PDA

Zobrazit normální verzi : cod2, wh



SuZ
24-05-15, 20:44
VALVE_0:0:1574458956 80.188.25.223 Azkal
http://csko.cz:81/hltv/27078/27078-1505241808-de_train.zip

TENTO HRAC VYZADUJE POZRETIE SKUSENEJSIM OKOM.

CASY:
1:57 - jedneho vidi dolu vlavo(e1), druheho hore na plosine(e2), po tom, ako zabiju e2, neide po e1(preco?), ale ide po dalsom
6:16 - pre-jump, skakal kvoli minam, o ktorych nemal sancu vediet
8:54 - vidno kusok enemy, no taky „skill” ako on po nom nevystreli..
10:20(cele kolo) - v case 10:55 - celu dobu vie o tom zacupenom enemy; dalej toho co schadzal z vlaku nebolo pocut, no i tak vie o nom
13:52 - zeby zas nechcel nabehnut do miny?
13:59 - prezoom
16:25 - jasne vedel o enemy na vlaku
21:04 - 21:10 - nemohol vediet, ze pojde enemy na vlacik
22:15 - nezastreli toho, kt. ma jasne zazoomovaneho, ale na toho, kt. vychadza spoza rohu
23:58 - ani si neda tu namahu to zoomnut, aj ked odtial mohol hockedy vybehnut nepriatel a rovno zamieruje tam, kde isla cela banda ctciek
24:31 - presny zoom na enemy za stenou, tiez je otazne, preco to neskusil diernut, ked s AWP itemom dava na 1 hit( zeby mu to prislo moc napadne?)

ak by bolo malo, mozem poskytnut dalsie vycasovane hltv.
DIKY.
spolupracoval Valibuk :D

valibuk
24-05-15, 21:02
Kido s WH co sa to snazi schovavat... nic zvlastne
dva dni otravuje ,hadam dostane ban uz :smart:

Azkal
25-05-15, 22:54
1:57 - jedneho vidi dolu vlavo(e1), druheho hore na plosine(e2), po tom, ako zabiju e2, neide po e1(preco?), ale ide po dalsom DOporučuju pustit na 0,5 rychlost. Toho hráče půjde slyšet. Ohledně důvodu, proč nejdu po e1, protožej sem ho naprosto přehlédl.
10:20(cele kolo) - v case 10:55 - celu dobu vie o tom zacupenom enemy; dalej toho co schadzal z vlaku nebolo pocut, no i tak vie o nom - Spekulace nemůžeš vědět zda sem o něm věděl.
13:52 - zeby zas nechcel nabehnut do miny? Ano jistě vim, o minách na základě toho do nich najdu - V téhle hře je takovej fígl, než jdeš do rozléhlé oblasti walkneš nebo se zastavíš, abys slyšel zda to neni. Tahle vě+c je obvzlášt důležitá, když si poslední živý.
13:59 - prezoom - Ani nevím, co to znamená vysvětli mi to prosím.
23:58 - ani si neda tu namahu to zoomnut, aj ked odtial mohol hockedy vybehnut nepriatel a rovno zamieruje tam, kde isla cela banda ctciek - WTF chodí tam každé kolo, nemyslíš, že se dá s tímto počítat
24:31 - presny zoom na enemy za stenou, tiez je otazne, preco to neskusil diernut, ked s AWP itemom dava na 1 hit( zeby mu to prislo moc napadne?) - slyším střelbu nenápadně tam cca 3 sekundy vidím hráče a poté ho trefím, zkus si to psutit zpomalaeně.

A ohledně min tě zklamu, ale záleží na nastavení jasu a cska, já mám tu kliku, že od nich vidím i namodralé lasery, takže si jich docela často všimnu. Pokuď mi nevěříš zde máš screen: http://leteckaposta.cz/247638544


Prověřte prosím žadatele, nezdá se mi jeho hraní také. Navíc mi sám přiznal, že dříve WH používal.

Azkal
25-05-15, 22:56
Kido s WH co sa to snazi schovavat... nic zvlastne
dva dni otravuje ,hadam dostane ban uz :smart:

Nemám wh a myslím si, že na mě budeš mít ještě pár měsíců smůlu :-D

valibuk
25-05-15, 23:42
1:57 - jedneho vidi dolu vlavo(e1), druheho hore na plosine(e2), po tom, ako zabiju e2, neide po e1(preco?), ale ide po dalsom DOporučuju pustit na 0,5 rychlost. Toho hráče půjde slyšet. Ohledně důvodu, proč nejdu po e1, protožej sem ho naprosto přehlédl.
10:20(cele kolo) - v case 10:55 - celu dobu vie o tom zacupenom enemy; dalej toho co schadzal z vlaku nebolo pocut, no i tak vie o nom - Spekulace nemůžeš vědět zda sem o něm věděl.
13:52 - zeby zas nechcel nabehnut do miny? Ano jistě vim, o minách na základě toho do nich najdu - V téhle hře je takovej fígl, než jdeš do rozléhlé oblasti walkneš nebo se zastavíš, abys slyšel zda to neni. Tahle vě+c je obvzlášt důležitá, když si poslední živý.
13:59 - prezoom - Ani nevím, co to znamená vysvětli mi to prosím.
23:58 - ani si neda tu namahu to zoomnut, aj ked odtial mohol hockedy vybehnut nepriatel a rovno zamieruje tam, kde isla cela banda ctciek - WTF chodí tam každé kolo, nemyslíš, že se dá s tímto počítat
24:31 - presny zoom na enemy za stenou, tiez je otazne, preco to neskusil diernut, ked s AWP itemom dava na 1 hit( zeby mu to prislo moc napadne?) - slyším střelbu nenápadně tam cca 3 sekundy vidím hráče a poté ho trefím, zkus si to psutit zpomalaeně.

