PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban



elmawerick
15-12-11, 10:08
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : eLMawerick
[AMXBANS] Tvuj nick : eLMawerick
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 448734162
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 62.168.74.6
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 62.168.74.6
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : svacinar
[AMXBANS] Server : Kotelna - Deathmatch | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
eLMawerick se pripojil k Policistum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj
Dobrý deň žiadam o unban pretože nie som si vedomý že by som niekedy použil WH hrám tu prvý krát a zaplatil som si Vip mám ho 2 dni tak potom načo by som mal WH ? Ďakujem za vyriešenie

baf
15-12-11, 10:10
Počkej si na svačiho.

[R]et[R]o
15-12-11, 10:12
Čus
Chtěl bych unban dostal jsem ban za speadhack ale žádnej sem neměl a vípis z konzole sem hned dam...

t.twisted
15-12-11, 10:13
http://csko.cz/dema/upload/dir/mev.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/kkmewar.dem

t.twisted
15-12-11, 10:14
et[R]o;57255']Čus
Chtěl bych unban dostal jsem ban za speadhack ale žádnej sem neměl a vípis z konzole sem hned dam...

Založ si vlastní thread.

elmawerick
15-12-11, 10:32
nevidím že bych mne WH niektory hraci boli ci uz strelbou alebo krokmi a este by so sa chcel spytat co to bolo za hraca na tom ruhom demu kkmewar co behal po tych stenach. A niektore killi boli luck.

Bezdak
15-12-11, 10:40
To demo viděli 4 admini, nemyslim si že by ti dali ban kdyby si to wh neměl. V některých situacích si kroky slyšet nemohl (hodně se střílelo a bylo to daleko) a stejně sis vedle okna připravil zoom, protože si věděl, že tam někdo vyběhne. Podobných situacích tam bylo více, podívej se pořádně na to demo.

elmawerick
15-12-11, 10:44
To demo viděli 4 admini, nemyslim si že by ti dali ban kdyby si to wh neměl. V některých situacích si kroky slyšet nemohl (hodně se střílelo a bylo to daleko) a stejně sis vedle okna připravil zoom, protože si věděl, že tam někdo vyběhne. Podobných situacích tam bylo více, podívej se pořádně na to demo.
Ja som pozeral obi dve ale hram na 5.1 reprakoch a ked das subwoofer naplne tak pocujes prve najblizsie zvuky: kroky, vystreli....ja nemam dovod klamat nekupoval by som si VIP keby ze chcem hrat s WH a este otazka preco ten hrac co bol na jednom deme v stenach taks om ho v hre nevidel ?? to je nejaky bug alebo lag.

elmawerick
15-12-11, 10:50
Mam skoro 41 rokov tak mám rozum a určite nepotrebujem hrať s WH a dokazovať si tým že som lepší ako ostatný. Pracujem ako zvukový analytik v Bratislave takže viem rozoznať veľa zvukov kde sa nachádzajú a podobne. Mapu office hrám hrozne dlho ešte od CS 1.5 takže viem rozoznať aj kde sú hráči keď sa tam zrovna veľa strieľa. Jediná vec, ktorú spravím keď prídem domov je že po náročnej práci sa idem odreagovať na CS a nepotrebujem si ešte robiť nervy s WH.

ZombieBot
15-12-11, 11:49
Mam skoro 41 rokov tak mám rozum a určite nepotrebujem hrať s WH a dokazovať si tým že som lepší ako ostatný. Pracujem ako zvukový analytik v Bratislave takže viem rozoznať veľa zvukov kde sa nachádzajú a podobne. Mapu office hrám hrozne dlho ešte od CS 1.5 takže viem rozoznať aj kde sú hráči keď sa tam zrovna veľa strieľa. Jediná vec, ktorú spravím keď prídem domov je že po náročnej práci sa idem odreagovať na CS a nepotrebujem si ešte robiť nervy s WH.

1.5? 1.5 nebyla NS.. a jak vidím, ty steam nemáš.

VINCE C.
15-12-11, 13:43
1.5? 1.5 nebyla NS.. a jak vidím, ty steam nemáš.

Co to meleš?

Montty non skill
15-12-11, 14:53
mám skoro 42 let a office znám už od verze 1.3. To je sice hezké, ale měl jsi wh. Specoval jsem tě já a ještě jeden admin. Schválně jsem nechal delší demo, aby bylo vidět, že to nebyly jen náhody, ale jasné wh. Jen nechápu, co máš za zvukovou výbavu? Já mám dost dobré slušné sluchátka a neslyším někdy kroky přes dvě místnosti a ty je slyšíš přes půl mapy. To jsi king... Asi máš možná šestý smysl a na to jsme zapoměli. Fakt sorry, to nás nenapadlo...
Ale napadlo nás, že vidíš přes zdi díky WH, takže máš smůlu...

Svacinar
15-12-11, 15:22
Demo průkazné, tady není dál o čem. Můžeš koupit originální hru a hrát, jinak máš smůlu.
Lock.