PDA

Zobrazit normální verzi : KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze



FizzyBubble
06-06-15, 19:55
Připomínky, nápady, dotazy ohledně CS:GO ligy pište prosím do tohoto threadu.

elMagico
07-06-15, 00:56
Chcel by som sa opýtať či by tu bol nejaký team alebo súbor ľudí ktorý hľadajú hráča :) Rád by som sa zapojil do súťaže, no nemám svoj team :) Ak máte záujem kontaktujte ma prosím tu na fóre alebo na steame https://staging.steamcommunity.com/id/elMagicoGames :) ďakujem s pozdravom elMagico :)

pweredbytvaroh
07-06-15, 13:37
kdyby chtěl někdo tvaroha do týmu, tak napište, jen seriózní nabídky - byt v Praze, limuzínu apod.

Idea
07-06-15, 13:59
Zahram, pm

AlternativníPravda
07-06-15, 14:29
Tk bch s rd zhrl. Bhzl nmm csgo, nchc m h nkd kpt?

pweredbytvaroh
07-06-15, 14:30
Tk bch s rd zhrl. Bhzl nmm csgo, nchc m h nkd kpt?

Asi ti z klávesnice vypadalo pár písmenek:happy:

UNHCZ
07-06-15, 14:48
hledám tym, pm

// Rank GOLD 2

M3TR0
08-06-15, 18:29
Ja by som tiez isiel, ale nemam team :D. Najdete ma na steame pod menom manton23 alebo pod menom M3TR0. Nazdar

AnNmN
08-06-15, 20:24
Zahraju s někým, LEM+, víc info v PM

Mr.N0b0dy
08-06-15, 22:02
Zahrál bych klidně, jenže termín je vcelku daleko a nezaručuju, že tady budu. Každopádně mi kdyžtak napiště na steam nebo tady PM, jsem tady každý den :)

Niko97971
12-06-15, 14:12
Niekto tým.. pm :thumbup:

CH.A.O.S
12-06-15, 16:23
Někdo do týmu? PM

Podmínky:

- IQ 120+ (Unihochu dal už číst nemusíš)
- Tsko
- Šerif+

aTko
14-06-15, 21:05
Snad každej s brainem dá radši lobby.

FizzyBubble
14-06-15, 21:06
Snad každej s brainem dá radši lobby.

Jenomže tam nemůže nic vyhrát.

Acid
15-06-15, 21:07
Jenomže tam nemůže nic vyhrát.

ale ano, dostane rank, což někomu stačí jako uspokojení pro dicka

Mocho
15-06-15, 21:15
hledám tym, pm
Unskill Unihoc hledá team :whistling:

piratjo
03-07-15, 15:26
CS GO SUMMER Season 2015 incoming!

Amazing-Zajic
07-07-15, 12:33
Jak to vidíš, odložíš to, nebo na to kašleš?

Acid
07-07-15, 12:36
Jak to vidíš, odložíš to, nebo na to kašleš?

Taky jsem se chtěl zeptat, mělo se hrát čtvrtýho a nikde ani info. A zapomněl jsi dopsat ceny, jak jsi mi psal na Steamu. :shifty:

FizzyBubble
07-07-15, 12:41
Jak to vidíš, odložíš to, nebo na to kašleš?


Taky jsem se chtěl zeptat, mělo se hrát čtvrtýho a nikde ani info. A zapomněl jsi dopsat ceny, jak jsi mi psal na Steamu. :shifty:

Pouze steam.

Piplap Kaufland
12-07-15, 22:31
hledám tym, pm

// Rank GOLD 2

Pro tebe je hodně i ten gold 2

Acid
12-07-15, 22:41
Pro tebe je hodně i ten gold 2

No hate here pls.

// (ikdyž je to pravda)

Sylar
15-07-15, 12:53
Zajímalo by mě kolik max. týmů se může registrovat... V informacích o celém turnaji jsou bud informace zbytečné nebo chaoticky zmatené... Tak bych alespon prosil o nějaké vysvětlení kolik týmů se může max. zaregistrovat...
Díky za pozornost...

Amazing-Zajic
15-07-15, 12:55
Zajímalo by mě kolik max. týmů se může registrovat... V informacích o celém turnaji jsou bud informace zbytečné nebo chaoticky zmatené... Tak bych alespon prosil o nějaké vysvětlení kolik týmů se může max. zaregistrovat...
Díky za pozornost...

Maximální počet týmů je neomezen, minimálně však musí být 8 týmů.

FizzyBubble
15-07-15, 12:57
Počet týmů v lize/minimální/maximální počet: 0/8/neomezeno

Co je na tom chaotické ?

Sylar
15-07-15, 12:59
Chaotické je na tom že vaše uvedené informace jsou zbytečné... A není tam uvedenou jak by to mělo probíhat... Myslím si že těch vaší +- 23 nebo koliksi termínů je zbytečných když počítáte s min. počtem týmů 8...

Sylar
15-07-15, 13:02
Počet týmů v lize/minimální/maximální počet: 0/8/neomezeno

Co je na tom chaotické ?

Chci se ted zeptat kolik týmů je ted zaregistrovaných?

Acid
15-07-15, 13:03
Chci se ted zeptat kolik týmů je ted zaregistrovaných?

To můžeš zjistit na informační stránce (http://csko.cz/forum/showthread.php?39499-KTLN-CS-GO-LIGA-I-Informace). Momentálně jsou registrovány 4 teamy.

Sylar
15-07-15, 13:08
To můžeš zjistit na informační stránce (http://csko.cz/forum/showthread.php?39499-KTLN-CS-GO-LIGA-I-Informace). Momentálně jsou registrovány 4 teamy.

