PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na servery COD:MW - PRIJATA :D



SuZ
05-06-15, 23:25
Zdravím všetkých, týmto by som chcela požiadať o práva na servery COD:MW.
Volám sa Zuzana, mám 17 rokov a bývam v jednej dedinke na severnom Slovensku. Momentálne študujem už druhý rok na strednej škole.
K csku som sa prvýkrát dostala pred +- 5 rokmi. Priviedol ma k tomu brat a chodili sme spolu hrávať W3 mód na portál, ktorý po zmene ip adries serverov dosť upadol. Za tie roky bolo však dosť prestávok, najdlhšia bola takmer ročná. Po tejto odmlke som zavítala pred rokom aj pol na Kotelňu, kde ma csko začalo baviť viac než kedykoľvek predtým. Konkrétnejšie to boli servery COD, kde si chodím zahrať hlavne for fun. Taktiež často zabehnem na DM, oprášiť trochu aim.
Za ten čas čo trávim na serveroch, neraz sa stretávam s priestupkami, či už menej alebo viac závažnými. Práve kvôli tomu žiadam o práva, pomocná ruka pri ich riešení sa vždy zíde. Koderov hlásim cez /cheater, čož býva za poseldnú dobu vo väčšine prípadov rýchlo a kladne vyriešené. Ak nestihnem nikoho zavolať alebo pozerám spätne hltv, tak aj na fórko sem-tam čosi nahlásim. Hlásenie cez steam veľmi nepreferujem, i keď už párkrát museli admini, ktorých mám v kontaktoch, znášať moje otravovanie :D.
Adminkou som zatiaľ nebola, takže s amx nemám žiadne skúsenosti. To by ale nemal byť problém, určite sa nájde niekto, kto ma rád priučí :).
Na moje SID na Kotelni žiadny aktívny ani vypršaný ban nemám. Jeden ban som avšak už dostala a pre stalkerov ušetrím robotu, TU ( http://multi-head.pl/topic/56427-ub-unban-server-dd2dm/) mi do hodiny aj udelili UB.
Pokiaľ budete mať akúkoľvek otázku, kľudne sa pýtajte.
SID: STEAM_0:1:38968037
Profil: http://steamcommunity.com/id/suzzz
Prajem pekný zvyšok dňa
SuZ

HSMartinka
05-06-15, 23:47
Ja som za i keď ju nepoznám, jej hlásenia vidím stále, má veľa nahlásených,čiterov rozozná tak prečo nie !? ZA

Chemo
05-06-15, 23:52
Ja som ZA. :thumbup:
Cheaty hlási, ako vidím, dosť úspešne. Vek si myslím, že tiež má, tak prečo nie ? Aktivita tam tiež je. Drží sa len na serveroch, kde chce práva...

Klimax
06-06-15, 00:02
Ahoj, pro.
+hlasenia, par som ich uz zabanoval
+aktivita
+zena..
Tak nech ti to vyjde..GL

apach29
06-06-15, 00:54
Hlaseni vidim, neco i zabanovany a s amx ti udelim soukromy lekce. Neni to zase tak tezky jak se zda.
Klidne za tebou i prijedu a naucim te vsechno co znam o vsem co budes chtit :D
Jo abych nezapomnel, jsem pro :)

UNHCZ
06-06-15, 12:24
+kamarád ka
+nahlásil a mi toho XXXXX
+ COŽE TY SI ŽENSKÁ?????????????????????????????
LoL tak toto bylo největší překvapení pro dnešek.
+ all banned

VELIKÉ PRO.

Tutinko
06-06-15, 13:11
nie som uz prave najmladsi, ale ak si dobre pamatam, tak som na jej hlasenia chodil a vzdy vsetko bolo zabanovane, tak preco nie, TRIAL by sa mohol skusit - PRE

p.s: z akej malej dedinky na severnom Slovensku to vlastne si? :twisted:

SuZ
06-06-15, 18:09
@apach29: Keďže si sa toho ujal ako prvý, tak ak všetko dobre dopadne, budeš mať tú česť udeliť mi tvoje súkromné lekcie :D Ale mám silné tušenie, že s tebou to neostane len pri lekciách o adminovaní :D
@Unihok: Mohol si si všimnúť, že som s tebou písala v ženskom rode :D A k tým, čo ti dávajú t.d., maj ich radšej v paži, zbytočne sa s nimi stále zaťažuješ.
@tuti: Ak je :twisted: tvoj výraz pri pomyslení na to, odkiaľ som, pre svoju osobnú bezpečnosť to radšej nebudem zverejňovať :D
Btw., dík každému za názor, no nemuseli ste toľko preháňať :)

