PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie Apokalypsa - Více map.



criminalos
01-06-15, 14:01
Zdravím, měl bych prosbičku na adminy, spíše tedy na hl. admina, jestli by nemohl přidat více map na ZM apokalypsa, hrajou se tam furt stejné mapy, je jich tam asi 10? A furt dokola, pomalu mě to odrazuje od hraní :( Na vašich serverech, hraju cca 2 měsíce? Bez problémů, žádný ban, žádny kick, aktivita 3-4h denně, + VIP :)

Mohli by se přidat nějaké mapy, třeba de_aztec, tuscan, estate? Je jich víc, nemyslím klasické ZM mapy, ale prostě ty uplně obyčejnééé :) Osobně bych já uvítal cs_estate super mapa na zm! :happy:

Moc díky za zvážení, criminal. :)

Samco
01-06-15, 18:12
Tuscan a estate sú moc stiesnené mapy pre tento mód, ale s tým aztecom by som súhlasil.

Kotel
01-06-15, 19:52
Aztec se může přidat. Na estate se bugujou dveře. Chtel jsem pridat vic map, ale nezbyl mi na to uz cas.

criminalos
01-06-15, 20:03
Tak určite, když se přidají nějaké mapy "nové" nebo jakékoliv, budu moc rád :) Když budeš mít čas se k tomu dostat, bylo by to super :) Díky moc :)

NarutoO
01-06-15, 23:42
kriminálos: http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?33-Maping

:)

killer-savage
14-08-15, 23:35
Zdravim, mozte pridat cs_assault a nejake rats mapy?

Kotel
15-08-15, 00:43
Rats by mohly byt zajimave. Urcite je pridam.

killer-savage
15-08-15, 03:52
Rats by mohly byt zajimave. Urcite je pridam.

Dik a potom nech su tam aj tie bloky

Samco
15-08-15, 11:17
Nejaký cs_assault tam prednedávnom bol, len už tam nie je, čo je podľa mňa škoda.

Kotel
15-08-15, 15:38
Jake bloky?
Jestli tam byl assault, tak se dal pryc kvuli nejakemu problemu.

killer-savage
15-08-15, 18:05
assault tam ani nebol v mapliste, len nejaky admin zmenil mapu na assault a hralo sa tam dobre.
Myslim tie bloky co tam hraci kempia ako napr de_dust pri CT spawne

Samco
15-08-15, 19:44
Neviem či na rats mape sa priestor v tom okne berie ako textúra a či mám odtiaľ vyhadzovať hráčov. Ak áno, tak by bolo dobré tú časť okna, kde chýba sklo zahradiť.

Kotel
15-08-15, 19:48
Bloky se pridaji jen pokud nebude kde kempit. Na rats je podle me dost mist na kempeni.
Okno asi zablokuju.

killer-savage
15-08-15, 20:11
A v mape de_rats3_2002 ked, niekto s bazuku alebo s MG79 streli do toho ufa cize tam kde je plant, tak to vybuchne a vsetkim okolo to ubere HP popripade aj zabije. mozno pomoze ked to ufo sa zakrije timi blokmi a rovno spravit aj camp.

Reflex.
15-08-15, 20:47
Prečo sú neni na apokalipse mapy z klasickeho zm? (zm_labak, zm_bageta...)

Samco
15-08-15, 20:49
Pretože apokalypsa je sťaženým zm módom, kde sú len klasické mapy a na nich je pridaných zopár vzdušných/pozemných kempov. S klasickými mapami máš zm revolution, ktorá je na takom istom princípe ako apokalypsa, avšak na revo nie sú XP a skoro nikto tam nehrá.

Reflex.
15-08-15, 20:54
Pretože apokalypsa je sťaženým zm módom, kde sú len klasické mapy a na nich je pridaných zopár vzdušných/pozemných kempov. S klasickými mapami máš zm revolution, ktorá je na takom istom princípe ako apokalypsa, avšak na revo nie sú XP a skoro nikto tam nehrá.

presne, skoro nikto nehra... to je ten problem... skoda, to by vyzeralo podla mna dobre, kebyze sa zopar map prida na apokalypsu zo zm..

