PDA

Zobrazit normální verzi : Nábor



Charon35
14-12-11, 19:49
Zdravím,
nedávam to do žiadostí o práva na serveru, lebo tie ani nechcem(e) (navyše je to uzamknuté). Takže najvhodnejší thread mi prišiel tento.

Dlho som uvažoval nad tým, ako by som mohol pomôcť Kotelne. Bones sa ma dávnejšie pýtal, prečo nepodám žiadosť o admina. Odhliadnuc od toho, že by som mal veľký mínus kvôli nedostatku skúseností, je tu ďalší fakt, a to, že pri mojej rýchlosti uploadu (125-6kB) by som demo nahrával 2 dni.
Čo sa týka postu moderátora, na to som rezignoval nedávno, keď ťaháme v práci 12-tky, čiže cez deň je času poskromne. Navyše teraz ich je tak akurát.

Tak som sa rozhodol požiadať o post "Náborára". Hlavne po nedávnej „afére“ s adminmi v poslednej dobe. A neberte to prosím vás ako „využívanie situácie“, alebo „kariérny postup“. Neviem kedy je vhodnejšia doba, ako teraz a hlavne potrebnejšia doba. Môj návrh:

Odľahčiť adminom prácu a vôbec sa nemusia zapájať do žiadostí a kontrolovať žiadateľov. Nemusíš ani ty Kotel. Ja, a CHMOD by bol užitočný s jeho vyhľadávacími schopnosťami a jeden z modov fóra, by sme preverili uchádzačov a iba tých, čo by za niečo stáli, by sme odporúčili Kotlovi. Admini sa môžu starať o to, o čo majú, a môžu mať viac času na serveri a pod. (hlavne teraz, keď tu vznikla diera po odišlých)

Držali by sme sa striktných pravidiel, ktoré by sa samozrejme ešte doriešili. Posty typu "nevidel som ťa, ale počkám, ale asi som ZA", alebo „síce 1. príspevok na fóre, ale v hre si fajn, som ZA“, respektíve „proti“, sú podľa mňa totálne o ničom. 1. príspevok na fóre, jasné NIE a lock. Nenaberať „rýchlokvasky“ atď.

Ak má niekto rád omáčky, tak stručne. Začínal som pred cca 3. rokmi (?) v zime. Kotelna = Classic s Apachom, Svistom, A.D.A.-swatom, Buučkom, Dlouhíškom, atd. No parta, jak sa patrí. Všetko v pohode. Potom som hral, občas 3.-4. mesačná pauza a zase. bla bla bla, neviem inak načo píšu žiadatelia veci typu: mam rad futbal. Takže týmto to radšej ukončím.

Viem, že asi nepatrím medzi Kotlových obľúbencov, ale hádam za zváženie to stojí. Najmä v tomto období. Stačí sa pozrieť na tie posty od "žiadateľov", ale bohužiaľ aj adminov, v danej sekcií. A naberať len na odporúčanie terajších adminov mi tiež nepríde ako najlepší nápad. Ono pýtať práva len kvôli kamarátstvu,... Ale ak dostanem nie, budem to rešpektovať. Kto sa dostal až sem, vďaka za trpezlivosť.

S pozdravom a prianím krásneho večera,

Charon35

Kontakt:
STEAM_0:0:38090836
PM na fóre
Prípadne dodám ak bude treba, nebudem tu vypisovať všetky maily...

P.S. Kotel, hodil som to už sem, lebo to nechcem riešiť poza chrbát ostaných. Písal som ti to v PMke, takže už vieš o čo sa jedná a nechcem ti písať stále správy kvôli tomu.

dtr
14-12-11, 20:19
Možná by jste mohli mít jinou barvu nicku. Adminé mají modrou. Modi fialovou a vy dva třeba zelenou.

edit : Pro, bude méně práce :excl:

Ridik :D
14-12-11, 20:59
jop to by slo :) pokud kotel nebude proti

chmod a+x /bin/laden
14-12-11, 21:19
Asi bych se měl ozvat, že o tomto návrhu vím, přemýšlel jsem nad tím a že jsem v Charonem za jedno.