Zoyer
06-06-15, 18:26
to víš.. holka žádá o práva.. :D

k žádosti: ještě jsem nedostal to, co požaduji, takže zatím bez vyjádření.

apach29
06-06-15, 18:26
No pokud budes chtit, tak opravdu nezustane jen u lekci adminovani :D. Samozdrejme na tebe nebudu vyvijet zadny natlak, dame lahev sampana, nebo dve a pujde to samo :D

Jarny ^|
06-06-15, 19:59
Pro,čo som bol tak all banned až na niektore nezrovnalosti,čity pozna,aktivita tam je,chatlog v pohode :)
Bola by prinosom :) Za mne určite velke pro :)

Idea
06-06-15, 20:03
No pokud budes chtit, tak opravdu nezustane jen u lekci adminovani :D. Samozdrejme na tebe nebudu vyvijet zadny natlak, dame lahev sampana, nebo dve a pujde to samo :D

Nemas nahodou zenu? Aby to nebolo offtopic tak Pro hlasenia od nej su vidiet, vek aj chatlog pohode, aj aktivita na serveroch na ktorych hra.

apach29
06-06-15, 20:08
Nemas nahodou zenu?
Psst voe :D

SuZ
06-06-15, 20:37
Psst voe :D
Neboj, o tom viem, veď to predsa nie je chyba na kráse :D


k žádosti: ještě jsem nedostal to, co požaduji, takže zatím bez vyjádření.
Zoyerko, viem veľmi dobre čo chceš, ale bohužiaľ to nedostaneš :D

FizzyBubble
06-06-15, 21:47
PRO protože holka

Britny
06-06-15, 22:16
Všechno už napísané
+ aktivita
+ čiteři
- slečna
- slečna

SuZ
07-06-15, 21:03
@Fizzy & Britny: Nechcem byť kladne hodnotená len na základe toho, že som dievča. Je to nespravodlivé oproti ostatným žiadateľom, ktorí sú z veľkej väčšiny mužského pohlavia. Tí napr. nemusia dostať pro od Fizzyho, lebo nie sú holky.. Na každého treba rovnakým metrom ;)

Britny
07-06-15, 21:19
Já v tom žádnou nespravedlivost nevidím. Kdyby si nehlásila čitery a nebyla aktivní, tak bys to pro nedostala. To že si holka je jenom takový bonus, protože adminek je tu málo :3 Já sem dala pro lidem a nemají práva, nebo sem žádné pro nedala a práva mají, takže to stejně záleží potom aji na náboráři a na tobě zda i po nějakém čase co to tu bude otevřené budeš mít stále zájem.

human
07-06-15, 21:29
@Fizzy & Britny: Nechcem byť kladne hodnotená len na základe toho, že som dievča. Je to nespravodlivé oproti ostatným žiadateľom, ktorí sú z veľkej väčšiny mužského pohlavia. Tí napr. nemusia dostať pro od Fizzyho, lebo nie sú holky.. Na každého treba rovnakým metrom ;)

Neviem, ci to myslis uprimne ale uz len za toto mas u mna pre. Britny nemozes brat vazne. Je horisa jak 5 nadrzanych chlapov. Kappa

Fhacker
07-06-15, 22:58
Neviem, ci to myslis uprimne ale uz len za toto mas u mna pre. Britny nemozes brat vazne. Je horisa jak 5 nadrzanych chlapov. Kappa

Čo všetko musela urobiť že si jej dal PRO? :D keď si také prasa fakt si neviem predstaviť za čo :D

Aby som nebol úplne od veci. Nejaké hlásenia si dávno pamätám. Ostatne veci nemôžem hodnotiť keďže som neaktivný. Kľudne som za.

