PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Basebuilder



daniel.pacino
30-05-15, 10:43
Meno v hre: použival jsem mErry tedka už mám Marshall
SID:STEAM_0:0:111811461
Steam: danny2295

Prečo by som sa chcel stať adminom?
Dôvod je jednoduchý. Znají mě tam skoro všichni a mají mě ako za v poho člověka ked pozeram že je malo adminu a vela zombie serveru tak jsem to chtěl aspoň vyzkoušet

Skúsenosti: Tak skúsenosti mám myslím dosť dobrý.Amx pár přikladu:amx_kick amx_ban amx_slay amx_unban amx_langmenu amxmodmenu amx_help.Mód ovládam taktiež myslím celkom slušne.
Ja a Kotelna: Tak na kotelni hrám už asi 3roky aj niečo s menšími prestávkami. Prevažne hrávam Basebuilder, ale rád zabehnem aj dd2,dm,jump,jb. Čo sa týka mojich priestupkov tu na kotelni, dostal jsem len jeden ban a to bolo asi před 2 rokama (dôvod: hadal jsem se s adminom pak jsem se omluvil)


Niečo o mne: Volám sa Daniel.Mám 17 rokov.Pochádzam z Ostravy. Moje záluby sú futbal,florbal,basket,fittnes.

hlašení: už jsem hlasil samčovi na steam ked byl problem 2x takže v tom není problém si myslím snád se na to mrknete a nebudete proti ďakujem a přejí pěkný den Marshall.

Samco
30-05-15, 11:04
Dačo mi nahlásil, to je pravda, ale musím byť PROTI.

Dôvody:
- nepochopím prečo si používal nick merry, keďže ten nebol tvoj, pravý merry ti ho dovolil používať, ale išlo ti len o zdvihnutie ega pred ostatnými hráčmi, nakoľko pravý merry mal už všetky XP full
- ďalšie obrovské mínus je plnenie a pasívne expenia tvojim kamíkom v mojej neprítomnosti

Ľutujem, ale nemáš moju dôveru. Zo súčasných Steam hráčov, ktorí tam hrávajú je vhodný akurát len Vili, ktorému sa dá veriť (aspoň dúfam :D), avšak tam je ten perma ban, čo je problém...

daniel.pacino
30-05-15, 11:11
Já viem pujčil mi to len na to abych se dál do full no viem ale na zdvihnutie ega to nie:-) viem jinak permu jsem neměl .-) hned ten den mi to zrušil :-) ten ban a dá se mi věřit ale dobře tvoj nazor :-)

Samco
30-05-15, 11:13
Ako som ti písal, daj tomu ešte čas. :)

daniel.pacino
30-05-15, 11:14
neboj sa necham na to ještě čas:-)

Samco
30-05-15, 16:08
Údajne máš niečo spoločné s adminovaním na tomto portáli: http://www.game-strike.eu/maintenance.php

Inak, ako mi vysvetlíš toto? V momente keď som prišiel na server, tak si si to rýchlo zmenil preč.

BaseBuilder+XP 30-05-2015 15:54:42 STEAM_0:0:111811461 78.157.136.146 Marshall^ Megusta is piÄŤa Marshall^ EXPERT [zmenil nick na]: Marshall^ Megusta is pičŤa

daniel.pacino
30-05-15, 19:31
Mám důvod ,takže tohle ti zas muže být jedno proč jsem to změnil lebo to je o něm pravda :-)

Samco
30-05-15, 19:46
Práve ten dôvod by ma veľmi zaujímal, lebo tuším asi ako to je...

Samco
31-05-15, 10:40
Tak toto sa aj môže locknúť. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=146503

Chemo
31-05-15, 13:00
Ty kokos, to je sráč toto. Čo v tých ľuďoch dneska už je, aká drzosť ?