Líbí se mi i ta myšlenka přenechat kritickou fázi volby adminů "outside-the-box", ale samozřejmě moje představa je posunutá trochu jinam, ne tolik na ty "nábory" - ale v mém podání by šlo spíše "vychovatele" novopečených adminů, někdo by měl mít dohled nad jejich chováním a aktivitou, alespoň do doby, než vyzrají. Nechci, aby adminy omrzelo adminování po prvních třech měsících.

Zárodkem všech sporů je komunikace - jako v každé sociální skupině, i na Kotelně se hráči a admini do jisté míry skupinkují a momentálně považuju za nejdůležitější spojit tyto lidi, ať táhnou za jeden provaz.

Nebudu víc prozrazovat, pokud se myšlenka ujme, mám v plánu zorganizovat nějaké ty stmelovačky :-D

VINCE C.
14-12-11, 21:36
Líbí se mi i ta myšlenka přenechat kritickou fázi volby adminů "outside-the-box", ale samozřejmě moje představa je posunutá trochu jinam, ne tolik na ty "nábory" - ale v mém podání by šlo spíše "vychovatele" novopečených adminů, někdo by měl mít dohled nad jejich chováním a aktivitou, alespoň do doby, než vyzrají. Nechci, aby adminy omrzelo adminování po prvních třech měsících.

Stručně řečeno, bylo by fajn aby se tady zavedla nějaká tryout funkce. Za cca měsíc, když se kandidát osvědčí, by se stal součástí teamu. Klidně tomu můžete přiřadit nějakou barvičku, třeba světle modrou.

Charon35
14-12-11, 22:12
Na farbe mi nezáleží, len nech nie je ružová. :D Ale to trochu dosť predbiehame udalosti. Inak diki za doterajšie komenty. Ako podotkol DTR. Ak chcete menej práce pre adminov, žiadne "flejmy" a bludy od ľudí, čo sú tu 1. krát a majú neprekonateľné nutkanie komentovať žiadosti a žiadne hádky typu "ja som nedostal, nedostaneš ani ty", tak voľte číslo 35. Charon a Chmod s.r.o.

Len dobrá nálada :D

EDIT: Chmod :DDD pobavenie po ťažkom dni geniálne. Podľa jednej osoby nemám na výber a som numero uno na Kotelni (viz. thread: http://csko.cz/forum/showthread.php?2310-Vzostupne-usporiadanie-zrobotizovan%FDch-?lenov-kotelne) Takže si Hidiot, ale máš aspoň diplomy za plávanie.

Larodar56
14-12-11, 22:17
Supr že sis podal žádost, já jsem pro, protože podle mě je Charon druhý za chmodem jako jeden z nejspolehlivějších a nejrozumnějších hráčů kotelny.

chmod a+x /bin/laden
14-12-11, 22:19
voľte číslo 35. Charon a Chmod s.r.o.
http://www.cumberlandspaceman.co.uk/wp-content/uploads/kryten-rimmer-fabulous-reverse-brothers-red-dwarf-backwards-season-3.jpg
Ou jé! Budeš plechovka, nebo Hidiot? :-D

mrkvicka
14-12-11, 22:38
som za
super som za nemam čo k tomu dodať :)

apach29
14-12-11, 22:54
Začínal som pred cca 3. rokmi (?) v zime. Kotelna = Classic s Apachom, Svistom, A.D.A.-swatom, Buučkom, Dlouhíškom, atd. No parta, jak sa patrí. Všetko v pohode.
Jo to byly casy, strasne rad na ne vzpominam. Parta skvela, jak hracu, tak adminu. Zadny podrazy, pomluvy a zhazovani se navzajem. Proste perfektni.
Jinak k tvymu navrhu: Jak budes proverovat zadatele?
Jaky jiny kriteria bude muset zadatel splnovat, nez ty vseobecny, co jsou ted?
Na zaklade jakyho doporuceni se budes rozhodovat o tvem schvaleni pro dalsi posouzeni?
Jinak hodne dobrej napad, pokud se ti podari vychytat vsechny mouchy a pokud budes umet poznat, jestli na tebe nekdo dela boudu, jako byl treba Plantuv pripad.