SuZ
07-06-15, 23:09
Já v tom žádnou nespravedlivost nevidím.
Nevidíš? Tak skús nájsť jednu žiadosť, v ktorej chalan dostal pro len za to, že je chalan. Ak nájdeš, daj vedieť ;)

Neviem, ci to myslis uprimne ale uz len za toto mas u mna pre. Britny nemozes brat vazne. Je horisa jak 5 nadrzanych chlapov. Kappa
Áno, myslím to presne tak, ako to je napísané. A dík za varovanie pred Britny, dám si na ňu pozor, keď je taká dračica :D

Čo všetko musela urobiť že si jej dal PRO? :D keď si také prasa fakt si neviem predstaviť za čo :D
Žeby tých 10 kíl dorazilo tak rýchlo?:whistling:

because
08-06-15, 15:44
Hlasenia v 23:00 a ked su iba 3ja hráči na serveri a jednou z nich je ona. Takže pro

pweredbytvaroh
08-06-15, 23:32
PRO protože holka

...

wowz0r
08-06-15, 23:39
Nechci radit, ale myslím, že nějaká ta fotečka v tangách by celý proces přijímání urychlila ;)

matis
09-06-15, 11:48
+ aktivita
+ ma zopar uspesnych nahlaseni
+ uprimnost

+ poslala mi foto do PMky

Ak sa toho budes drzat som urcite ZA

Tutinko
09-06-15, 11:54
+ aktivita
+ ma zopar uspesnych nahlaseni
+ uprimnost

+ poslala mi foto do PMky

Ak sa toho budes drzat som urcite ZA



najlepsi ten stvrty plus :thumbup::twisted:

Tutinko
09-06-15, 14:59
@apach29: Keďže si sa toho ujal ako prvý, tak ak všetko dobre dopadne, budeš mať tú česť udeliť mi tvoje súkromné lekcie :D Ale mám silné tušenie, že s tebou to neostane len pri lekciách o adminovaní :D
@Unihok: Mohol si si všimnúť, že som s tebou písala v ženskom rode :D A k tým, čo ti dávajú t.d., maj ich radšej v paži, zbytočne sa s nimi stále zaťažuješ.
@tuti: Ak je :twisted: tvoj výraz pri pomyslení na to, odkiaľ som, pre svoju osobnú bezpečnosť to radšej nebudem zverejňovať :D
Btw., dík každému za názor, no nemuseli ste toľko preháňať :)



Nie, nie, mna sa neboj, ja nehryziem :D , len preto sa pytam, lebo ja som z Divinky (6 km od Ziliny), tak preto, vies :)

UNHCZ
09-06-15, 15:01
+ aktivita
+ ma zopar uspesnych nahlaseni
+ uprimnost

+ poslala mi foto do PMky

Ak sa toho budes drzat som urcite ZA

Toto si mi taky psal a dostal jsem Proti :D

SuZ
09-06-15, 15:26
Nechci radit, ale myslím, že nějaká ta fotečka v tangách by celý proces přijímání urychlila ;)
Je mi jasné, že sa tu nenájde nikto, kto by si takú fotečku lahodiacu oku rád nepozrel. No je mi ľúto, že vás musím sklamať, ale ja "nepredávam" svoje prednosti za to, aby som dosiahla to, čo chcem. O to to budem mať ťažšie aj v reale, ale nehodlám sa v tomto smere meniť, aj keď to bude niekedy ťažké. ;)

+ poslala mi foto do PMky
to si si mal nechať radšej pre seba, lebo teraz ti ostatní nedajú pokoj :D

Nie, nie, mna sa neboj, ja nehryziem :D , len preto sa pytam, lebo ja som z Divinky (6 km od Ziliny), tak preto, vies :)
Tak z Divinky :D to nás ani 20km nedelí :D

NarutoO
10-06-15, 12:25
Ahoj,

nemůžu to nenapsat, neberte si to nikdo osobně, jen toto vlákno dlouho sleduji a chci k tomu taky něco napsat.

Krátké psychologicko-socilogické pojednání pro náruživé čtenáře:
V žádostech o práva se snažíme hodnotit obejktivní kritéria. To znamená taková, která mají pro většinu adminů, kteří se rozhodují zda někoho přijmout nebo ne, minimálně stejný význama a váhu. Z hlediska výběru admina je problém pohlaví žadatele minimální, ne–li naprosto zanedbatelný. Není to žádné objektviní hledisko, na kterém bychom mohli stavět prestiž nebo jedinečnost našeho (a jakéhokoliv jiného) výběrového procesu. Nehledě na to, že mi spousta příspěvků připomíná kompenzaci ze sexualní frustrace způsobené nedostatkem dospělosti.

