PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o UB



Dewer
14-12-11, 16:47
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 48 tydnu , 4 dnu , 6 hodin , 15 minut a 36 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : aLwaYs
[AMXBANS] Tvuj nick : cKeMeT : D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 91.127.105.179
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 91.127.105.179
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Kashpi
[AMXBANS] Server : Kotelna - OldSchool | csko.cz ( de_dust )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
cKeMeT :D is joining the Counter-Terrorist force
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k


Dobry den vazeny admini
Dovod preco pisem je prosty. Ziadam vas o UB na vasich serveroch. Wh som nikdy nemal a nikdy ho mat ani nebudem. Ziadam tiez o demo kde vidno ze mam Wallhack. Za vyriesenie a demo vam predom dakujem :)

Always

I-Mouse
14-12-11, 16:52
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=16253

Zaujímalo by ma prečo si na konci napísal zabanovaný nick. Pripadá mi to ako podpis.
Ban je už dobrý týždeň. Prečo ťa nenapadlo skôr požiadať o Unban ?
Ten výpis z konzoly sa mi zdá neúplný.

Buď si klamár, alebo moja neznalosť(v tom prípade sa omlouvám).

Dewer
14-12-11, 16:57
Pred tyzdnom som nevedel ako sa ziada o UB tak som sa to musel naucit :) je to tak ze ziaden wallhack som v zivote nemal a ten vypis je uplny :)

Attack.
14-12-11, 16:58
Kasphiho velmi dobre poznam, a samozrejme neverím že by sa pomolil :)

Smile
14-12-11, 17:02
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 48 tydnu , 4 dnu , 6 hodin , 15 minut a 36 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : aLwaYs
[AMXBANS] Tvuj nick : cKeMeT : D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 91.127.105.179
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 91.127.105.179
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Kashpi
[AMXBANS] Server : Kotelna - OldSchool | csko.cz ( de_dust )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
cKeMeT :D is joining the Counter-Terrorist force
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k


Dobry den vazeny admini
Dovod preco pisem je prosty. Ziadam vas o UB na vasich serveroch. Wh som nikdy nemal a nikdy ho mat ani nebudem. Ziadam tiez o demo kde vidno ze mam Wallhack. Za vyriesenie a demo vam predom dakujem :)

Always

Self headshot.

I-Mouse
14-12-11, 17:05
Nick "cKeMeT : D" v hlstatsx nenájdený. Úhybný manéver ti nevyšiel. Myslel si si, že po týždni ťa to po zmenení nicku na server pustí. No kamaráti niekedy klamú.

Dewer
14-12-11, 17:07
No vies nebol to manever ale nevadi :) moj hlavny nick je Always a nick cKeMet : D mam len ked idem na nejaky novy server :)

kashpi
14-12-11, 17:08
smile +1 :D
I-Mouse oldschool nemá statistiky
demo jdu najít

edit: chvilku počkej, mám po formátu disku, tak musím vyhrabat dobrou zálohu :D Ale neboj tvoje demo mám určitě:)

I-Mouse
14-12-11, 17:09
To Always som písal už na začiatku :D, dík za radu kasphi.

Dewer
14-12-11, 17:13
vsak v pohode :) nemam co tajit :)

kashpi
14-12-11, 17:34
http://csko.cz/dema/upload/dir/111207-1708_dust.rar
čas 21:38 seš ty :)
Jinak už vím co to bylo za situaci...sem se při tom banování musel strašně smát, protože nás na serveru bylo zrovna 8 adminů :D

Lynviy
14-12-11, 17:46
Attack, nehoň si posty.

Kashpi gj..