Samco
15-08-15, 21:00
presne, skoro nikto nehra... to je ten problem... skoda, to by vyzeralo podla mna dobre, kebyze sa zopar map prida na apokalypsu zo zm..

Počkaj :D, na Apokalypse nemôžu byť ZM mapy, tá je stavaná len na klasických mapách, to je jedna z point toho módu.

Kotel
15-08-15, 21:06
Na klasických zm mapách by neměly zombie šanci. Je to udělané na volné prostranství a podle mě zábavnější, než dřepět v kempu.
Zm revolution je poslední přidaný mód a má to být náhrada starého zombie. Hráči si na něj musí najít cestu. Cílem je větší zábavnost, více zbraní, větší obtížnost za ct.

Reflex.
16-08-15, 12:01
Tak to by som nepovedal Kotel, ze zm by nemalo sancu na klasickych zm mapach... staci ked tam pridem ja a Samco, tak ctčka nemaju sancu... ale v jednej veci si sa celkom splietol Kotel, ked si robil apokalypsu tak si dal moc, moc vela vyhod aj pre nevip hracov, vsak ked do teba strelaju 2 s plasmagunom tak nemas apsolutnu sancu nieco uhrat... troska by som zredukoval vyhody pre nevip nech to maju tazsie... lebo sa straca myslienka VIP...

E: upravit nevip hracom trosku shop menu.

hofy
16-08-15, 23:23
Nejaký cs_assault tam prednedávnom bol, len už tam nie je, čo je podľa mňa škoda.
Byl tam cs_assault_lol, ale šlo se někam bugovat. Klasický cs_assault jsme tam párkrát hráli v menším počtu, na full server mi přijde nic moc, ale cs_assault_1337 se mi zdá dobrá, je tam i dost míst, akorát chybí dm spawny.
Jinak dobrá rats je i de_rats2_2002.

killer-savage
16-08-15, 23:36
Chcelo by to viac tich rats map. som videl ze to ma velku navstevnost

Reflex.
17-08-15, 08:50
Chcelo by to viac tich rats map. som videl ze to ma velku navstevnost

Tak ono ked si to zoberies, je to velmi rozsiahla mapa, niekto nemusi mat vykonny pc a bude mu to lagovat... kazdopadne, ja by som bol za, aby sa pridala nejaka upravena klassik mapa z dm..

killer-savage
17-08-15, 13:52
Tak ono ked si to zoberies, je to velmi rozsiahla mapa, niekto nemusi mat vykonny pc a bude mu to lagovat... kazdopadne, ja by som bol za, aby sa pridala nejaka upravena klassik mapa z dm..

ja mam low pc a nelaguje mi to, teda ziadna rats mapa nelagovala lebo nemala preco a s velkostou to nema nic spolocne. A v praxi sa to dobre osvedcilo, naozaj by sme tam uvitali viac rats map.

Kotel
17-08-15, 17:46
Plasmagun je bugnuta po updatu (rychlost strelby a zvuk). Opravim v nejblizsi dobe.
VIP ma 2x bodu za cokoliv navic, takze si snadno kupuje zbrane, na ktery jiny hraci ani nedosahnou + padak + skiny + hunter zombie + zobrazeni damage za zombie. Podle me to je ok. Staci jen lip vybalancovat silu zbrane nebo cenu.
Mapa de_rats2_2002 je na tenhle mód naprosto luxusní, takže určitě přidám další.

Navstevnost se zvedla celkove diky desti.

Samco
17-08-15, 18:01
Na de_rats3_2002 by trebalo niečo urobiť s tým ufom, ktoré je na konferenčnom stolíku. Ak niekto doňho strelí z bazuky tak vybuchne a všetci hráči v obrovskom okoli zahynú (mňa to zabilo a bol som pri tom na druhom konci mapy od toho ufa). Má to taký dosah, že to zabíja aj trištvrťku CT rozmiestnených po mape.

E: Už som musel aj ban udeliť za to... http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=154523

E2: Does, upravené, díky.