Dejf
14-12-11, 23:02
Uvedomujete si aka je to veľká zodpovednosť ?
A rozmýšľal si napríklad aj nad fun servermi ako je napr. JB alebo ine kde nepoznáš pravidlá a ani hráčov a ich chovanie ?
Na serveroch kde ste aktívny by som bol za , ale na fun modoch kde nechodíte asi nie . A prosím ťa mohol by si mi to kúsok priblížiť? Chcete to vo forme žiadosti alebo že ti budú písať pm alebo ako ?

Charon35
14-12-11, 23:22
Jo to byly casy, strasne rad na ne vzpominam. Parta skvela, jak hracu, tak adminu. Zadny podrazy, pomluvy a zhazovani se navzajem. Proste perfektni.
Jinak k tvymu navrhu: Jak budes proverovat zadatele?
Jaky jiny kriteria bude muset zadatel splnovat, nez ty vseobecny, co jsou ted?
Na zaklade jakyho doporuceni se budes rozhodovat o tvem schvaleni pro dalsi posouzeni?
Jinak hodne dobrej napad, pokud se ti podari vychytat vsechny mouchy a pokud budes umet poznat, jestli na tebe nekdo dela boudu, jako byl treba Plantuv pripad.
Ešte to nie je dotiahnuté dokonca a určite by ma Chmod opravil (čo samozrejme môže), takže len tak stručne:
1. Preverovanie. Preto 1 mod fóra (Zeus). Preveriť podľa IPčky, steam ID, vygoogliť sa dá kopec a v neposlednom rade preveriť jeho bývalé pôsobenie (ak pôsobil). Preklepnúť ho od začiatku až do konca. Nájsť na neho všetko čo sa dá a podľa žiadosti pokračovať s "výsluchom" v threade (napr. či mu nerupnú nervy na 2. strane ako už dosť ľuďom v tej sekcií)
2. Napr. Kotel tam mal napísané, aby mali hráči rovnaký nick na serveroch, lebo inak hrozí, že nedostanú "za".....či tak nejak. Pridal by som, aby bol aspoň mesiac aktívny len na jednom nicku. Hráč, čo sem príde a napíše, že si stále mení nick...neverím. Pár ich tu bolo, čo mali dokopy nahratých pár minút, ale oháňali sa, že si nepamätajú nicky všetky. Príde mi to ako stupidná výhovorka. Neverím, keď niekto napíše, že tu hrá pol roka a mení si každý deň nick?! Navyše z dlhodobejších stats sa dá aspoň približne vyčítať či sa nejedná o hráča typu -5:21 a je to istota, že tu naozaj hráva. Osobne by som dal aj vek 15.
3. Doporučenie žiadne (maximálne cez PM sa opýtať admina z daného serveru, či ho pozná). Ako som písal, keď sem príde nejaký hráč a napíše, že je to super hráč to neznamená, že bude aj super admin. Také odporúčania od známych by som moc do úvahy nebral.

Ešte by som vybral "se budes rozhodovat ". Nie len ja.



A rozmýšľal si napríklad aj nad fun servermi ako je napr. JB alebo ine kde nepoznáš pravidlá a ani hráčov a ich chovanie ?
Na serveroch kde ste aktívny by som bol za , ale na fun modoch kde nechodíte asi nie . A prosím ťa mohol by si mi to kúsok priblížiť? Chcete to vo forme žiadosti alebo že ti budú písať pm alebo ako ?

Ide o jednoduchú selekciu. Inak trochu som ti odpovedal už hore v odpovedi Apachovi. Bod č.3. Ja tam s ním nebudem hrať na JB. Ak splní podmienky a Kotel ho zobere, tak v tom bude. To je ďalšia vec. Kotel je jediný kto dáva práva. My len vytriedime "odpad", aby žiadosti typu "chcem právička" nezaťažovali adminov a nemuseli sa o ne zbytočne starať.
Tu je príklad: ParadoXXX. Neviem o ware nič, nepoznám hráčov, ale viem, že z neho by bol dobrý Cheathunter. Lepší ako polovica adminov tu. Lenže to jeho správanie je jednoducho "crazy". Akurát by sa pohádala polovica adminov s ním v admin fóre. Len som ti chcel ukázať, že ak sa niekto zapája na fóre, ukázal čo vie a bohužiaľ ukázal aj svoje betónové ego, tak ja nemusím poznať daný mód aby som vybral admina. To je práca s ľuďmi. Nie s módmi. Navyše nie na každý fun server je treba admin.