Myslím, že Zuzana dala jasně najevo, že jí samotné je nepříjemné, když zohledňujete kritérium, které ona sama neovlivní (a jak jsem napsal já, je neobjektivní), čímž prokázala velikou morální sílu. Já rozumim tomu, že z toho většina z vás má stejně jenom legraci, ale žadatel to může vnímat jinak.

Když napíše admin "+ protože holka", může to znamenat spoustu věcí. Nepodsouvám všem, že hned myslí na to nejhorší, ale je to zjednodušování složitých koplexních vazeb lidských vlastností, (v tomto případě ženských) které v konečném důsledku opravdu mohou být přínosné pro naší komunitu, ale ve své zjednodušené formě nabádají ke stimulování nízkých pudů.

Ženy jsou obecně vnímavější, mají lepší schopnost soucítit a vnímat emoce ostatních lidí, nejednají agresivně. Na druhou stranu vnímají urážky osobně a dlouho trvá, než hodí věci takzvaně za hlavu. Nevím, jestli Zuzka oplývá všemi těmito vlastnostmi, nicméně admin teamu by prospěla jistá diverzifikace.

Jsem pro


admin na COD se vždycky hodí
hlášení
aktivita
symaptická hráčka nad věcí

Byznis
12-06-15, 08:19
PRO
vsetko spomenute
+aktivita
+hlasi stale
+ plus
+ minus
+ holka aj to sa dozviem az teraz a pritom ta mam dlho na steame (mozno si mi to aj hovorila ale asi som pil)
- sem tam pijem (aha , tak teraz nehodnotim seba) :whistling:
Ale tak mas umna pre na CODE sa hodis mozno aj celkovo strielacich

E : tak matisovi fotky posielas co ? , a ja som kde ? hej dedo stary preposli :D

Burak1
12-06-15, 12:15
Pro

oli221
14-06-15, 10:37
Pro

hfQ.V
14-06-15, 14:08
PRO najlepší kandidát -často vídam v hre, veľa hlási a bez failov

Saintpepo
14-06-15, 16:29
+ hlásenia
+ žiaden fail
+ aktivita

http://dirkkelly.com/gifs/chuck-norris/chuck-norris.gif

slide
17-06-15, 16:22
PRO - všetko čo by sa dalo očakávať od budúceho admina má

SuZ
30-06-15, 23:02
Prosím o lock na nadchádzajúce 2 mesiace, lebo budem mimo cska z osobných a pracovných dôvodov. Ďakujem

matis
01-07-15, 08:42
docasny lock na vlastnu ziadost

Saintpepo
02-09-15, 20:58
Reopen

nquyen
02-09-15, 21:07
Proo-všechno už bylo zmíněno.

Zoyer
02-09-15, 22:02
Reopen
však už má tvé pro :smart:

+ hlásenia
+ žiaden fail
+ aktivita

http://dirkkelly.com/gifs/chuck-norris/chuck-norris.gif

Klimax
03-09-15, 00:00
https://m.youtube.com/watch?v=smbG77cepTM

DiEAcE
03-09-15, 11:12
Nevim nac se porad ceka, Pro.

Eust.
03-09-15, 16:59
Zbytečně se zdržuje živý ženský potenciál, který má už dávno mít modrou, respektive růžovou barvu. :) Opožděné pro.

Bee
03-09-15, 18:38
protože je to slečna

Samco
03-09-15, 19:20
Aktívna, hlásila už aj predtým ako si dala dočasne locknúť žiadosť. PRO

Joseph
03-09-15, 20:11
PRO, hlasi, umna ziaden fail, je v pohode, jedine minus je ze mi nechce povedat kde byva.

Saintpepo
07-09-15, 00:42
Pro. Welcome

Klimax
07-09-15, 00:55
Gratulujem

UNHCZ
07-09-15, 07:04
Další pěkný holčičí hlas do AT, gratululuji.

cyyxk
07-09-15, 07:37
CG:happy:

Jarny ^|
07-09-15, 10:49
Konečne Zuzanko :)
cg a malo failov :)

KeYo
07-09-15, 22:05
Vítaj medzi chodiacimi cicinami a vagínami :entneho: