vždy nechápal a chcel si vysvetlenie, aj keď si ho dostal.
7. Odkázal som ťa na fórum. " Ak máš nejaký problém s banom, alebo so mnou, napíš na fórum."
8. Napísal si na fórum.
9. Máš tu vysvetlenie.
10. Ostávam s pozdravom. :doge:

Madunax
19-05-15, 20:32
Jenže o tam to kolo vůbec nešlo :)
Jednoduše jsem mu to vrátil jelikož předchozí kolo jsem byl simon a dal jsem zákaz stát všichni čupěli jen on ne a ještě blokoval Homera v cele s ganou :)tak jsem mu dal kill a on mi pak nadával že dostal FK který nedostal a VD jsem mu proto nedal...pak šel k CT zabil mě se slovy že jsem mu dal FK(Výpis z konzole nahoře a hned po kole zase odešel...tak potom nevím z jaké strany je ta demence..:) A když si dal ban mě tak by měl dostat i on..
Kill jsem mu nedal já ale ten unnamed :) já jsem byl celou dobu na boxe a furt jsem simonoval tak nevím co to tady píšeš za blbosti.. a jak jsem psal na něho jsem nejméně 3x psal že nemá mikrofon apod...
Prej že jsem řekl ,,Dobre jak myslíš" :,DDDD no to určitě..aspoň si nevymýšlej.. kill mu dalo jiné Ctčka a ano já jsem řekl že ho nemá mít což je pravdou...ale žádný kill jak ty píšeš jsem nedal..

Madunax
19-05-15, 20:36
Skudy : nestal jsem

[JB] dal jsi spray logo 0.0 jednotek od zeme
Skudy : a nechovej se jak fakan

Homeeer. : nestal

Skudy : co meles :D

^MICHAL^ :D : :D

Chemo dal volny den Skudy.
^MICHAL^ :D : ,D

Prasatko : Nestal

[#AWP] Fak ArabiaN^ : :)))) :D :D :D :D

Skudy : dekuju

simon otevrel cely
Homeeer. : Ale to nebylo na skudyho..

Homeeer. : ..

[S]eXy:[P]sYcHo.!:) killed RampageCS | Player with m4a1
[#AWP] Fak ArabiaN^ : mam to bugle

unnamed killed Skudy with ak47
simon otevrel cely
[#AWP] Fak ArabiaN^ : dik

Zajímavé jak Homeer začal psát něco jíného když si přišel ty abych dostal ban...

TADY MÁŠ JEŠTĚ VÝPIS ŽE HO ZABIL ON TAK SI TADY NEVYMÝŠLEJ ŽE JSEM NĚCO ŘEKL A ŽE JSEM HO ZABIL DÍKY MOC. :)
*

Chemo
19-05-15, 23:22
Daj sem screen konzole. Videl som, že si ho zabil ty, mohlo dôjsť k nejakej nezhode, ale ja som videl, čo som videl. Nič si nevymýšľam, bol si arogantný a drzý ako vždy.
E: Kto ťa pozná, tak vie, že vždy si bol drzý a nikdy sa s tebou nedali konflikty riešiť priamo v hre, ale až na fóre, keď si si prišiel po ub.
A to, že si písal do hlasení, je pravda, to kvitujem.

Madunax
20-05-15, 01:10
Screen ti už nedám jelikož jsem Csko už vypl...a stejně mi to nešlo jelikož se mi ukazoval jen černý screen..což ti může dotvrdit koprakek jelikož jsem mu psal jak ten screen mám udělat :)
Arogantný ? Jako zeptal ses mě a já jsem ti to normálně vysvětlil co se dělo a tak..nevím jak si to pochopil ale dobře...až po banu jsem trošku vynadal..kdo by ti nevynadal když dáváš bezdůvodné bany..
btw. Na forku jsem žádal unban max 3x a nevyšlo to jenom s Nihilou...tak tady nepiš jako kdyby jsem si pořád chodil stěžovat na forko nebo tak něco..
Když dostanu ban který si zasloužím tak to pochopím a nechám to tak ale toto ? ban za to že jsem mu oplatil jeho blbost ? no to teda ne hele...

Chemo
20-05-15, 01:32
Poznáš pravidla, mal si mi napísať cez "!", čo sa stalo, ja som videl bezdôvodný FK a arogantnosť. To je všetko.

Madunax
20-05-15, 12:26
Psal jsem pred tim ..kdyby si prisel tak vidis co se stalo...takze je to z casti chyba adminu:) psal jsem to tak 3x a nikdo neprisel..pochybuji ze v te dobe nebyl zedny admin aktivni..:,D jde videt ze mi Ub dat nechces coz mi bylo jasne uz od zacatku jelikoz si na me zasednuty..ale to je fuk:,DDD myslim si ze jsem ti to tady oduvodnil az dost jasne..takze se k tomu vic vyjadrovat nebudu..

Chemo
20-05-15, 14:44
Za to, že "primárni" admini nechodia na hlásenia, ja nemôžem. Písal si to 1x. Aktívni admini boli, dokonca sa mi zdá, že aj 1 primárny. O ban mi nejde. Ide mi o princíp a o to, ako sa správaš. Keď som dával tento ban, tak som nevedel, že si to ty, až potom som pozrel do banlistu a všimol som si nevídané, že je to slávny Madunax. Takže o zasednutí tu nemôže byť ani reč. Keby som bol na teba zasadnutý, tak ti dám dlhší ban. Už tu padli aj dlhšie bany za menšie previnenia.
Skôr ma prekvapuje, že JB nehráš prvý deň a robíš také blbosti, aké si robil už od nepamäti. Ja si ťa pamätám veľmi dobre a vôbec si sa nezmenil. Stále ideš proti pravidlám. Zabil si ho len kvôli tomu, aby si mu vrátil niečo, čo sa stalo pred (maybe) 3 kolami ? To je odpoveď k unbanu ? Nenechaj sa vysmiať. Viac sa k tomu vyjadrovať nebudem, zbytočne to je s tebou riešiť, lebo evidentne máš svoju pravdu a žiješ si svoj veľký csko sen. Ahoj.

Madunax
20-05-15, 15:04
Psal jsem to tak 3x���� a jaký jsem měl asi tak být když jsem ti to chtěl normáně vysvětlit a ty mel grabem hodíšno zem a následně mi dáš takkový nesmyslný ban ..taktéž mi nejde o ban ale o ten princip..nebylo to před třemi kolami ale max. Před dvouma..a když jsem dostal ban já měl by dostat i on..jelikož jít k Ct a pak dát kill dalšímu Ct za údajný Fk a následně zase odejít k Tt mi nepříjde 2x normání