PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na ZM



Camel
24-05-15, 11:16
Zdravím, tímto bych chtěl požádat o práva na Zombie servery.

Nick:
Dříve Camel, na tomto účtu mám v podstatě veškerou aktivitu.
Nyní Plie STEAM_0:1:114944071
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rejstřík:
Bez BANu. :)
Pár let nazpět jsem dostal BAN na nejmenovaném portálu GS, DM údajně za WH+AB…
Neříkám, že jsem nezkoušel nějaké ty cheaty, ale jen na BOTech.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hlášení:
Zas tak velký práskač nejsem, něco málo přes !, jinak 1 no forku, myslím, že to vyřizovala Britney.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zkušenosti:
Dělal jsem admina, už je to taky nějaký ten rok zpět, jednalo se o Zombie server. Po cca půlročním huntění jsem si nechal práva zrušit,
server šel pomalu do kytek. Pevně doufám, že to nebylo mojí vinou. :D
Z toho vyplývá, že nějaké ty zkušenosti s adminováním mám.
AMX je samozřejmostí, stačí je oprášit základy..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Něco o mě:
- Je mi 17. :D
- Hraní her
- Vlastně vše okolo pc
- Profesionální flákání
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Něco na závěr:
BaseBuilder moc v oblibě nemám, vlastně vůbec, jsem spíš takový ničitel.
Momentálně se spíš věnuju GOučku.
Zároven bych chtěl požádat o změnu nicku, na výše uvedený nick Plie, předem děkuji.
Myslím, že nějaké extra velké spory jsem neměl s nikým na serveru, tak jsem si řekl, proč to nezkusit, díky za přečtení.

Samco
24-05-15, 11:32
Na Camela si spomínam zo ZM APO, nekonfliktný, slušný hráč, hlásil cez ! a aj mne na Steam. Trebalo by trošku zvýšiť aktivitu na ZM serveroch. Jediné čo sa mi neľúbi, je tretia veta od konca, nakoľko teraz hrávaš GO tak neviem, či by to neboli zbytočné práva. Zatiaľ nie som PRO ani PROTI.

vikernes
06-07-15, 14:01
Pokud se jedná o klasické ZM servery tak vůbec nevím kdo si :)

Camel
14-07-15, 07:00
Ruším žádost, nehraju už tak často.
Jednou budu pro plejer v csgo, podpisy zatím dávám zadarmo

Saintpepo
14-07-15, 08:13
Ok, lock.