PDA

Zobrazit normální verzi : Jazvec



Jazvec
08-06-15, 00:06
Vypis z konzole:


Dobrý večer chcel by som sa Spýtať a zároveň poprosiť o vysvetlenie,že ako je možné keď som dostal ban a zároveň za niekolko dni skoro za 1mesiac som dostal unban a popri tom ako som ten ban mal na niku jazvec:-)som si vytvoril new nik ten sa vola jazvec:D na ktorom som uplne normalne hral vobec som nepodvadzal lebo jednoducho som si povedal ze to nema zmysel hej ?mat neake kokotiny ako je napriklad WH cize uplne normalne som hral tak by som chcel vediet ze este vcera vecer som hral aj na niku jazvec:-)vsak uz som mal unban hej ale zaroven sa nasiel neaky skurveny kokot vola sa ze andrecz mi napise v hre ze akoto ze hrajem ked som dostal ban ze ma nahlasi za neake obchadzanie ci co to ja som si pokial viem vytvoril new meno z nikom jazvec:D a hral som nikomu som nerobil ani zle ani nezle normalne som hral ale ten kkt ze ma nahlasi asi preto lebo som ho zopar krat zabil to mu akoze vadi ze niekto je lepsi nez on fagan jeden nedonoseny jednoducho ja som sa dnes vecer chcel napojit na server ze si zahrajem pekne v klude ale nie lebo neaky demnt ktoremu vadi ked ho niekto zabije a je lepsi pocas mapy ako on ho musi nahlasit j ked som nic neurobil zleho ja chcem len normalne dpc hrat a ani to nemozem skrz neakych kokotov jebnutych ktory zavidia chcem vas poprosit vyrieste to neak lebo mna tato hra bavi inu ani nehrajem a nerobim nic zleho 1x som urobil sprostost to viete sami ale to mi stacilo a jednoducho nepotrebujem mat neake vyhody ako iny hraci ktorych by som vedel vymenovat tu hned niekolko dakujem za pochopenie a pekny vecer vam prajem





Poznamka:






Dobry vecer chcel by som sa Spytat a zaroven poprosit o vysvetlenie,ze ako je mozne ked som dostal ban a zaroven za niekolko dni skoro za 1mesiac som dostal unban a popri tom ako som ten ban mal na niku jazvec:-)som si vytvoril new nik ten sa vola jazvec:D na ktorom som uplne normalne hral vobec som nepodvadzal lebo jednoducho som si povedal ze to nema zmysel hej ?mat neake kokotiny ako je napriklad WH cize uplne normalne som hral tak by som chcel vediet ze este vcera vecer som hral aj na niku jazvec:-)vsak uz som mal unban hej ale zaroven sa nasiel neaky skurveny kokot vola sa ze andrecz mi napise v hre ze akoto ze hrajem ked som dostal ban ze ma nahlasi za neake obchadzanie ci co to ja som si pokial viem vytvoril new meno z nikom jazvec:D a hral som nikomu som nerobil ani zle ani nezle normalne som hral ale ten kkt ze ma nahlasi asi preto lebo som ho zopar krat zabil to mu akoze vadi ze niekto je lepsi nez on fagan jeden nedonoseny jednoducho ja som sa dnes vecer chcel napojit na server ze si zahrajem pekne v klude ale nie lebo neaky demnt ktoremu vadi ked ho niekto zabije a je lepsi pocas mapy ako on ho musi nahlasit j ked som nic neurobil zleho ja chcem len normalne dpc hrat a ani to nemozem skrz neakych kokotov jebnutych ktory zavidia chcem vas poprosit vyrieste to neak lebo mna tato hra bavi inu ani nehrajem a nerobim nic zleho 1x som urobil sprostost to viete sami ale to mi stacilo a jednoducho nepotrebujem mat neake vyhody ako iny hraci ktorych by som vedel vymenovat tu hned niekolko dakujem za pochopenie a pekny vecer vam prajem

Chemo
08-06-15, 00:56
http://csko.cz/forum/showthread.php?39539-Jazvec&p=348523#post348523