PDA

Zobrazit normální verzi : demence+zdržováni hry



Mobil
20-05-15, 13:31
http://csko.cz/dema?UPD=FvuYGeLc

Delete?! VALVE_0:0:226755992 78.45.229.56 CZ

Nevím jestli se toto banuje,ale jako stížnost se to počítá...
Díky...

Chemo
20-05-15, 13:53
:D Další ban ? :D Není problém normálně hraji... Nikdo nepsal že má problém a jinak do toho Kotlíku snaž se mě zabanovat na kotelně mám již přes 5 perma banů ? Za WH + Obcházení Perma banu :D Snažte se :)

edit: Rád si pokecám s Kotlíkem s žadným moulou co si hraje na admina a na knife chodí 1 za měsíc se hádat nehodlám :D
Len tak jemne tuším, že Kotlík si nepokecá rád s tebou. :/

Chemo
20-05-15, 15:09
Nemusí rád ale tak rád bych si sním pokecal osamotě takže bych ocenil jeho vlídnost a laskavě aby mi napsal kdy má čas a kdy bude na chatu :)
Prepáč, ale Kotel má dosť veľa vecí na práci, nie to rozprávať sa s nejakým deckom. Akú tému s ním chceš preberať ? Vypadol ti zub ?

nikiii
20-05-15, 15:31
Ja do toho tiež rada zasiahnem.
Prosím ťa, nehoň si ego nad tým, že si všetko meníš, obchádzaš bany, a myslíš si, že si pán sveta. Začni sa konečne správať na svoj vek prosím ťa, a na knife nekecaj stále tie sračky do mikrofónu, urobil by si tým len radosť veľa hráčom, čo sa na teba sťažujú.

Nakladana Okurka
20-05-15, 15:35
Ja do toho tiež rada zasiahnem.
Prosím ťa, nehoň si ego nad tým, že si všetko meníš, obchádzaš bany, a myslíš si, že si pán sveta. Začni sa konečne správať na svoj vek prosím ťa, a na knife nekecaj stále tie sračky do mikrofónu, urobil by si tým len radosť veľa hráčom, čo sa na teba sťažuje.

Já bych ho neřešil, podle toho jak se vyjadřuje, ma v hlavě prostě nasráno.

CMBR
20-05-15, 20:00
:D :D :D S děckem aháá to je zas takový ten admin co se dělá přes net borcem ale jak ho někdo potká v realu tak brečí že nic neudělal :D

Většinou takový sračky píše zrovna to děcko..

Nikoleta - Co ty víš, třeba se chová na svůj věk:entneho:

Fighter
20-05-15, 20:15
Ban mu aj na web,ked sa mu tu nepaci at hra inde s rovesnikmi :fyou:

nikiii
20-05-15, 20:21
Na knife chodím, takže asi viem, o čom píšem. A keď sa v realite správa inak, (rozumne), nech to ukazuje aj tu, lebo potom si o ňom myslia ľudia zlé veci.
Keby si tam bol aktívne ako ja, pochopil by si... Čo ti tu budem písať.

E: Fighter, a tak netreba ho už riešiť, s ním si už asi nik nedá rady... :-D