PDA

Zobrazit normální verzi : Admin :_Koprakek_:



DrOx
31-05-15, 13:43
Nick::_Koprakek_:
ID: STEAM_0:1:63960530
IP: 94.113.207.208 CZ
Admin Koprakek zneuzival prava konkretne GRAB na JB. Robil to po celu dobu aj ked mu hraci pisali ze preco grabuje. Neskor ma napadlo ze to natocim a podarilo sa. Na deme je vidno ako vychadzam v cupe z cely (taky bol prikaz simona) a v tom ma ADMIN zdvihol do vysky a polozil. Ide o to ze to robil cely cas a simon to moze zobrat tak ze som skocil a dostanem kill.
Demo: http://leteckaposta.cz/945424669
Poznam vela adminov ale urcite sa nenudia tak ako tento.
Dakujem a prajem pekny den :)

DrOx

Koprakek
31-05-15, 14:20
Taky zdravím,nechápu proč tam píšeš že jsem to dělal celou dobu a že si na to každý stěžuje,když na demu je jeden případ a to trvalo 1-2 vteřiny? Nikdo si ani na to nestěžoval.. Takže popravdě? na demu nic není. :)

DijakeX
31-05-15, 14:24
V tej dobe som bol na servery aj ja, bol som tam len chvílu pretože kvôli koprakovi sa to nedalo hrať. Za tú minutu či dve čo som tam bol si grabol mňa a ďalších spoluhráčov niekoľko krát a to úplne bezdôvodne.

J3ZUsSs*
31-05-15, 14:26
V tej dobe som bol na servery aj ja, bol som tam len chvílu pretože kvôli koprakovi sa to nedalo hrať. Za tú minutu či dve čo som tam bol si grabol mňa a ďalších spoluhráčov niekoľko krát a to úplne bezdôvodne.

Riešme iba to čo je na deme.

Koprakek
31-05-15, 14:27
Já nevím co si vlastně ani vymyšlíš.. jelikož jsi tam s semnou hral tak pulhodiny :D ty a tvůj kamarád,který pak odešel protože měl velký ping...

DrOx
31-05-15, 14:27
Na deme je ako ma grabuje. +hraci co sa stazovali (chatlog?)

DijakeX
31-05-15, 14:27
Takže slovo svedka nemá žiadnu váhu? V hre sa volám KexO. Kľudne si overte že som tam bol. (ak je treba napíšem aj SID)

Giussepe
31-05-15, 14:30
Ty zneužíváš grab beze mě a ježucha ty sobec? To seš teda pěknej kamarád! Až půjdu já na JB zneužívat grab tak ti taky nic neřeknu a budu zneužívat bez tebe.

Koprakek
31-05-15, 14:30
Chatlog zde : http://csko.cz/chatlog/show?from=29-05-2015&to=29-05-2015&server=27041&nick=&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit uplně dole
Nevidím nikoho kdo by si stěžoval,jen ty jsi tam napsal zneuživaní prav.. což jsi napsal i tady do stižnosti.. Nic víc .. Vím že jsi tam byl na serveru.. nikdo ani neříka že ne..

Giussepe :DD

DijakeX
31-05-15, 14:31
Ty zneužíváš grab beze mě a ježucha ty sobec? To seš teda pěknej kamarád! Až půjdu já na JB zneužívat grab tak ti taky nic neřeknu a budu zneužívat bez tebe.
Vidím že tu sú admini na úrovni..

Nihilia
31-05-15, 14:33
Kdyby nebyl GRAB, nemusely by se stížnosti řešit. Psal jsem to už asi 3x a píšu to posled. Jsem pro zušení grabu. Je to jen věc pro zvědaní EGA adminů.

Koprakek
31-05-15, 14:35
Kdyby nebyl GRAB, nemusely by se stížnosti řešit. Psal jsem to už asi 3x a píšu to posled. Jsem pro zušení grabu. Je to jen věc pro zvědaní EGA adminů.