A ohledně min tě zklamu, ale záleží na nastavení jasu a cska, já mám tu kliku, že od nich vidím i namodralé lasery, takže si jich docela často všimnu. Pokuď mi nevěříš zde máš screen: http://leteckaposta.cz/247638544


Prověřte prosím žadatele, nezdá se mi jeho hraní také. Navíc mi sám přiznal, že dříve WH používal.

toto nech si pozru admini a aj demo ..tvoja obhajoba je dost bieda a je dalsich 10map kde si hral a je vidno ze mas wh ,z tohoto sa uz nevysekas
za to ze mas wh by som dal ruku do ohna (to hovorim po spectovani ta,a po zhliadnuti par dem)

este k tym minam,videl si v tom case laserik ked si ich preskakoval ?

SuZ
26-05-15, 00:06
1:57 - jedneho vidi dolu vlavo(e1), druheho hore na plosine(e2), po tom, ako zabiju e2, neide po e1(preco?), ale ide po dalsom DOporučuju pustit na 0,5 rychlost. Toho hráče půjde slyšet. Ohledně důvodu, proč nejdu po e1, protožej sem ho naprosto přehlédl.
10:20(cele kolo) - v case 10:55 - celu dobu vie o tom zacupenom enemy; dalej toho co schadzal z vlaku nebolo pocut, no i tak vie o nom - Spekulace nemůžeš vědět zda sem o něm věděl.
13:52 - zeby zas nechcel nabehnut do miny? Ano jistě vim, o minách na základě toho do nich najdu - V téhle hře je takovej fígl, než jdeš do rozléhlé oblasti walkneš nebo se zastavíš, abys slyšel zda to neni. Tahle vě+c je obvzlášt důležitá, když si poslední živý.
13:59 - prezoom - Ani nevím, co to znamená vysvětli mi to prosím.
23:58 - ani si neda tu namahu to zoomnut, aj ked odtial mohol hockedy vybehnut nepriatel a rovno zamieruje tam, kde isla cela banda ctciek - WTF chodí tam každé kolo, nemyslíš, že se dá s tímto počítat
24:31 - presny zoom na enemy za stenou, tiez je otazne, preco to neskusil diernut, ked s AWP itemom dava na 1 hit( zeby mu to prislo moc napadne?) - slyším střelbu nenápadně tam cca 3 sekundy vidím hráče a poté ho trefím, zkus si to psutit zpomalaeně.
Ked uz sa tu tak vrelo obhajujes, zaujimalo by ma, preco si nevysvetlil vsetky casy. A k tym, ktore si vysvetlil:
1:57 - Ty si ho neprehliadol, jasne si ho videl na zaciatku, len ten treti(vychadzajuci z prava) bol tak blizko za stenou, ze si aj zabudol ze ti e1 dycha na chrbat
10:20 - Ale mozem. Vies o obidvoch, aj o tom zacupenom, aj o tom na vlaku. Najprv vidno zachadzat jedneho(toho co si ide cupnut), cakas nanho, no medzitym tam prebehlo 1 Tcko, ktorym mohol byt aj on, ale ty vies, ze on tam ostal cupiet.
13:52 - Zrovna pred minou sa zastavis, to je mi ale novy figel, to musim aj ja zacat pouzivat.
13:59 - Taky skuseny hrac, co ma figlov na rozdavanie a nevie co znamena prezoom? Pozri si to demo, urcite prides na to.
23:58 - A ty si nemyslis, ze sa da pocitat s tym, ze niekto moze vybehnut z toho vychodu hned oproti? Kazde kolo si tam zoomoval, ale zrazu ked cez steny nic nevidno, tak na co tam vobec mierit.
24:31 - Nepisem o tom hracovi, co si ho trafil, ale o tom, co sa dialo potom.


A ohledně min tě zklamu, ale záleží na nastavení jasu a cska, já mám tu kliku, že od nich vidím i namodralé lasery, takže si jich docela často všimnu. Pokuď mi nevěříš zde máš screen: http://leteckaposta.cz/247638544
:laughing1: Toto nemozes mysliet vazne, co si tu postol ten screenshot. Kazdy kto hra Codko vie, ze lasery od svojich min vidis tak isto ako aj od hracov z tvojho timu. Lenze ty si skakal tak, ze si sa vyhnul minam od nepriatela(z tych lasery nevidis) a o tom, kde boli polozene, si nemal sancu vediet.


Prověřte prosím žadatele, nezdá se mi jeho hraní také. Navíc mi sám přiznal, že dříve WH používal.
Ziadatel o tvoje zabanovanie som ja a neviem odkial si k takejto informacii prisiel, ja nemam za potreby pouzivat cheaty ako ty.
--------------------------------------
Dufam, ze si to uz cim skor pozre nejaky admin, aby bol konecne pokoj. Ak by sa toho niekto ujal a nestacilo mu to co predviedol na de_train, mam dve dalsie hltv s peknymi casmi, ak to bude potrebne, mozem ich poslat.

because
26-05-15, 10:26
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=145955