PDA

Zobrazit normální verzi : Sem dostal unban?



KUMI
06-06-15, 00:41
Zdar , hele chci se optat , vy ste mi na tu moji new ip adresu dali unban? Protoze mi to v banlistu neukazuje zadnej aktivni ban , dik za odpoved

Chemo
06-06-15, 10:23
O čo sa pokúšaš, dostal si 2 bany za opakovaný a úmyselný spam reklamy. To akože si myslíš, že si budeš meniť ip donekonečna a ja budem jak kkt behať po serveroch a naháňať ťa ? LOL!
http://csko.cz/forum/showthread.php?38644-(K-S_V-Elite)-KUMAR-CZE-gt-Chemo
http://csko.cz/forum/showthread.php?37592-(K-S_V-Elite)-KUMI-CZE-gt-Mr-Chemistry
Problém vyriešený: (odpoveď) nie, unban si nedostal.

KUMI
06-06-15, 12:12
O čo sa pokúšaš, dostal si 2 bany za opakovaný a úmyselný spam reklamy. To akože si myslíš, že si budeš meniť ip donekonečna a ja budem jak kkt behať po serveroch a naháňať ťa ? LOL!
http://csko.cz/forum/showthread.php?38644-(K-S_V-Elite)-KUMAR-CZE-gt-Chemo
http://csko.cz/forum/showthread.php?37592-(K-S_V-Elite)-KUMI-CZE-gt-Mr-Chemistry
Problém vyriešený: (odpoveď) nie, unban si nedostal.
Ja ze si meni ip adresi? Chlapce spamatujse nebo se profackuj , kdyz mas novej internet od dodavatele (Matrigo) tak je jasne ze se zmeni ip adresa , jde aspon videt jak malo inteligentni adminy nabyra kotelna , PS: Nabyra samy debili co jen machruji ze maji prava , tak se sklidni , pres forum umy vyhrozovat kazdej , i 11letej fracek , horsi adminy jak na kotelne se nikde snad neobevyli , to ze si admin a napadas me slovnyma urazkama v osobni sprave , natom asi neni neco v poradku , az procistite admin team od debilu tak vam tam teprve budou chodit hraci!

Klimax
06-06-15, 12:26
Ja ze si meni ip adresi? Chlapce spamatujse nebo se profackuj , kdyz mas novej internet od dodavatele (Matrigo) tak je jasne ze se zmeni ip adresa , jde aspon videt jak malo inteligentni adminy nabyra kotelna , PS: Nabyra samy debili co jen machruji ze maji prava , tak se sklidni , pres forum umy vyhrozovat kazdej , i 11letej fracek , horsi adminy jak na kotelne se nikde snad neobevyli , to ze si admin a napadas me slovnyma urazkama v osobni sprave , natom asi neni neco v poradku , az procistite admin team od debilu tak vam tam teprve budou chodit hraci!
Prides tu ako velka voda, bud rad ze sa s tebou niekto bavi. Ziadny ub si nedostal.

KUMI
06-06-15, 12:30
Kdyz jsem nedostal unban , tak se koukni do banlistu na moji ip a uvidis ze nelzu :) pokud se ti neco nezda , dohlasuji se k odpovedi toho nejvissiho , a to je KOTEL

Chemo
06-06-15, 12:49
Pokiaľ máš nejaké výhrady k súkromnej konverzácií, to je PM, tak to sem môžeš dať kľudne (screen), ja som ťa nijak nenapádal, jediné, čo by si mohol považovať za urážku je to, že som ťa nazval podrazákom, za čím si stojím. Si obyčajné rozmaznané decko, ktoré nevie, čo chce. A navyše si podrazák. OPAKOVANE spamuješ reklamu na serveroch, urážaš portál a adminteam na yt kanáli a potom tu prídeš ako veľká voda a nadávaš všetkým. Už sa konečne spamätaj, zalez na ten svoj 4-serverový portál a daj pokoj ľuďom okolo teba. A prosím ťa, dober si gramatiku českého jazyka, nie som Čech, no keby sme písali diktát, tak by som ho lepšie napísal po česky ako ty... Hanba, fuj. Aspoň vidno, s kým mám dočinenia.