Reflex.
17-08-15, 19:35
:D to ufo je problem to hej... vsak to by sa odstranilo len ma stve, ked 3 nevip strelaju do teba s etheral, plasmagunom a celkovo, ja by som to nejako obmedzil pre nevip. Ako si Kotel uviedol, pre nich to je tazke na to zarobit, ale tak si zober, par krat niekoho zabije kladivom a hned na to ma... neviem, ci to je tak dobre.. posud sam..

killer-savage
17-08-15, 19:53
:D to ufo je problem to hej... vsak to by sa odstranilo len ma stve, ked 3 nevip strelaju do teba s etheral, plasmagunom a celkovo, ja by som to nejako obmedzil pre nevip. Ako si Kotel uviedol, pre nich to je tazke na to zarobit, ale tak si zober, par krat niekoho zabije kladivom a hned na to ma... neviem, ci to je tak dobre.. posud sam..

tu sa riesia mapy, nie obmedzenie pre nevip hracov. zaloz novy thread jak to chces riesit

Reflex.
17-08-15, 20:07
ok

hofy
17-08-15, 20:55
Na de_rats2_2002 by trebalo niečo urobiť s tým ufom, ktoré je na konferenčnom stolíku.
To je spíš na de_rats3_2002, ale prakticky to samé je i na téhle rats2_2002 (ta loď, kde je plant). Nejlepší by bylo ty entity smazat, např. přes https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=657047

killer-savage
17-08-15, 22:48
Nemyslim si ze by ta lod ovlivnila HP tak isto ako to ufo.

Kotel
18-08-15, 08:36
Stačí upravit, aby se nedala zničit explodující entita. Normálně to je nastaveno na výbuch bomby.

killer-savage
20-08-15, 01:12
Mozte pridat mapu de_crossfire (http://cs.gamebanana.com/maps/185365)

Reflex.
20-08-15, 08:36
celkom v pohode mapa, len tie dela by boli problem pre zm.. inac dobra mapa.

killer-savage
20-08-15, 14:43
Nemam moznost si pozret tu mapu lebo my nejde New game ale tie dela tam urcite nejsu.

Reflex.
20-08-15, 16:32
toto je zakladna half-life mapa, hral som ju milion krat, viem aka je.. to delo sa da normalne pouzit (E)...

killer-savage
20-08-15, 16:38
to aj ja som ju hral vela krat v half life aj viem o tom nuke mode co sa dalo aktivovat jako to je v cs_kotel, lenze tato mapa by mala byt normalna de mapa co sa hra na bombu cize je prerobena a v obrazkoch nevidim ziadne dela jako v HLDM

Reflex.
20-08-15, 19:06
original mapa je s delami, tato je ocividne prerobena.. ale myslim, ze tam je malo miesta na pohybovanie.. nemyslis? (ked nezoberieme do uvahy zadnu cast mapy)

hofy
20-08-15, 20:18
ag_crossfire jsme zkoušeli a mně se docela líbí, místa mi přijde dost. Ale určitě by byla lepší de_crossfire, kde je i původní kryt na atomovku, ta bohužel na serverech není.

Jinak poslední dva dny je na apokalypse i revolution zm nějaký bug, kdy nejdou normálně rozbít breakable věci (např. poklopy u šachet), pomůže jen bazuka. Dřív to šlo i kladivem.

https://ctrlv.cz/shots/2015/08/20/XJ4Q.png

Kotel
20-08-15, 22:20
To je ten problem, kdyz nemam cas veci testovat.

Reflex.
21-08-15, 07:59
Skusal si to granatom rozbit? To by malo ist... Inak, tiez som si to vsimol.

killer-savage
21-08-15, 13:01
Ked som bol zombie tak to slo granatom ale za ct som si musel kupit aspom m79. vela map maju tie mreze na rozbijanie jako cs_militia, de_nuke alebo de_rats2_2002

Reflex.
21-08-15, 16:41
Uz to ide rozbit kladivom.

killer-savage
21-08-15, 20:40
Je tam slaby vyber map, chcelo by to naraz pridat aspom 5-15

Kotel
21-08-15, 22:47
Na kazdej mape je nutne delat spawny.

killer-savage
01-09-15, 22:33
A kedy to ma byt zrealizovane?