Dúfam, že som to vysvetli, je už neskoro a som po 12-tke a pred ďalšou (nie pivom), tak mám myšlienky rozlietané.

A žiadosti tu na fóre. Žiadne "tajné hlasovania", posielanie PMiek a riešenie poza chrbát.

Dejf
14-12-11, 23:40
Ale napríklad teraz keby ti poviem niejakeho hráča z JB tak asi ťažko by si ho vedel zaradiť a ani by si nepoznal jeho správanie kedže by nebol regnuty na fóre tak čo ? Treba premýšľať nad všetkými variantami :-) . Po prípade by som bol za keby každého hráča čo len trosku nepoznáte tak by ste to prediskutovali spoločne s najvhodnejším adminom z určitého módu .

Smile
14-12-11, 23:44
Ale chci taky kopat..Umím lézt pěkně na nervy, brzo poznáš, kdo je má z porcelánu a kdo z oceli...

Jinak bych byl spíš pro věk 18+, neříkám, že mladší člověk nemůže být rozumnější, ale spíš to tak není...

Charon35
14-12-11, 23:46
Ale napríklad teraz keby ti poviem niejakeho hráča z JB tak asi ťažko by si ho vedel zaradiť a ani by si nepoznal jeho správanie kedže by nebol regnuty na fóre tak čo ? Treba premýšľať nad všetkými variantami :-) . Po prípade by som bol za keby každého hráča čo len trosku nepoznáte tak by ste to prediskutovali spoločne s najvhodnejším adminom z určitého módu .



3. Doporučenie žiadne (maximálne cez PM sa opýtať admina z daného serveru, či ho pozná).

Ešte by som vybral "se budes rozhodovat ". Nie len ja.

1. Čiže, JA, Chmod, Mod fóra. Takže minimálne traja by museli byť za a ešte Kotel. Ešte raz opakujem. Ja by som sám nerozhodoval.

2. Dik, že si to pripomenul. Regnutý na fóre niekoľko mesiacov a aktívny (slovný futbal sa neráta). Aktívny neznamená 800 postov. Ale aspoň aby tu bol a niečo napísal. Ak tu aj bude a bude mať posty typu ":D:DD:D:D::D", tak aj to o niečom svedčí.

@SMILE: To ti verím, ale pozri koľkých som aj ja vystresoval. A to viem byť aj nepríjemnejší :gg:

Dejf
14-12-11, 23:50
Áno to mi je jasne že by si nerozhodoval sám ale stále je tu ten istý problém napr. Ani jeden z ľudí ktorých si povedal nehrava JB , takže tam som za tu konzultáciu s príslušným adminom .

Smile
14-12-11, 23:59
Áno to mi je jasne že by si nerozhodoval sám ale stále je tu ten istý problém napr. Ani jeden z ľudí ktorých si povedal nehrava JB , takže tam som za tu konzultáciu s príslušným adminom .

Z toho co sem pochopil, oni nerozhodnou o tom, jestli ten člověk bude admin, nebo ne. Pouze rozdělí přijatelné žádosti od sraček a zbytečností. Takže pokud příjde schopný člověk, ta žádost se dostane ke všem na zhodnocení, ale pokud příjde někdo stylem "chcy bít admin", tak se na mě nezlob, ale ani kdyby měl doporučení on všech adminů, co na jb hrají. Alespoň takhle sem to pochopil já.


@Charon: Nepotřebuju barevnej, 20ti pixelovej nick ani operativní zvětšení penisu, stačí mi právo vyjádřit se v dané sekci..:)

NUME
15-12-11, 00:19
Jsem jednoznačně PRO zavedení přísnějších pravidel pro nábor adminů.

Mazák č.35 Charon a gravedigger Chmod, oba původem čechoslováci, plus někteří admini funserverů, jsou schopní vypěstovat kvalitní team. Na to vsadim body v ranku.

Kotle, jestli se chceš naplno věnovat serverům a neztrácet čas a nervy adminflejmem na fóru, dávej práva a pravomoce jen věkově starším, prověřeným a známým členům.

Toť vše.


Jdu si otevřít další dvanáctku...

chmod a+x /bin/laden
15-12-11, 00:58
Řeknu to takhle, na serveru momentálně není nikdo, kdo by se vyznal ve všech modech, znal všechny hráče a pročítal všechny chaty. Dosavadní způsob výběru se ukázal jako neefektivní a zdlouhavý, je potřeba ho nějak zjednodušit. Charon přišel s touto zvláštní myšlenkou, balancující mezi otevřeným hráčským fórem a uzavřeným příjimacím procesem, myslím, že by se to zkusit mělo, ledaže by tady ještě padly nějaké jiné návrhy.

To, co tady napsal Dejf, je svatá pravda a je proto nezbytně nutné, aby admini z příslušných serverů měli právo zasahovat do příjímacího procesu - v podstatě si ani nedovedu představit, že bychom vám někoho strčili na server jen tak se slovy: takhle se vyvolá AMXmenu, tady se mačkají klávesy; tak a teď adminuj a ukaž co umíš.
Krom toho, myslím, že k samotnému nabírání adminů bude docházet zřídka - i dnes je 90% žádostí jen balast, dál projde jen hrstka a i mezi nimi se selektují ti, co umí aspoň číst a psát.

S Charonem jsme se o detailech zatím nedohadovali, já osobně se přimlouvám za větší provázanost mezi procesem připuštění žadatele do admin týmu s jeho působením na serverech. Nové lidi bychom nabírali podle jejich "příslibů" - je to jako s náborem zaměstnanců do práce - někdy se žadatel jeví jako ideální, ale v praxi je na nic, jindy se naprostý zelenáč dokáže realizovat tak, že předčí všechny předpoklady. Vyšší administrátorská zodpovědnost by se mohla docílit jednak zavedením pravidelného hodnocení od hráčů, za druhé generováním statistik (počet hodin na serveru, aktivita apod.) Jednoduchým rozborem logů by se dalo zanalyzovat i rozložení adminů na serverech - např. když se ukáže, že na megapubu nebyl celý tři dny žádný admin, chtělo by to vykrýt tuto mezeru. Fantazii se meze nekladou.

Co se týče věkového limitu, ten bych klidně zrušil a zavedl bych jen "doporučený věk". Když se totiž zvedne věková hranice na 18, tak se to projeví jen v tom, že v žádostech se objeví místo patnáctek osmnáctky, ale psát je budou stále stejní lidé. Když je někomu třeba 12 a myslí si, že by adminování utáhl, ať se klidně přihlásí o práva, nemůže se však divit, pokud práva nedostane.

Přijímací pohovor bych v podstatě nechal, tak jak probíhá doposud, jen bych jej doplnil o živou konfrontaci na TS; zjednodušeně řečeno by šlo o krátké popovídání, jehož by se mohli zúčastnit všichni zaintersovaní admini. Těžko můžeme vynalézt jednotný přijimací systém, když se např. admini na JB budou diametrálně lišit od adminů na classicu.

Charon je dost nažhavený na ty nábory, mě by se zase líbilo, kdyby se z adminteamu stala parta, chtěl bych v rámci serveru zorganizovat různé teambuildingové akce, neformální soutěže a tak... Podstatou mého snažení by bylo, aby se do admin teamu hlásili lidé kvůli zábavě jako takové a ne kvůli právům a nepřetržitému přístupu k serverům.

Vím, nikdy jsem nebyl admin, na TS jsem nikoho z vás v životě neslyšel, admin fórum jsem ještě ani nezahlédl a už provádím rush na pozice adminů. Možná že admin team jen potřebuje nějaký nový impuls od nezkažené existence jako jsem já :laugh:

Teď jsem mluvil trochu sobecky jen za sebe, když tak předávám slovo Charonovi, ať se on vyjádří co si o tom myslí.

Btw. Charone, možná už mám oficiální název pro naše bratrstvo spol s. r. o. - co takhle realizační tým?

Charon35
15-12-11, 05:33
Takže je 5:27, tak len na rýchlo a sory za úpravu textu. Thx Nume.

