PDA

Zobrazit normální verzi : Don_D --> Chemo



Don_D
19-05-15, 18:24
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 145249)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Don_D >
[AMXBANS] Tvuj nick: Don_D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1441903104
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1441903104
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.77.227.120
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.77.227.120
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Chemo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Chtel bych upozornit,ze zrejme doslo k nejakemu nedorozumeni a chtel bych ho co nejdrive vyresit, diky za odpoved.

Chemo
19-05-15, 18:25
http://csko.cz/dema?UPD=CuhxgO6n

Jarny ^|
19-05-15, 18:34
Cheats on.

E: Ban je tvuj,nejde ani o sdilenou Ip.
Tady si byl nahlášen. >>>> http://csko.cz/forum/showthread.php?39099-Dm-ffa-wh

Don_D
19-05-15, 18:42
Mohl bys prosím přesně vystřihnout pasáže kvůli kterým jsi dospěl k tak unáhlenému závěru? S kamarádem jsem volal na skypu, některé pozice nepřátel jsem měl od něj,přiznávám,to ale není důvod k permanentu... Csko hraju přes 10 let, myslím že je víc hráčů jejichž hrací styl se podobá mému. Jde jen o skill,instinkt, intuici a 3D sluchátka za 3k. Díky za prošetření.

because
19-05-15, 19:03
[*=left]Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack


A sme doma.
Skill? To, že nechávaš si radiť od kamaráta na telefone je skill???
3D sluchátka, to snáď nemyslíš vážne, mne je z teba zle.

Don_D
19-05-15, 19:12
Podívej se na styl hry ty hrdino. To že jsem asi 7 minut volal s kamarádem ze mě nedělá hackera ani nooba ;). Navíc jste mi pořád nevystřihli ty situace,ve kterých by se vaše mínění mohlo prokázat.

Samco
19-05-15, 19:49
Cheater

Jarny ^|
19-05-15, 20:25
Podívej se na styl hry ty hrdino. To že jsem asi 7 minut volal s kamarádem ze mě nedělá hackera ani nooba ;). Navíc jste mi pořád nevystřihli ty situace,ve kterých by se vaše mínění mohlo prokázat.

Ahoj ak dovolíš vyjadrím sa ešte raz.
To hltv som pozeral prve 2 minuty a prisiel si mi clear,no potom prisiel cas za casom, ktoré netreba ani casovat,je ich tam plno.
Hraš 10 let ? Sorry nechcem ta osočovať ani nič podobné ale tvoj štyl hrania toho nebol dôkazom :-)
Ako som pisal, cheats on..este to tu niekto potvrdí a možte Lock :-) Ahoj :rolleyes:
Sorry za Ot

Don_D
19-05-15, 20:58
Prve 2 minuty si to pozeral ahh... Polovinu dema tam nejsem. Takže jestli to chápu dobře, stále mi nikdo není schopný střihnout důkazový okamžik?

Jarny ^|
19-05-15, 21:51
Prve 2 minuty si to pozeral ahh... Polovinu dema tam nejsem. Takže jestli to chápu dobře, stále mi nikdo není schopný střihnout důkazový okamžik?

Ahoj,nedalo mi to,tak sem se na to kouknul znova.
10:50 cross
11:45 zajímavý
11:57
14:12 také
15:45 cross
E:18:20 sound tam je ,but really?

To sem jeste neprošel celý :-)

Chemo
19-05-15, 22:34
Prve 2 minuty si to pozeral ahh... Polovinu dema tam nejsem. Takže jestli to chápu dobře, stále mi nikdo není schopný střihnout důkazový okamžik?
Keď si taký skilling, tak by si mal vedieť, kde to vyzerá na WH. Na to, že hráš "10" rokov a máš 3D sluchátka (hh), tak si celkom slabý. Sorry, môj postreh. Pri pozeraní tvojho dema som nemal pocit, že pozerám nejakú skillu. A pochybujem, že si telefonoval s kamíkom, ak sa mýlim, napíš mi pls jeho nick.

metriox
20-05-15, 00:24
S nikým nevolal, má cheaty + ešte aj ten [X] z dema má WH, ale neviem mu nájsť ip/vid keďže je chatlog zmazaný a neviem ako sa to z hltv zisťuje.

Chemo
20-05-15, 00:26
S nikým nevolal, má cheaty + ešte aj ten [X] z dema má WH, ale neviem mu nájsť ip/vid keďže je chatlog zmazaný a neviem ako sa to z hltv zisťuje.
Áno, to som si všimol už vtedy pri pozeraní Dona.
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=145248