KUMI
06-06-15, 13:03
Decko, urcite nejsem kdyz mi je 23 let , a ty nemel picovyny , az budes mit iq 135 tak tehdy pochopis co se tu pise o moji ip adrese , dozvedel jsem se od samca ze se promazavali bany tak se sklidni , to co pises , nenapise zadnej admin z celeho cesko/slovenska , za toto bys na GS uz davno mel minimalne 2 cerne puntiky a za 3 bys nemel prava , ja nic nemam proti kotelne , akorat ty tu pises same sracky otom ze nesnasim kotelnu ATD. Kdyby to tak bylo tak asi nepisu na forum ne? Nevim klk ti je a je mi to u prdele , ja si myslim svoje a nerikam to nikomu , akorat ty nejsi tak chytrej abys to mohl pochopyt , zadam proto aby me napsal konecne slovo KOTEL majitel tohoto portalu a ne nejakej usmrkanej server admin.

apach29
06-06-15, 13:06
No jestli tobe je 23, tak to potom nekde na zvlastni skole udelali chybu, ze te pustili do sveta s tim, co umis/neumis. S timhle pravopisem ti nikdy nikdo neuveri, ze ti je tolik, kolik pises.
K banu se nevyjadruji, ale kdo si to tu precte, tak si obrazek o tobe udela sam.

Chemo
06-06-15, 13:13
Áno, bany sa premazávali, ale tvoj sa NEZMAZAL, takže TY máš ban aj NAĎALEJ!
Máš rád Kotelnu... :D :D :D :D A máš ju až tak rád, že po serveroch spamuješ reklamu na svoj low server... :D :D Mám dosť.
Viem, ako to chodí u ip adresy, o to sa ty neboj. Nie som adminom prvý rok. Budem sa snažiť "pochopyt" tvoje zmýšľanie. :)
E: ešte upresním, že k pochybeniu nedošlo z mojej strany, keďže obidve žiadosti o ub dopadli v môj prospech, číže ban ti ostal, viď. vyššie.

KUMI
06-06-15, 13:15
Kdyby tam zustal muj ban , tak se mi asi zobrazi v banlistu a ne ze na moji IP adrese neni zadnej ban :pif:

AlternativníPravda
06-06-15, 13:19
Ja ze si meni ip adresi? Chlapce spamatujse nebo se profackuj , kdyz mas novej internet od dodavatele (Matrigo) tak je jasne ze se zmeni ip adresa , jde aspon videt jak malo inteligentni adminy nabyra kotelna , PS: Nabyra samy debili co jen machruji ze maji prava , tak se sklidni , pres forum umy vyhrozovat kazdej , i 11letej fracek , horsi adminy jak na kotelne se nikde snad neobevyli , to ze si admin a napadas me slovnyma urazkama v osobni sprave , natom asi neni neco v poradku , az procistite admin team od debilu tak vam tam teprve budou chodit hraci!

Jak takové fofotiny může naspat dospělý člověk?

Chemo
06-06-15, 13:23
Kdyby tam zustal muj ban , tak se mi asi zobrazi v banlistu a ne ze na moji IP adrese neni zadnej ban :pif:
To je jedno, ale na server sa nedostaneš... To je zmysel banu a nie to, aby si si ho našiel v banliste... Pochop to.

SPOKY
06-06-15, 13:59
No tak toje moc na mě :D. dostávájí mě tady ty děti co si hrajou na dospělí :) ... :D :D :D... moc se směju (KUMI) ty ten profil radši smaž .. děkuju za pochopení :).Pozdravem SPOOKY

NarutoO
08-06-15, 14:25
Ja ze si meni ip adresi? Chlapce spamatujse nebo se profackuj , kdyz mas novej internet od dodavatele (Matrigo) tak je jasne ze se zmeni ip adresa , jde aspon videt jak malo inteligentni adminy nabyra kotelna , PS: Nabyra samy debili co jen machruji ze maji prava , tak se sklidni , pres forum umy vyhrozovat kazdej , i 11letej fracek , horsi adminy jak na kotelne se nikde snad neobevyli , to ze si admin a napadas me slovnyma urazkama v osobni sprave , natom asi neni neco v poradku , az procistite admin team od debilu tak vam tam teprve budou chodit hraci!

Já že si měním (nebo měnil měnil) IP adresy? Chlapče vzpamatuj se, nebo se profackuj, (tady se spíše hodí tečka, ale to je jen otázkou vkusu) když máš novej internet od dodavatele, tak je jasné, že se změní IP adresa. (Jde?!) Je alespoň vidět, jak málo inteligentní adminy nabírá kotelna.

P.S.: Nabírá samý debily, co jen machrují, že mají práva, tak se sklidni, přes fórum umí vyhrožovat každej, i jedenáctiletej fracek. Horší admini jak (budiž, užívá se ale spíše "než") na kotelně, se nikde snad neobjevili, to, že jsi admin a napadáš mě slovníma urážkama v osobní zprávě, na tom asi není něco v pořádku. Až pročistíte adminteam od debilů, tak vám teprve budou chodit hráči.