@CHmod:
1. Názov je mi, ako farbička, vcelku šuma-fuk :D
2. Doporučneý vek - súhlas.
3. TS. To neviem ako by prebiehalo. Nechcem zaťažovať adminov a volat ich na tsko ... nvm, mozno som len nespravne pochopil v tuto neludsku hodinu.
4. Vyšší administrátorská zodpovědnost - hodnotenie hracmi, nvm si to nejak predstavit.
5. Nj, mne ide hlavne o samotny vyber. Ulahcit pracu inym a vybrat len to, co aspon vyzera na to, ze by nieco mohlo dokazat.

Ale inak suhlas. Teraz valim, pridem az vecer, tak hadzte navrhy a pekny den. :)

@SMIle: K tomu by sa museli vyjadrit aj ostatny, hlavne kotel.

VINCE C.
15-12-11, 09:00
To, co tady napsal Dejf, je svatá pravda a je proto nezbytně nutné, aby admini z příslušných serverů měli právo zasahovat do příjímacího procesu - v podstatě si ani nedovedu představit, že bychom vám někoho strčili na server jen tak se slovy: takhle se vyvolá AMXmenu, tady se mačkají klávesy; tak a teď adminuj a ukaž co umíš.
Krom toho, myslím, že k samotnému nabírání adminů bude docházet zřídka - i dnes je 90% žádostí jen balast, dál projde jen hrstka a i mezi nimi se selektují ti, co umí aspoň číst a psát.

Taky by nemusel být špatnej nápad do toho zahrnout hráče, kteří na módu tráví nejvíc času. Podle stats se to dá velice snadno zjistit. Když tam bude mít někdo +15dní čistýho času, tak mi jeho názor přijde možná ještě víc validní, než od kolegy admina.



Co se týče věkového limitu, ten bych klidně zrušil a zavedl bych jen "doporučený věk". Když se totiž zvedne věková hranice na 18, tak se to projeví jen v tom, že v žádostech se objeví místo patnáctek osmnáctky, ale psát je budou stále stejní lidé. Když je někomu třeba 12 a myslí si, že by adminování utáhl, ať se klidně přihlásí o práva, nemůže se však divit, pokud práva nedostane.

Aspoň 15let bych jako limit ponechal, podle hlasu na TS snadno zjistíte, zda to je pravda nebo ne. Já nevěřím tomu, že někdo v 12 letech je schopnej být dobrý rozhodcem, speciálně, když má rozhodovat o problémech mezi lidma, kteří můžou být i generaci nad ním.


Přijímací pohovor bych v podstatě nechal, tak jak probíhá doposud, jen bych jej doplnil o živou konfrontaci na TS; zjednodušeně řečeno by šlo o krátké popovídání, jehož by se mohli zúčastnit všichni zaintersovaní admini. Těžko můžeme vynalézt jednotný přijimací systém, když se např. admini na JB budou diametrálně lišit od adminů na classicu.

Gut.


Charon je dost nažhavený na ty nábory, mě by se zase líbilo, kdyby se z adminteamu stala parta, chtěl bych v rámci serveru zorganizovat různé teambuildingové akce, neformální soutěže a tak... Podstatou mého snažení by bylo, aby se do admin teamu hlásili lidé kvůli zábavě jako takové a ne kvůli právům a nepřetržitému přístupu k serverům.

Jestli je motivace, tak je to super. Jen vám teď musí dát vedení zelenou. :)

Svacinar
15-12-11, 09:46
Co se týče věkového limitu, ten bych klidně zrušil a zavedl bych jen "doporučený věk". Když se totiž zvedne věková hranice na 18, tak se to projeví jen v tom, že v žádostech se objeví místo patnáctek osmnáctky, ale psát je budou stále stejní lidé. Když je někomu třeba 12 a myslí si, že by adminování utáhl, ať se klidně přihlásí o práva, nemůže se však divit, pokud práva nedostane.
K tomu bych chtěl říct, že ikdyž přijde 30letej chlap, může to bejt hloupej člověk (už jsem to tu zažil) a naopak mladej kluk ve 14 může mít rozum (http://csko.cz/forum/showthread.php?3648-Práva-na-FY). Věková hranice tolik neřeší, protože nás brání akorát před čestnýma žadatelama, kteří do žádosti píší fakt pravý věk a ne, že jim je 13 a napíšou 16 apod.

