PDA

Zobrazit normální verzi : drop fps



The Keox
04-06-15, 18:09
Mám dosti veliký problém a to je,že jednou sem si hral,z niceho nic mi problikla obrazovka a FPS bylo kaput...V menu i ve hre mam 5-10 fps.
Reinstalaci sem zkousel asi 3x
Overeni integrity 2x a v neposledni rade smazat neco ze slozky,jakozto mapu na ktere jsem byl,kdyz se najednou vyskytl tento problem.

Jestli nekdo mate tuseni o co by mohlo jit tak napiste jak bych se mel o to postarat,kdyztak nejaky otazky mi piste do PM,at to tady neni nejak zaspamovane dekuji:cray:

minikerr
04-06-15, 18:57
Pochybuju, ze mas tak low PC aby si to neutahl, takze je to jen momentalni problem hadam? Zkus projet slozku s CSkem nejakym antivirem a uvidime :D

The Keox
04-06-15, 19:25
Vzdy jedu stabilne na 99.5 az 100 fps...tech 5-10 fps se mi stalo po probliknuti obrazovky,antivir sem zkousel a nic nepomohlo,intuice mi rika ze je nekde problem v nejakem souboru

Klimax
07-06-15, 09:47
Skusal si to co som ti pisal?

The Keox
21-06-15, 09:49
jádro problému je nějaký problém s módem

Pokud přepnu ve video do opengl modu -v menu i ve hre 10 fps
pokud přepnu ve video do software modu - v menu i ve hre 100 fps,ale ve hre se mi vsechno toci doleva a nejde to zastavit

E://příkazy do properities do steamu cs 1.6 jako -nofbo -nomsaa atd. nefungují

Grakon2702
22-06-15, 16:59
Mám pocit, že bude problém v grafické kartě, pokud to tak probliklo, možná přestala pracovat nějaká služba nebo tak něco. Zkontroluj aktualizace ovladače. Taky můžeš zkusit grafickou kartu ze slotu vyndat a následně zase zasunout. Nehraješ náhodou nějaké další hry na OpneGL?

The Keox
23-06-15, 22:23
No pokud si vzpomínám,tak sem si instaloval ovladače na grafiku,zjistil sem že ty ovladače jsou špatné,tak sem to unninstaloval,potom asi po 5 minutach *BLIK* a bum 12 fps...tak jestli to nemůže být tím
Zkusím vyndat a zandat
Aktualizace jsou v pořádku a jediné co hraju je csgo,gmod,portal 2 -to je tak vše co mi stačí.Každopádně zkusím to,děkuji za radu :strongbench:

Grakon2702
02-07-15, 15:40
Co máš za grafickou kartu?