Decko, urcite nejsem kdyz mi je 23 let , a ty nemel picovyny , az budes mit iq 135 tak tehdy pochopis co se tu pise o moji ip adrese , dozvedel jsem se od samca ze se promazavali bany tak se sklidni , to co pises , nenapise zadnej admin z celeho cesko/slovenska , za toto bys na GS uz davno mel minimalne 2 cerne puntiky a za 3 bys nemel prava , ja nic nemam proti kotelne , akorat ty tu pises same sracky otom ze nesnasim kotelnu ATD. Kdyby to tak bylo tak asi nepisu na forum ne? Nevim klk ti je a je mi to u prdele , ja si myslim svoje a nerikam to nikomu , akorat ty nejsi tak chytrej abys to mohl pochopyt , zadam proto aby me napsal konecne slovo KOTEL majitel tohoto portalu a ne nejakej usmrkanej server admin.

Děcko, určitě nejsem když mi je 23 let, a ty nemel píčoviny , až budeš mít iq 135, tehdy pochopíš, co se tu píše o moji ip adrese. Dozvěděl jsem se od samča že se promazávali bany, tak se sklidni. To co píšeš, nenapíše žádnej admin z celeho česko/slovenska,(co je česko/slovensko?) za toto bys na GS už dávno měl minimálně dva černé puntíky a za tři bys neměl práva, já nic nemám proti kotelně, akorát ty tu píšeš samé sracky o tom, že nesnáším kotelnu atd. Kdyby to tak bylo, tak asi nepíšu na fórum, ne? Nevím kolik ti je, a je mi to u prdele, já si myslím svoje a neříkám to nikomu, akorát ty tu píšeš samé sračky o tom, že nesnáším kotelnu atd. Kdyby to tak bylo, asi nepíšu na fórum ne? Nevím, kolik ti je, a je mi to u prdele, já si myslím svoje a neříkám to nikomu, akorát ty nejsi tak chytrej, abys to mohl pochopit, žádám proto aby mě napsal konečné slovo Kotel, majitel tohoto portálu, a ne nějakej usmrkanej server admin.

Pro případ, že by si to Kotel opravdu chtěl přečíst, aby se nemusel zabývat těma nechutnýma hrubkama :)

Martin17CZ
08-06-15, 19:01
Pokiaľ máš nejaké výhrady k súkromnej konverzácií, to je PM, tak to sem môžeš dať kľudne (screen), ja som ťa nijak nenapádal, jediné, čo by si mohol považovať za urážku je to, že som ťa nazval podrazákom, za čím si stojím. Si obyčajné rozmaznané decko, ktoré nevie, čo chce. A navyše si podrazák. OPAKOVANE spamuješ reklamu na serveroch, urážaš portál a adminteam na yt kanáli a potom tu prídeš ako veľká voda a nadávaš všetkým. Už sa konečne spamätaj, zalez na ten svoj 4-serverový portál a daj pokoj ľuďom okolo teba. A prosím ťa, dober si gramatiku českého jazyka, nie som Čech, no keby sme písali diktát, tak by som ho lepšie napísal po česky ako ty... Hanba, fuj. Aspoň vidno, s kým mám dočinenia.


:DDDD Dobre Chemo.. :D slovak umi cesky, slovensky a mozna i jiny jazyk a tady si prijde capek co tvrdi ze mu je 23 ale gramatiku ma jak dite ve zvlastce.. me je 16 gramatika me nabavi ale umim ji kdyz pisu neco duleziteho a to kor kdyz nekomu neco vycitam/nadavam :DD omg kdo to sem chodi na to forum... je to smutne a zaroven vtipne.. :D

KUN
09-06-15, 01:15
S kumim se znám už pár let , gramatika mu vážně nic neříká když to sem píše všechno na telefonu :) ale tohle ho vážně nasralo , má nový internet od nového dodavatele protože se stěhoval a tak proto se mu změnila ta IP adresa , já to vím sám , protože už mám po 3 jiného dodavatele internetu a 2X jsem se taky stěhoval , takže tímhle ho chemo ještě víc naštval , protože v PM nadávat do houmlesáka umí každý, viď chemo :)

Zoyer
09-06-15, 07:12
S kumim se znám už pár let , gramatika mu vážně nic neříká když to sem píše všechno na telefonu :) ale tohle ho vážně nasralo , má nový internet od nového dodavatele protože se stěhoval a tak proto se mu změnila ta IP adresa , já to vím sám , protože už mám po 3 jiného dodavatele internetu a 2X jsem se taky stěhoval , takže tímhle ho chemo ještě víc naštval , protože v PM nadávat do houmlesáka umí každý, viď chemo :)

a čistě náhodou máte stejnou IP i na fórku a oba píšete nahovno čárky, co ? Mít nového providera neznamená, že má unban, ale znamená to, že na novou IP dostane co nejdříve ban.

Matti123
11-06-15, 19:05
Nauč se gramatiku. Dík nedá se to číst.