Přijímací pohovor bych v podstatě nechal, tak jak probíhá doposud, jen bych jej doplnil o živou konfrontaci na TS; zjednodušeně řečeno by šlo o krátké popovídání, jehož by se mohli zúčastnit všichni zaintersovaní admini. Těžko můžeme vynalézt jednotný přijimací systém, když se např. admini na JB budou diametrálně lišit od adminů na classicu.
Tenhle nápad s přijímacím pohovorem na TS už se řešil v admin teamu, ale nějak se to nedořešilo. Myslím si, že by to nebylo vůbec od věci.

Samozřejmě jsem ale pro váš návrh.
Tyhle dva snad ani nemůžeš odmítnout Kotle.

Dejf
15-12-11, 10:38
Tú konfrontáciu by som riešil tak , že by sa toho rozhovoru zúčastnil príslušný admin, charon , chmod a kotel prípadne a rozhodlo by sa.

Rosi! xP
15-12-11, 13:14
Jsem PRO pokud se dořeší vnímání ží¨ádostí na servery, které třeba CHMOD tak čast nehraje tak to není tak špatný nápad. Je to názor neutrálního člena. Myslím, že chmod není nikdo kdo by si to nezasloužil ;)

chmod a+x /bin/laden
15-12-11, 13:26
Myslím, že chmod není nikdo kdo by si to nezasloužil ;)
pravomoce se neudělují za zásluhy, ale kvůli budoucímu přínosu ;-)

btw s tou konzultací s top hráči, co kdyby chtěl někdo práva na W3ulti, i tam bych se męl ptát hráče který tam tráví nejvíc času a je první v ranku?

apach29
15-12-11, 13:30
Jo budes to muset s ParadoXXem probrat, nebo s nekym kdo tam taky hraje, ale prava uz nema :D.

VINCE C.
15-12-11, 13:45
Tak idioty bych z toho vynechal. :D

Amazing-Zajic
15-12-11, 13:56
Já bych klidně bral přijmací pohovor na TS, ale porpavde bych se trochu stydel :)
Už jsem žádost dával a do ní psal že je mi 13,5.
Akorát zatím nemám steam tak to skusim déle.

grEy
15-12-11, 14:35
Suhlasim. Vy by ste mali vyryzovat tie lepsie ziadosti a admini aktivne hravajuci na servery, kde ziadatel chce prava by ich mali uz len odsuhlasit/zamietnut. Ako pisete - vy si ziadatela pekne preklepnete, poslete nam o nom nejake info a podobne, admini zas povedia ake maju oni skusenosti so ziadatelom a na tom TS by sa to mohlo este nejak doplnit. Zistit nieco o ziadatelovy, aku ma povahu a podobne, overit si vek.

...chtěl bych v rámci serveru zorganizovat různé teambuildingové akce, neformální soutěže a tak... Podstatou mého snažení by bylo, aby se do admin teamu hlásili lidé kvůli zábavě jako takové a ne kvůli právům a nepřetržitému přístupu k serverům.
Sutaze/nejake eventy sa uz riesili v admin fore, navrhoval ich bones. Kto hrava na knife, tak si mohol vsimnut napriklad vianocne capice (aj ked to by som nenazval sutazou, iba takym vianocnym spestrenim). :)

Attack.
15-12-11, 14:44
Ja som za :twisted:

apach29
15-12-11, 15:11
Tak idioty bych z toho vynechal. :D

Mam si to brat osobne, nebo to bylo na jinej post?

Shinigami
15-12-11, 15:19
Napísal že idiotov by z toho vynechal. Považuješ sa za idiota?:strongbench:

Tento nápad sa mi páči. Je vidieť že všetku zábavu chcete pre seba. Uznajte si to niekedy je tie žiadosti sranda čítať.:clap:

VINCE C.
15-12-11, 15:31
Mam si to brat osobne, nebo to bylo na jinej post?

Nejsem si jistej, že tohle myslíš vážně.

apach29
15-12-11, 15:38
No prave mi to k VINCEmu nejde, doufal jsem, ze to nebylo na mne. Mohl jsi to alespon rozepsat :)

Smile
15-12-11, 15:55
Nejspíš myslel spíš Paradoxxe...Jinak ještě k tomu TSku, ne každýho zajímá jb a tak nemusí mít mikrofón...