Dewer
14-12-11, 17:59
Myslis ze neviem kto je admin? Preco by som mal cheatovat pred adminmi ? A akoze preco som dostal ban? Za jednu strelu? Zato ze zblbla textura? Ziadny wallhack som nemal :)

kashpi
14-12-11, 18:02
No nevíš kdo je admin, to je jistý :D
A to nebyla chyba textury neboj :) To vidíš jen když máš WH. Tady není prostě co řešit

Dewer
14-12-11, 18:04
ziadny wallhack som nemal :) a ak si si vsimol ked som po nom vypalil zvlastne ze po prve som ho netrafil a po druhe hned zmizol ani mrtvola tam nebola nic :)

kashpi
14-12-11, 18:06
Prostě to nechápeš?! :D
To byla halucinace, kterou vidí jen hráči s WH :laugh:

Dewer
14-12-11, 18:14
zoscreenoval som to demo :)ja problem v kompe nemam takze mozno ty :) laskavo si to pozri :)

http://imageshack.us/photo/my-images/14/dedust0001f.png/

Otazka znie: Z kade sa tam vzal CT v zemi :) ? Mozno mate duchov na serveri. Mna si vtedy nespectoval :) Je to par sekund pred mojim banom

Dewer
14-12-11, 18:14
je taky priehladny ako ten za ktoreho som dostal ban :)

Dewer
14-12-11, 18:19
a tu je dalsi :) maly by ste si najat Ghost hunterov :)

http://imageshack.us/f/593/dedust0004ze.png/

pozri na mieritko :) nikto tam nebol ale T je tam ako duch :)

Tino
14-12-11, 18:21
zoscreenoval som to demo :)ja problem v kompe nemam takze mozno ty :) laskavo si to pozri :)

http://imageshack.us/photo/my-images/14/dedust0001f.png/

Otazka znie: Z kade sa tam vzal CT v zemi :) ? Mozno mate duchov na serveri. Mna si vtedy nespectoval :) Je to par sekund pred mojim banom


To ct v zemi je ta halucinacia. Vidi ju len cheater.

Smile
14-12-11, 18:21
Tady je někdo natvrdlej...

Dewer
14-12-11, 18:22
Nechapes ze mna vtedy nespectoval? :) spectoval uplne ineho hraca :)

kashpi
14-12-11, 18:22
:D :clap:
já prostě už nemůžu ani psát...
To není probém u mě na PC :D nebo myslíš, že tady mám duchy?
To co si viděl byla halucinace, kterou vidí jen hráči s WH a admini pokud jsou mrtví. Proto já je vidím v zemi a ve zdi...žádnej hráč na ni nereagoval jen ty. Takže si měl WH.
toho si můžeš všimnout i podle nápisu v chatu u mě [Lucia Hallucination] Started

I-Mouse
14-12-11, 18:24
Vysvetlím ti to:
Admini majú na serveri plugin:http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=856436.
Jedná sa o plugin proti WHčkárom. Po stlačení "R" sa adminovi v spectate a hráčovi ktorého spectuje a ktorý má WH zobrazí Halucinácia.
Zobrazí sa len hráčovi s WH. Tá pointa je taká, že WHčkár si bude myslieť, že je to živí hráč a začne donej strieľať ! a bum ban

Dewer
14-12-11, 18:24
natacal som tolko dem :) bol som admin ale nikdy som sa nestretol ze by som videl duchov :) absolutne si ty mna nespectoval :) neviem vy mozno mate taky wallhack co vidi aj duchov ale ja ziaden taky wallhack nemam :)

I-Mouse
14-12-11, 18:27
Tvoja demencia nemá hraníc. Asi preto, že si bol na takom portáli, kde ten plugin na serveri nemali "ty mudrlant". Ban i na fóre mu dať.

Dewer
14-12-11, 18:29
ale nechapes ze som wh nemal ? :) nikdy som ho nemal :) neviem preco sa mi tam ten manik objavil ale wallhack ja na 1000000000000000000% nemam

ZEUS
14-12-11, 18:29
shlédl jsem demo, reagoval jsi na halu, což znamená, že si měl aktivně zaplé WH, tudíž si dostal ban.
Lock

kashpi
14-12-11, 18:30
I-Mouse díky za pomoc, ale jak vidíš, tak prostě proti němu není pomoci. Prostě nepochopí co píšem