PDA

Zobrazit normální verzi : žádost only d2



LuCiF3R
22-05-15, 18:18
Zdravím,
chtěl bych požádat o práva na aim. Převážně hraju na only d2, můj nick stejný jako zde na foru LuCiF3R, hrával jsem předtím na ns a teď mám nahraných zatím 100 hodin na steamu. Sic je minimum 2 týdny ale vzhledem k tomu kdy mám registrovaný foro si myslím že je vidět že i na ns sem zde hrál.

Je mi 20 let, jsem z vysočiny. Moje SID je STEAM_0:0:118710629, o práva žádám kvůli tomu abych mohl zlepšovat kvalitu serverů. Cheaty poznám mám nahlášeno zde na foru + hlásím na steamu HNSmatrinka, Fizzy asi jen 2 hlášení, Tutizovi. + přes ! na moje hlášení ještě chodí Burak nebo !o!ens. občas přišel pwweee či jak má nick.

Pár dní sem teď nehlásil ani nehrál protože sem měl autonehodu, foto jako důkaz můžu dodat :D

Myslím si že teď už by nikdo nic mít proti neměl, krom toho že občas mi ujeli nervy a mám tam v chatlogu nějakou nadávku jako imbecil, blb, nejčastější nadávka hraješ jako bot :D

Předtím mě byla zamítnuta žádost na vlastní požádání kvůli tomu že jsem měl málo nahlášeno.

Ban bych neměl mít žádný ani na jiném portálu Btw. ani na jiných portálech nehraju.

Nebudu tu stále jelikož pracuji na nestálem provozu, ale moje docházka bude určitě kladná :)

Doufám že jsem napsal vše, případně dodám informace. Budu rád za vaše názory. Děkuji LuCiF3R

Tutinko
22-05-15, 19:13
A hlasis niekomu cheaterov? Ja si ta z dustov nepamatam, na ktorych hravas prevazne, na vsetkych troch? Ake je tvoje SteamID?

E: videl som ta na serveri, spravanie v poriadku..ale treba, aby si hlasil cheaterov (cez ! , na steame alebo na fore).

zatial Proti, ale ak bude ziadost otvorena a splnis tieto podmienky, tak nemam problem povedat Pre.

LuCiF3R
22-05-15, 21:16
Hraju tak z 90% na d2 jedničce. Nick LuCiF3R A na steamu tam hrám jen chvilku. já si ho před pár dny pořídil a ještě sem řešil že při smoke se to lagovalo.


http://csko.cz/forum/showthread.php?39155-Steam-problem ale už je to vyřešené.

no tak jednoho sem dával na foru jinak sem nic nehlásil buď nahlásil někdo jiný nebo sem to neřešil a šel na druhý server.


steam: STEAM_0:0:118710629

LuCiF3R
23-05-15, 10:10
No 1 nahlášení tu mám je staré asi 7 dní. a pak sem se k nějakým ještě vyjadřoval že demo mám taky. Ale v pohodě :) Ty nahlášení nevidím jako problem :)

HSMartinka
23-05-15, 11:52
na d2 hrávam denne, jak na jednotke tak i na 2,3 ale ten nick mi nič nehovorí ale budem si Ťa všímať, zatiaľ proti



E: http://csko.cz/forum/showthread.php?14223-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-aim-hlavn%26%23283%3B-Fy-a-only-d2 Tvoja prvá žiadosť kde si písal že si si kúpil steam (vtedy) ešte dnes kvoli právam.. dnes tu uvádzaš že si si steam pred pár dňami pořídil, čo je s tým steamom čo si si kúpil v deň keď si žiadal o práva ?


E2 : ok tak hlas napríklad cez /cheater alebo si pridaj adminov na steam a skús dávať cheaterov na forko a nemám problém Ti dať potom PRO

to netuším ale je to možné tak si ma potom pridaj na steam alebo ja Teba ak Ťa uvidím

LuCiF3R
23-05-15, 12:11
v te době se na steam ještě nedali resetovat hesla přes email. Stačilo změnit kontrolní otázku a heslo sem neměl šanci zresetovat, v té době jsem ještě tak neovládal AJ a jediná možnost byla to řešit přes steam support. A v škole sme hrávali a někdo mi tam ukradl steam.

Tak sem se na to vykašlal a hrál sem na NS. No a teď sem si udělal radost a koupil si nový. Páč na kotelně hrají děti od nás ze vsi a je to jen otázka času než dostanou ban, všichni máme stejne IP.


ps: A tvuj nick znam dobre. dost krat sem te tam potkal. vcera myslim sme proti tebe hrali s Zidem a fanttozim

ps2: A vidíš čeká se půl roku než můžeš žádat, já čekal skoro 3 roky :D než ''dospěju'' :D :D

UNHCZ
23-05-15, 13:43
na d2 hraju dlho, nepoznám, nevidím aktivitu v hlášeních. zatím proti.

Britny
23-05-15, 13:58
To, že máš teď čerstvý steam, v tom bych neviděla až tak velký problém, pokud hráváš aktivně, teda hrával si aktivně na NS. No jde o to, že zde máš jenom jedno hlášení a je jich potřeba více. Aktivní se začínáš stávat až teď, když si žádáš o práva, což je velké mínus. Žádost si tu nech a musíš být aktivní. Zkus hlásit nejdřív přes /cheater, pokud nikdo nepřijde, tak natoč demo. Ono se hlavně z těch dem co jsou zde na webu nejlépe pozná, jak umíš rozpoznat cheaty.

LuCiF3R
23-05-15, 14:03
Jakože sem aktivní ale nehlásil sem, z lenosti :D ale v pohodě. nachytat cheatery na d2 není složité :D

ps: účet tu mám od 2011 takže s hraním na vašich server by to mělo něco dokázat. ale pohoda hlášení dodělám :D

LuCiF3R
24-05-15, 01:12
lock thx

dhaaqu
24-05-15, 07:33
Lock na vlastni, nevysvetlenou zadost.

dhaaqu
10-07-15, 21:32
Reopen

hfQ.V
10-07-15, 23:41
proooti číty nepozná a to je podla mňa základ (samozrejme po aktivite v chate na fóre a gatheroch s adminmi)

LuCiF3R
10-07-15, 23:45
proooti číty nepozná a to je podla mňa základ (samozrejme po aktivite v chate na fóre a gatheroch s adminmi)

tak tvuj názor :)

jinak proč je tento admin názoru že nepoznám cheaty je proto že jsem ho včera obvinil že má cheaty. A omlouvat se nebudu protože si myslím svoje.

HSMartinka
11-07-15, 09:49
na jeho hlásenie som chodila často ,všetko banned, PRO

LuCiF3R
15-07-15, 22:39
na jeho hlásenie som chodila často ,všetko banned, PRO

děkuji ti martinko a hfQ.V že jste se vyjádřili.

ps: vidím že stále přibývají shlédnutí a nikdo nic nenapíše, taky vím že tu normálně jsou žádosti několik měsíců, taktéž chápu když máte veliké proti okamžitě to začnete sázet :D a když máte pro tak to taky píšete hned :D

Ale 4 dny nikdo nenapsal půl slova. Tak nejsem úplně hlupej a asi začínám chápat že s tím tak úplně nesouhlasíte.

tak bych chtěl říct že mám jediný fail že sem obvinil toho hfq.v. Jinak nevím co bych udělal. Ban nemám žádný, hlásím bohužel teď tolik ne bývám v práci 15 hodin denně máme teď trošku víc práce. Ale myslím že práva se dají odebrat hned :)
Pokud tedy nesouhlasíte ale tak aspoň napište to proti a nějaký důvod. Přiznávám ocenil bych patřit do AT, ale pokud ne tak se svět nezboří :)

Tak mi tu napište, si blb, lama, neunesli by sme kdyby si byl trial atd... :D Nebo něco, ať aspoň vím co je špatně nebo na čem sem děkuji :)

Přeji hezký večer

e:neřekl bych nedočkavý, to už ne, na fru jsem toho přečetl spoustu a vím že zde to nemá smysl být nedočkavý, spíš mě to přijde vtipné :D

e2:

- aktivina na dany server velmi slaba
- na fore sa mi to zda tiez slabo
- aspon, ze sa ti slovnik od poslednej ziadosti zlepsil

zvysit aktivitu ci v hre, ci na forku, zatial by som tomu este dal cas....

děkuji za názor, ale to si vyhledával jen podle toho nicku nebo steamu? musím nesouhlasit s tou aktivitou. Mám víc říspěvků než některý admin + sic nepíšu komentáře ale čtu pravidelně to forum.

a na serveru já hrával dlouho na ns. a psal jsem v žádosti, že na steamu tolik nahráno nemám. :) Ale tak v klidu :)

Zoyer
16-07-15, 00:56
nechá si otevřít žádost a hned po 4 dnech je nedočkavej a chce hodně vyjádření..

ale když to chceš, tak neunesl bych to, kdyby jsi byl trial

matis
16-07-15, 08:13
http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3840018
http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3920966


- aktivina na dany server velmi slaba
- na fore sa mi to zda tiez slabo
- aspon, ze sa ti slovnik od poslednej ziadosti zlepsil

zvysit aktivitu ci v hre, ci na forku, zatial by som tomu este dal cas....

Saintpepo
19-08-15, 22:51
Posledná aktivita 28.7.2015. LOCK