PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť



Tera :*
26-05-15, 16:02
Nike Roshe Run VALVE_0:0:2091741694 46.33.96.13 CZ
Neustále rieši admina Nemý plač +Stylera a ban, ktorý dostal právom. Taktiež má vulgárne naráżky na moju osobu.
Dosť to otravuje spomínané osoby a hráčov celkovo.
Napr. dnes sa vyjadroval takto :
*DEAD* Nike Roshe Run : jj a sou tu lidi kteri berou nejaky fair play a ne ze jeden hrac celou kotelnou hybe a muze vsechno
*DEAD* Nike Roshe Run : ystyler je majitel kotelny podle me
+ v chatalogu toho nájdete viac

Jarny ^|
26-05-15, 16:16
Tyhle veci by sem spíš resil ve hre domluvou, a když ne tak následne ban.

Tera :*
26-05-15, 16:40
Lenže tu nepomáha dohovorenie a ani ban ktorý dostal.

Idea
26-05-15, 16:44
Jedna sa o tohto hraca: http://csko.cz/forum/showthread.php?39196-St%ED%8Enost-na-admina
Ledva mu vyprsal ban a je znova na servery a provokuje. Akurat nepisal nic vulgarne iba provokoval. Co s nim?

LuCiF3R
26-05-15, 16:51
Už jen za ty urážky co psal zde na foru měl být několika násobně delší ban. + i na forum. Jen kdyby se to porovnalo s pravidlama co jsou psané tak by se z toho dal vypočítat ban aspoň na půl roku :D

sluna15
26-05-15, 16:52
:DDD provokuje, dobře vy ste začali a styler mi napsal že sem prý spromiutím kokot... ban mu

sluna15
26-05-15, 16:53
stzler mi napsal že sem kokot ale to zase nikoho zajímat nebude protože admini sou na jeho straně... !!!!!

Darongodx
26-05-15, 16:55
Lol, čo tu chcete banovať? Využite /mute.

DirtySwords
26-05-15, 16:55
Chel by som sa vyjadrit k tomuto hracovi..Lezie mi uz na nervy stale mi pise aka som lowka a ze som ideov chalan a dalsie blobsti...Tento hrac sa uz predstavil v jednej staznosti na ideu..kde pisal totalne blost.Nestacil mu vyprsat ban a uz ma na servery urazal pisal blosti ..Podla mna by sa to malo riesit inak ako dnovim banom...Mam dost dobre nervy ale natohoto hraca nestacia..

sluna15
26-05-15, 16:58
Styler tady seš na forku tady nestačí jak ve hře napsat adminovi ať dá někomu ban za to že dostáváš... daron má pravdu jestli te nekdo otravuje mutni si ho :DDDDD

LuCiF3R
26-05-15, 16:58
Komu není pomoci.... a to ještě co předvedl v té stížnosti to nebyla stížnost ale veřejná provokace a urážení :D a ne jen němého pláče ale celého portálu.

Tera :*
26-05-15, 16:59
Lol, čo tu chcete banovať? Využite /mute.

Daroniq, máš pocit že mute pomáha? Lebo ja si to nemyslím. Nepomohol ani jednodňový ban.
+to si ho má vymutovať celý server?

sluna15
26-05-15, 17:00
:DDD co sem napsal o portálu boha... to že nemý plač by neměl být admin je pravda nadržuje stylerovi a banuje na počkání....

sluna15
26-05-15, 17:01
terezčička ban si dala ty??? :D hraješ si na adminku ???

DirtySwords
26-05-15, 17:02
To ze som ti napisal "z prepacenim si kokot" je pravda ty tam urazas nielen mna ale aj inich napr teru a pises uplne blosti..ako napr Tera neni hrac..ona je hracka a podobne kraviny :) Btw to bolo prvy krat co som ti daco take napisal:)Lebo to co si pisal...Uz som to nevydrzal :)

sluna15
26-05-15, 17:03
Styler mi napsal Že sem kokot to co je ??? A pak ho emám provokovat ??? To jako váŽnĚ aŤ se nejdŘív zamyslí styler nad sebou a pak sem nĚco píŠe

DirtySwords
26-05-15, 17:03
Hmm a to ze mi nadrzuje idea???? to co je za blbost? Je normalne ze da ban dakemu blbovy co len uraza... nic natom neni roby svoju pracu :)
E:pozry si chatlog co si mi pisal posledny tyzden :) a co som ti napisal ja :) pisal som ti normalne ale ty si ma len urazal a toto bolo prvy raz co som ti napisal ze si kokot s prepacenim.. :)

sluna15
26-05-15, 17:06
dobře napsal si mi ale že sem kokot se neumíš ovládat.... a co jako že sem napsal že terez je hráčka ??? co tu valíš chlapče ? :D

sluna15
26-05-15, 17:06
já sem blb... omg lol on mě normálně slovně napadá na forku a s nikym to nehne :D

Tera :*
26-05-15, 17:07
terezčička ban si dala ty??? :D hraješ si na adminku ???
Ty prosím ťa nepíš blbosti, nikto sa tu nehrá na adminku. Ak nechápeš sformulovanej vete, tak sa neozývaj.

sluna15
26-05-15, 17:08
jasně co sem ještě sem něco napiš hlavně ať je to zas sprostý :DDD

DirtySwords
26-05-15, 17:08
Chlapce kebyze si pozru chatlog ako nadavas ty vsetkym hracom tak mas davno permu:)Mne to uslo len raz :) ne ako utebe:)Btw co cakas ked to je pravda.. sa pozry ako sa spravas..sak si sa ukazal aj na staznosti na ideu :)

Chemo
26-05-15, 17:09
terezčička ban si dala ty??? :D hraješ si na adminku ???
Ty si trápny. :slap:

sluna15
26-05-15, 17:12
jj sem :D a ejsem jediný tady jak tě vidím

because
26-05-15, 17:29
Kamarat za 2 dni si dokazal nachytat 38 prispevkov v 2 témach. Uvedom sa prosím ťa konečne, a neprovokuj zbytočne ľudí. Samé kokotiny tu vypisuješ, ako sú na teba admini krutí, úplne zaujatí na tvoju osobu atď. Ale, že by si sa kukol do zrkadla a povedal si že: Ja som retard. tak to nie. Nie je chyba v tebe, iba v adminoch.. Byť na aime/jb a začneš mi písať sračky ako napr. tieto v týchto 2 témach tak nehráš týždeň a to by bol ešťe len začiatok. Nejaký furien admin nech tu dá ban alebo napíše, že ho upozorňujete a nech sa to lockne, skôr než to bude mať 15 strán.


Because já sem retard ??? dobže hlavně že ty jen hraješ PC hry nic jinýho neděláš jen u počítače kineš, ještě si beztak neviděl ai nějakou vagínu, víš že za dveřmi je i normální reálný svět ??? .... od zapařenca mě to zajímá nějaký urážky... lol server admin bude někoho urážet to už je moc... se zamysli taky

Prosím pochop post skôr než odpíšeš debilinu.

sluna15
26-05-15, 17:53
Because já sem retard ??? dobže hlavně že ty jen hraješ PC hry nic jinýho neděláš jen u počítače kineš, ještě si beztak neviděl ai nějakou vagínu, víš že za dveřmi je i normální reálný svět ??? .... od zapařenca mě to zajímá nějaký urážky... lol server admin bude někoho urážet to už je moc... se zamysli taky

Britny
26-05-15, 17:57
Sluna podle chatlogu si došel na server a prvé co bylo:


Furien 2 26-05-2015 14:52:38 VALVE_0:0:2091741694 46.33.96.13 Nike Roshe Run je tu zase trio terezie styler a idea :DDD boha]

Takže nechápu tvou inteligenci, že tu někomu nadáváš do děcek, ale sám se tak chováš, zbytečně provokuješ. Potom dostaneš ban a dojdeš brečet na forko, že si nebyl drzej, nebyl, ale toto je demence hráče, co otravuje jiné hráče a normálně jeden takovej ode mě dostal ban na 3 týdny. Mute je fajn věc, ale demenci hráče nevyléčí.

Nevím proč, ale to mute ingame co je v options tu na csku vůbec nefunguje, protože tam se dá dát mute permanentně na hráče a je klid.

Tera :*
26-05-15, 17:57
Because já sem retard ??? dobže hlavně že ty jen hraješ PC hry nic jinýho neděláš jen u počítače kineš, ještě si beztak neviděl ai nějakou vagínu, víš že za dveřmi je i normální reálný svět ??? .... od zapařenca mě to zajímá nějaký urážky... lol server admin bude někoho urážet to už je moc... se zamysli taky

Myslím, že toto je už moc nie? Ban by si zalslúžil, už len za takéto vyjadrovanie.

CMBR
26-05-15, 18:04
Že já ten Furien ještě hraju..
Probíráte tady spíš svoje osobní vztahy než stížnost.
S jeho demencí nic neuděláte, buď to přejde, nebo to má od narození a nevyléčí se.
Ta hra ti leze na mozek, tak si snad dáš trochu oddych a popřemejšlíš v koutku, udělej se sebou něco radši. Krásné 2 volné týdny ti přeju za celou Kotelnu:thumsup4:
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=146006
LOCK + jemu ban na forko, dík.

vikernes
26-05-15, 18:07
Stížnost která stejně nikam nevede vlastně jako vždycky ... použij /mute nebo to ignoruj nechápu... mě na serveru každý druhý píše že sem kkt kdybych to měl banovat tak na ZM nikdo nehraje.

Fighter
26-05-15, 18:11
Takychto hracov podla mna server nepotrebuje,neprispeje k chodu servru len hracov provokuje,uraza.Ja ho neznam,nemam snim problem ale co tu vidim poslednou dobou tak podla tohto posudzujem,ze perma i na forko a je klid,netreba nechat prostor na vytvarani konfliktov

e:este jednou dodam,neznam ho,nevim co sa dialo na servru,ja len podla toho posudzujem co tu vidim na forku a to mi staci

a Sluna15 ani ja nejsem detsko,asi mam 2x tolik jak ty

Britny
26-05-15, 18:20
Chamber dal ban, tak to zamykám. Protože by z toho opravdu vznikla slohovka. Pokud s banem nesouhlasíš, požádej si o UB, ale předem tě varuju, že vzhledem k tvému vystupování to řeš normálně a bez nadávek. Tam se už potom vyjádří jenom admini.

LOCK

E: tak na týden, sorry :D