Takže máte momentálně 4 týmy a to už se blíží první "menší ligový turnaj" a váš min. počet je 8. Nikde není však napsané jestli v těch 14:00 začne hrát všech těch zaregistrovaných týmů což váš počet je min 8 a celkem počítám i s tím že budete rádi když se odehraje jeden turnaj s počtem čtyř týmů... Zkušenosti s těmi tzv. "ligami" už mám. Byl jsem už na pár "větších" turnajích se svojí bývalou sestavou a vím jak je těžké pro organizátory něco takového pořádat...

FizzyBubble
15-07-15, 13:09
Chci se ted zeptat kolik týmů je ted zaregistrovaných?


Moje chyba zapomněl jsem to upravovat s přidáváním týmů do ligy. Počet týmů už jsi se dozvěděl. Vše jsem upravil a odstranil zbytečnosti.

Sylar
15-07-15, 13:15
Moje chyba zapomněl jsem to upravovat s přidáváním týmů do ligy. Počet týmů už jsi se dozvěděl. Vše jsem upravil a odstranil zbytečnosti.

Musím popravdě říct s mými zkušenostmi z turnajů kterých jsem asi odehrál kolem+- 9 a byl trošku na profesionálnějších "lankách" tak váš turnaj mi připadne zbytečně zdlouhavý a pokud bych mohl poradit (už jsem taky organizoval pár menších turnajů) tak bych volil ve 3 termíny.. Je zbytečné aby týmy hráli i když nemusí hrát těch malých turnajů jak tam udáváte tak aby se zrušili jelikož přeci jen se jedná o nevýhodu pro ten tým který už vyhrál...

Sylar
15-07-15, 13:19
A však rád bych se zaregistroval se svým nynějším týmem akorát celému týmu připadá zbytečné těch vaších 23 termínů, přeci jen jsem zvyklí na jinší způsob organizování ale náš tým by radši volil způsob jaký se hrají nynější turnaje mám na mysli všechny ty na které se dá vsadit a ted nedělám reklamu csgolounge.com... Hráči cska určitě znají tuto stránku a znají týmy a určitě si myslím že jejich způsob organizování her je mnohem jednodušší bud to až po časové stránce či po stránce organizátorů...

FizzyBubble
15-07-15, 13:24
Ono kdyby to bylo takto:
1. místo: 5x STATTRAK FN DRAGON LORE
2. místo: 5x STATTRAK FN SLAUGHTER BAYONET
3. místo: 5x STATTRAK FN FADE BUTTERFLY
Tak mám 32 týmů + 32 náhradních týmů ale omlouvám se, že nejsem ochoten do této ligy vrazit čtvrt mega, abych tu měl dardu lidí. Navíc tuto ligu nesponzoruje, žádný sponzor jako jiné ligy a proto to vypadá, tak jak to vypadá. Jsem rád, že si aspoň někdo přijde zahrát a nejde mu o ceny. Bohužel takových týmů je málo a každý chce něco vytěžit.

Sylar
15-07-15, 13:24
Ted vám avšak nechci nějak zasahovat do vašeho organizování vašeho turnaje ale doporučil bych vám to předělat.. Přeci jen je ted pro některé čas prázdnin jiní chodí do práce či něco jiného a tedy bych doporučil vykašlat se na váš celý systém a nastavil bych ho jinak... Doporučil bych jedno datum a to si stanovíte vy sami a to datum bude konec přihlášek do celkového turnaje a až tehdy bych začal vymýšlet něco s tými...
Pokud bych tedy ted mohl poprosit a což bych chtěl mohl bych nějak komunikovat bud to s pořadateli nebo už stím člověkem který vyvěsil celkový turna prostřednictvím Team Speak 3..

Sylar
15-07-15, 13:25
Ono kdyby to bylo takto:
1. místo: 5x STATTRAK FN DRAGON LORE
2. místo: 5x STATTRAK FN SLAUGHTER BAYONET
3. místo: 5x STATTRAK FN FADE BUTTERFLY
Tak mám 32 týmů + 32 náhradních týmů ale omlouvám se, že nejsem ochoten do této ligy vrazit čtvrt mega, abych tu měl dardu lidí. Navíc tuto ligu nesponzoruje, žádný sponzor jako jiné ligy a proto to vypadá, tak jak to vypadá. Jsem rád, že si aspoň někdo přijde zahrát a nejde mu o ceny. Bohužel takových týmů je málo a každý chce něco vytěžit.

To ti věřím avšak mě se nejedná o vaše výhry... Myslím si že 2000 kč pro tým stačí pro některé je to lepší než na brigádě a por jiné zase je to jedno...

Sylar
15-07-15, 13:26
FizzyBubble Mohl bych s tebou nějak komunikovat prostřednictvím Team Speaku?

FizzyBubble
15-07-15, 13:28
A však rád bych se zaregistroval se svým nynějším týmem akorát celému týmu připadá zbytečné těch vaších 23 termínů, přeci jen jsem zvyklí na jinší způsob organizování ale náš tým by radši volil způsob jaký se hrají nynější turnaje mám na mysli všechny ty na které se dá vsadit a ted nedělám reklamu csgolounge.com... Hráči cska určitě znají tuto stránku a znají týmy a určitě si myslím že jejich způsob organizování her je mnohem jednodušší bud to až po časové stránce či po stránce organizátorů...

Původně bylo 12 termínů ale jeden člověk mě poprosil o rozšíření.

FizzyBubble
15-07-15, 13:28
FizzyBubble Mohl bych s tebou nějak komunikovat prostřednictvím Team Speaku?

Mohl

Sylar
15-07-15, 13:30
Mohl

Poslal jsem ti soukromou zprávu... Vše je napsané kde a co...