A ty snad vidíš na demu něco že jsem zneužival? Podle mě ses ani na to demo nepodíval.. Nemam důvod to zneužívat.. ještě když jsem to před měsícem a něco vůbec dostal ...

Nihilia : stejně by si našel někdo zas něco jiné..

Nihilia
31-05-15, 14:37
Ne, na demo jsem se nedíval, ale řešilo to už xxx krát, že někdo zneužíval/nezneužíval grab.

Jinak vidíš snad někde že jsem napsal že jsi to zneužíval? Napsal jsem že kdyby grab vůbec nebyl, tak by nebyly ani stížnosti a nemuselo by se nic podobného řešit.

Giussepe
31-05-15, 14:40
Kdyby nebyl GRAB, nemusely by se stížnosti řešit. Psal jsem to už asi 3x a píšu to posled. Jsem pro zušení grabu. Je to jen věc pro zvědaní EGA adminů.

kdyby nebyl grab, tak tu stížnosti budou stejně. Prostě tihle "hráči" to JB tak strašně moc žerou, že si vymyslej jakoukoliv záminku, aby se mohli po adminovi povozit. Demo jsem neviděl, ale zrovna u Kopra nevěřím, že by cokoliv zneužíval.

DrOx
31-05-15, 14:40
Na deme je ako ma grabujes. Ako sa proste nudis a nemas co robit. Robil si to dookola az kym si neodisiel. Viem kazdy sa boji o svoje prava a bude klamat aby mal pravdu :)

Koprakek
31-05-15, 14:43
No,jedinej kdo tady lže jsi asi ty. Jelikož na demu prostě nic víc není... sám to vidíš, a ostatní taky.

DrOx
31-05-15, 14:48
ha ha :D Vidim ze tu ani demo nestaci. Nejde o to ci si ma graboval 2 sek alebo 20 minut ide o to ze si zneuzival prava !

Giussepe
31-05-15, 15:03
Hehe, tak už jsem zkouknul demo. A žádný zneužívání tam nevidím. To, že tě pošoupnul o tři kroky dopředu je zneužívání? Já si na JB s grabem taky házím s lidma po cele a nikomu to nevadí a o zneužívání nemůže být řeč. Zneužívání je, když tím grabem někoho zvýhodníš popř. zenvýhodníš. Např. Někomu grabem šoupneš zbran, hodíš ho do zbrojky apod... V tomto případě se nestalo ani jedno z dříve jmenovaného. Tak přestaňte vymýšlet koniny a honit si tu triko.

BTW. DijakeX, už si založil rodinu, když si o tolik starší jak já?

J3ZUsSs*
31-05-15, 22:12
Ty zneužíváš grab beze mě a ježucha ty sobec? To seš teda pěknej kamarád! Až půjdu já na JB zneužívat grab tak ti taky nic neřeknu a budu zneužívat bez tebe.

Pre toto som o odobranie práv. Dôvod " ani sa nepodelí"

BTW: 88 číslo slávy

Klimax
31-05-15, 22:28
Potvrdzujem cheating.

KeYo
31-05-15, 22:41
Ja tiež grabujem a v živote som sa nestretol s niekým, kto by sa sťažoval (okrem Ridicka). Žeby sa báli? to pochybujem.. proste s týmto majú problém len zakomplexované detičky, čo im mamka nekúpila Iphone alebo podobné pičoviny.. grabom ti nijak neublížil, alebo snáď ano? zabil ta? zlomil ti nohu? poskodil ti tym nejak? jedno nadvihnutie do vzduchu a robite okolo toho také halo jak malé deti.. a vlastne vśak JB už len tie hrajú

hofy
31-05-15, 23:02
Většinou to hráči vyžadují, ale když nechceš, nikdo tě příště v rámci uvolněné hry a zábavy grabovat nebude. Každopádně na demu není nic, co by narušovalo hru, způsobovalo nějakou újmu na HP nebo omezovalo tvou hru, takže to zavírám.