PDA

Zobrazit normální verzi : Prava na classic.



bello
27-05-15, 23:25
Zdravim. Volam sa Miro a mam 21. Kedze chodim do prace ta hravam iba ked mam volno. Csko hram asi okolo 6-7 rokov +- nejaka ta prestavka. Pre niekoho dost, pre niekoho malo. Pre mna akurat.

Nick : Ssx , ale obcas aj bell0^
Steam ID: STEAM_0:1:1124872
Ako som uz spominal Cs hram 6-7 rokov , byval som adminom na viacerych serveroch ktore vsak dlho nevydrzali. Takze susensti s AMX mam. Napriklad som bol admin na V-gaming ale z dovodu mojej neaktivity som o prava prisiel. nekativita preto lebo som si dal pauzu a po case som zabudo log od steamu tak som hraval NS, no na log som prisiel prednedavnom. Nikdy zabanovany.
Aktivitu mam velmi dobru ale iba pocas volna kedze pracujem :) Rad by som sa pripojil , myslim si ze hrat viem a adminovat tak isto. Skusit to mozte aj vy :)
takze to asi vsetko o mne a k tomu.

Eso./digl
28-05-15, 00:45
Ahoj, ako dlho hravas u nas na classicu?

Jarny ^|
28-05-15, 09:24
Nejake hlasenia in-game ? Ja som nic nepostrehol,lebo na fore nic nevidím,odporúčam hlásiť aj na forko aby sme naozaj videli že cheaty atd poznáš :-)
Daj tomu trochu čas :-) Zatial ani PRO ani PROTI.

bello
28-05-15, 15:05
Noo na steame hravam od pondelka keďže som pp dlhej dobe prišiel na svoj log. Ale na Ns som hraval už dlhšie pred tým. Čo sa tyka hhodín nahratych tak to neni problem, nechystam sa na iný server.
To ci poznam cheaty má troška rozosmialo :) pravdu povedat som nikdy na stranke nehlasil cheatera keďže som bol na servery kde som hraval vacsinou adminom. Mam ale demo napriklad a viem o minimalne dvoch čo maju wh a zistil som to vcera. ( Shadow ten má urcite nato mam aj demo)

wowz0r
28-05-15, 15:24
Nevšiml jsem si ingame hlášení ani mně na Steamu (pravda, přidal si mě včera). Na Classicu tě vídám jen posledních pár dní, předtím si tě napamatuji, nemyslím, žes tu hrál. Zatím bez názoru.

Edit: 14 dní co sleduji aktivní, hlásí přes Steam (nahlásil i stálého hráče, který cheatoval na Steamu), pokud vydrží aktivita a přídá pár hlášení, tak za mě PRO

Saintpepo
01-07-15, 11:25
Posledná aktivita 29.5.2015, na fóre nenahlásené nič, hlási niekomu na steame?

wowz0r
01-07-15, 11:28
Mně nahlásil asi dva kousky, jinak o něm nevím. Na serveru jsem ho už dlouho neviděl.

Saintpepo
05-07-15, 20:08
Bohužiaľ slabá aktivita. Proti.