PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - AIM (Dusty)



Offlinko
01-06-15, 00:43
Zdravím,

jmenuji se Patrik a je mi 19 let. Counter Strike hraji něco okolo 6 až 7 let, zde bych řekl, že přibližně půl roku, pokud nepočítám kratší přestávku :). Nemyslím si, že by to bylo nějak podstatné, ale mám po maturitě a tudíž mám spousty času, který rád trávím právě na dustech. Chtěl bych si zažádat o práva kategorie AIM, jde mi především o herní servery only dust2, jelikož právě tam mne najdete nejčastěji. Zkušenosti s adminováním mám, ovšem jak jsem zjistil každý herní portál se liší a liší se právě i v tom, že mají jiné systémy, jiné způsoby a jiné zvyky. Byl jsem řadový admin, server admin (znamenalo to něco jiného, než zde u vás), cheathunter a téměř vždy jsem ukončil svou působnost na portálu, kvůli komunitě na daném portálu.

Proč být admin ? Těžko odpovědět, možná proto, že mne baví pomáhat, ale spíše proto, že mne zde baví hrát.

-Jméno: Nothing -_-no_off (občas měním, dříve jiná jména)
-SteamID: STEAM_0:0:38795517
-Čistý trestní rejstřík :D

Hlásím především ze hry, z důvodu, že je to rychlejší a když jakýkoliv admin zareaguje, tak všichni můžeme v klidu dále hrát. (Přes forko to přeci jen trvá déle, tady mám asi jen 3 hlášení)


Tak to bude asi vše a já předem děkuji za jakékoli vyjádření.

Nothing -_-no_off


P.S. jsem z Prahy :D

HSMartinka
03-06-15, 14:57
poznám z hry pred nedávnom si si ma pridal na steam, tak tam možeš hlásiť a taktiež na forko hlás nejakých cheaterov a potom sa vyjadrím.

UNHCZ
03-06-15, 21:04
Znám ho, slušný hráč, hlásí mi, 3z4 banned. PRO.

Saintpepo
14-07-15, 23:52
Viac ako mesiac neaktivita v hre. Lock.