1488.6
15-12-11, 19:48
jestli na tebe nekdo dela boudu, jako byl treba Plantuv pripad.
nebo jako tdown

návrh dobrej,jsem zvědav jestli se uchytí;) A kdo všechno odešel v posledním měsíci od admina, nebo byl vyhozen??

Charon35
15-12-11, 22:09
Jo to byly casy, strasne rad na ne vzpominam. Parta skvela, jak hracu, tak adminu. Zadny podrazy, pomluvy a zhazovani se navzajem. Proste perfektni.
Ešte mi napadlo, to je ako keď hovoril Ayrton Senna na DVDčku o ňom. Pýtali sa ho, kedy sa mu najlepšie jazdilo.
"Na motokárach. Žiadna politika, ohováračky, podrazy, osočovanie, politika a podobné veci ako sú v F1...jednoducho to bolo čisté jazdenie (pure driving)." Teraz je to aj s Kotelnou tak. Kedysi to bolo "pure fraging" na jednom serveri, no pri danom počte sa Kotelna dostala medzi F1 NS serverov. Tak ako sa vyvinula technika (servery) mal by sa vyvynúť aj "background" a "pit strategy" oproti "jednoserverovým motokáram".

Dejf
15-12-11, 22:29
Ešte mi napadlo, to je ako keď hovoril Ayrton Senna na DVDčku o ňom. Pýtali sa ho, kedy sa mu najlepšie jazdilo.
"Na motokárach. Žiadna politika, ohováračky, podrazy, osočovanie, politika a podobné veci ako sú v F1...jednoducho to bolo čisté jazdenie (pure driving)." Teraz je to aj s Kotelnou tak. Kedysi to bolo "pure fraging" na jednom serveri, no pri danom počte sa Kotelna dostala medzi F1 NS serverov. Tak ako sa vyvinula technika (servery) mal by sa vyvynúť aj "background" a "pit strategy" oproti "jednoserverovým motokáram".Na mňa príliš "motorkársky" napísané .

Charon35
16-12-11, 14:52
Buď nemá Kotel čas, alebo úplne ignoruje moje thready (+ http://csko.cz/forum/showthread.php?3942-Capture-adrenalinE). Začína mi to pripomínať Chmodovu žiadosť.

Kotel, ak chceš, kľudne si nás prever. Lebo to začína zapadať prachom.

EDIT:
Originally Posted by Kotel:
Vis, ze problem nikdy nebyl cheat. Bylo to jeho chovani. Cheat je jen zasterka, aby udajne neodesli admini.

Jinak nemam nic proti tomu, aby byl chmod moderator nebo admin na serveru (moderator by mel byt admin). Jen me trochu znervoznuje toto:

Originally Posted by jazzin:
Kdyby ne, tak svoje admin práva odkazuju člověku, kterej vystupuje pod nickem "chmod a+x /bin/laden"

Tak si to over, aby ťa to neznervózňovalo a uvidí sa, či to čo si napísal, stále platí. Ak v tomto vlákne je nejaký zádrhel, uvítal by som, kebyže mi o ňom aspoň napíšeš. :thanks:

Kotel
17-12-11, 17:20
Dulezity thready mi vzdy uniknou, ale umysl to neni. Byla by hloupost, kdybych s timhle nesouhlasil. Kdyz se na to citite, tak budu jedine rad. Podminky pro prijeti muzou zustat stejne, v podstate jde jen o vetsi provereni. Na JB je to treba jednodussi, protoze tam vsichni vi, jak se kdo chova a slysi jeho hlas.

Amazing-Zajic
17-12-11, 18:20
Jo Kotel má pravdu na JB hraji nejvíce :)

Charon35
17-12-11, 21:40
OK, thx všetkým za podporu. :thumsup4: Budem sa snažiť vytriediť to najlepšie ako sa bude dať.

Aj keď viem, že týmto si spravím kopec ďalších nepriateľov, som ochotný ísť do toho. :bruce_h4h: Nakoniec, blbci čo si nevedia priznať chybu a prehru, sa nájdu vždy a všade. Jo a ešte odkaz pre známych: Sory, ale žiadna protekcia. :tongue: