PDA

Zobrazit normální verzi : Zabranovani zpouře ([S]eXy:[P]sYcHo.!:)



w3rewwolf
27-05-15, 14:42
Dobrý odpoledne dneska jsem se totalně naštval na [S]eXy:[P]sYcHo.!:) Takže pan simon Psycho nařidil jit do boxu při mape Jail_desert.
A t hodilo do boxu smoke tak jsem utekl na bludište kde jsem si vzal maca a tam jsem čekal na ct, a když si pan simon si všiml že jsem utekl
tak nařidil T aby šli na vež a pak si mě tam všiml a řikal ct bež te na bludiště a hned jak to řekl tak po chvilce zapl box ale tu dobu byl RPGS| [$]Po.OKY.^^# u bludiště tak jsem ho začal do
střílet ale samořejmě že jsem nemohl zabit ct, a když další kolo jsem prosil at mi zapne mik mi ho zapl ale řikal že prej o to bylo ve stejný moment jak to řekl.
a Pan Spešl !GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* : jo wolfe bylo to zabranovani vzpoure ale co uz ted... :D
a dal se to neřešilo tak od čeho tam je spešl když u toho byl a napíše tohle ?


Psycho mi pak napsal tohle [S]eXy:[P]sYcHo.!:) : protoe to bylo ve stejn moment eby? :omg:


Kdyby aspon uznal chybu tak by jsem to neřešil.

Nakladana Okurka
27-05-15, 15:48
Jo psycho je vůl, to se ví, ale bez dema nic neudelas.

E: Ale možná by to chtělo už nějak udělat, asi začnu natáčet dema hned po napojení, Psycho se chová jako prvotřídní blbec, počínaje nadržováním, konče jeho demencí. Bohužel zatím uniká delšímu banu. To, co předvádí ve hře a to, co předvedl tu na fórku, je vrchol debility.. Sorry za vulgarismy, musel sem to takto napsat.
Doufám, že až ho někdo chytí, tak na to aspoň doplatí.

because
27-05-15, 15:58
Bez dema asi nič.

Britny
28-05-15, 10:03
Human to měl okamžitě řešit, bud mu říct, at mu dá VD, nebo ho přesunout. Wolfe, toto sem ti už psala, že je třeba řešit přímo ve hře. Ale pokud se něco podobného bude ještě dít, dostane ban ku ct. Jako možná by zde ani demo nebylo třeba, když tam byl spešl, co by to měl dosvědčit no. Na svém kontě už má dost banů, takže tomuto bych se ani nedivila, tak potom už dostane za nějaký přestupek delší ban.

w3rewwolf
28-05-15, 14:57
Ja vim no ale tak to prostě human :D neřešil a to byl přímo u toho no jo kamarádi :)
Tak na co tamjsou spešlove když jen řeší co jim jde pod ruku :) samořejmě jsou vyjimky ano

Hezký den přeje W3rewwolf :)

Nakladana Okurka
28-05-15, 20:26
Ja vim no ale tak to prostě human :D neřešil a to byl přímo u toho no jo kamarádi :)
Tak na co tamjsou spešlove když jen řeší co jim jde pod ruku :) samořejmě jsou vyjimky ano

Hezký den přeje W3rewwolf :)

Na všechny stejným metrem, tím by se mel, obzvlášť pak spesl, řídit každý na JB, takže te na jednu stranu chápu.
Na druhou stranu děláš z komára slona. Však se téměř nic nestalo, jedno blbe VD nezařídí světový mír, takže bych z toho nedělal kovbojku.

Volume
28-05-15, 21:15
řešíte ptákoviny :D, human dostane na holou a problém je vyřešen

J3ZUsSs*
28-05-15, 21:17
řešíte ptákoviny :D, human dostane na holou a problém je vyřešen

Pre niekoho ptákoviny, pre niekoho pravidlá.

w3rewwolf
29-05-15, 11:09
Na všechny stejným metrem, tím by se mel, obzvlášť pak spesl, řídit každý na JB, takže te na jednu stranu chápu.
Na druhou stranu děláš z komára slona. Však se téměř nic nestalo, jedno blbe VD nezařídí světový mír, takže bych z toho nedělal kovbojku.

Ano ale mě jde prostě o ten princip že kdyby aspon nebyl namyšlenej a přiznal chybu a omluvil se tak to neřeším :)



Přijemnej den přeje W3rewwolf

w3rewwolf
29-05-15, 18:24
Takže dneska se zase psycho předvedl při mapě jb_assis když zabil hrače že kvuli tomu že ho minulou mapu při pp zabil tak je oko za oko a zub za zub, tak jsem dal panu spooky vd a hned řikal že to bude nebezpečne přiblížení a po chvilce mu dal kill že si myslel že ma gunu že na střeše neni Really


Tady je Demo : http://leteckaposta.cz/777965173

už mě štve jak se chová :) díky a přeju přijemný odpoledne :)

Přeje W3rewwolf

Nakladana Okurka
29-05-15, 19:29
Takže dneska se zase psycho předvedl při mapě jb_assis když zabil hrače že kvuli tomu že ho minulou mapu při pp zabil tak je oko za oko a zub za zub, tak jsem dal panu spooky vd a hned řikal že to bude nebezpečne přiblížení a po chvilce mu dal kill že si myslel že ma gunu že na střeše neni Really


Tady je Demo : http://leteckaposta.cz/777965173

už mě štve jak se chová :) díky a přeju přijemný odpoledne :)

Přeje W3rewwolf

Demo sem neviděl, ale jestli to je tak jak rikas, tak doufám ze dostane aspoň poradnej flastr. GJ Wolfe

Koprakek
29-05-15, 20:16
Nakonec jsem se rozhodl
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=146323
Díky!

w3rewwolf
29-05-15, 20:24
:) Děkuji Moc

Britny
29-05-15, 21:14
Nakonec jsem se rozhodl
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=146315
Díky!

3 dny? vážně? Minimálně měsíc :) Nebo už permu - viz jeho banlist. Jako ten podle mě nemá co u ct dělat.

KeYo
29-05-15, 21:27
Zajtra pozrem demo.. a keď tam bude fakt dačo vážne, tak mu jebnem permu.. pozrel som si historiu banov a ten tu uz pri prvom obchadzani banu k CT mal mat permu

Koprakek
29-05-15, 21:32
Má to na ten měsíc

w3rewwolf
29-05-15, 21:33
Děkuji vam všem lidi :) hlavně Koprovi :) Britny :) a okurkovi :) :clap::clap::clap:

Niko97971
29-05-15, 22:11
Je to dement. Aj mňa napr.dnes nahitoval na 30 hp a potom pustil spartu a to zato,že som ho zabil pred reštartom..

Burak1
29-05-15, 22:28
Je to dement. Aj mňa napr.dnes nahitoval na 30 hp a potom pustil spartu a to zato,že som ho zabil pred reštartom..

Toto můžu potvrdit, zrovna jsem tam byl.

w3rewwolf
29-05-15, 22:47
Lidi :) na měsic máme klid :) a pak zas natačet každe kolo když bude simonovat :D

Mocho
29-05-15, 23:17
Jestli se uvidí, že bude obcházet tohle tak to sem hodím a dám si na něj taky pozor.

w3rewwolf
30-05-15, 00:07
Doufam že to obejde :D na nonsteam :DDDDDDDDDDDD

Britny
30-05-15, 12:51
vyřešeno tedy :)