PDA

Zobrazit normální verzi : [ k dořešení ] Mazadox --> because



Mazadox
08-06-15, 13:52
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 147419)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Mazadox >
[AMXBANS] Tvuj nick: Mazadox
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:42849838
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:42849838
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.130.32
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < because >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry den , to si ze me strilite ? Nebo to ma byt pokus o intelektualni vtip ? Jak jste si mohli vubec neco takovyho dovolit ? To ze mam nejakej ban na publicu ''gamenice'' nebo co to ma byt , no a co ? Muzu ja za to ? Zajimave je ze jste me nezabanovali na turnaji 5v5 , ale to neslo ze ano ? Protoze jsem tahal team.Pff jak muzete vubec neco takovyho udelat? Hrace jako ja a mojich kvalit? Panove na neco se vas zeptam.Co vy jste v teto FPS hre dokazali ? Umistili jste se nekde na offline cupu ? Kvalifikovali jste se na MCR ? Pochybuju :D A jeste tresnicka na dortu ban na DM ? Zajimave je ze na serverech FFA od Navi na ktere chodim hrat nekolik let me jeste ban nedali , a pridu tady se s rajderem rozehrat na 10 minut a mam ho tam ? Vy si vazne ze me delate soufky,to ze je nekdo proste uz to tak povim 'NEJLEPSI' tak ho hned musime zabanovat aby si ostatni mohli zahrat ? Nebo jak to je proste ? Kazdopadne zadam o unban protoze tohle je bezduvodne a do nebe volajici. Preji hezky den , kdyztak admin kontakt na email nebo steam :) Dekuji

because
08-06-15, 13:53
Ahoj

http://leteckaposta.cz/962327312

Pre adminov: http://csko.cz/forum/showthread.php?39269-Wallhack

pweredbytvaroh
08-06-15, 14:25
Dobrý den, v admin forum to potvrdilo 6 adminů, přidávám se k nim - wallhack. Jen teda nevím, proč o sobě říkáš, že jsi nejlepší? To asi myslíš jiného Mazadoxe, protože ty tak opravdu nehraješ :mellow:

Burak1
08-06-15, 14:33
Wallhack

because
08-06-15, 15:24
Máš pravdu, v tejto hre som nič nedokázal. Nevyhral som žiaden turnaj a ani nemám dobré skore. Ale zaujimavé pán najlepší, že vidíš enemy 3-4 sekundy a začneš páliť až po nejakých 6stich sekundách (To je tak keď nevieš či je ešte za stenou alebo už neni) . Alebo, že za tebou páli AWP, asi 3 strely missne a ty sa ani neotočíš. Ale tak nechám ešte niekoho nech sa vyjadrí, nech neni ukratený tuto pán skill.

PS: http://steamcommunity.com/id/ppplllooommmsss/ - Môj steam, len prepáč ak ťa nepríjmem, nemám rád naegovaných týpkov.

Maaaaaaaaaaja
08-06-15, 16:19
Koukal jsem na to demo podruhé, potřetí. Jak jsem se bavil s becausem, jsou tam divné momenty, ale na ban nic, nebo tak nějak jsem to říkal. Po dalších shlédnutích (s wh i bez) jsem za unban. To není wallhack podle mě.

wowz0r
08-06-15, 16:23
Tak když s tím Mája začal, přidám se taky. Už v topicu v admin sekci jsem se tehdy vyjádřil a uzavřel to tím, že to na ban není. Stejně jsem se tam vyjádřil dnes a píšu to i sem. Jsem pro unban.

Mazadox
08-06-15, 16:24
Chlapečku ten trial nebo co to je , já mám nahráno 3x víc než vy tady všichni dohromady a vy mě budete soudit ?

because : Tak sem se neotočil kvůli nějakýmu awp , mám se otáčet za někym kdo se neumí ani trefit ? Nenapadlo tě třeba že mám zapnuté písničky nebo tak něco ? Vy jste celkem profesionálové , jsem vám vás vystřílel někde na mixu a tohle mám za to jo ?:D

To že to kouklo 6 adminů a potvrdilo wh , dej mi nicky tich adminů at se můžu pobavit .. Laskavě mi dej unban protože tohle je dost k smíchu chlapče.

Mazadox
08-06-15, 16:36
because : Ty se asi vyznáš hele , řekni mi tvojí historii ..

because
08-06-15, 16:40
Chlapečku ten trial nebo co to je , já mám nahráno 3x víc než vy tady všichni dohromady a vy mě budete soudit ?

because : Tak sem se neotočil kvůli nějakýmu awp , mám se otáčet za někym kdo se neumí ani trefit? Nenapadlo tě třeba že mám zapnuté písničky nebo tak něco ? Vy jste celkem profesionálové , jsem vám vás vystřílel někde na mixu a tohle mám za to jo ?:D

To že to kouklo 6 adminů a potvrdilo wh , dej mi nicky tich adminů at se můžu pobavit .. Laskavě mi dej unban protože tohle je dost k smíchu chlapče.

Tak týmto pádom môžeme pridať aj všetky časy čo sú počuteľné že? Ver mi, ja som s tebou nikdy nehral ani jeden mix takže mne je celku u riti kto si.
PS:
Časy:
2:30 - Prefire, do kát
4:16 - Okej počuť, že striela ale neviem ako vedel, že čupí
4:25 - Ocakavá toho za tým rohom, ale zrazu si všimne, že ten oproti nemu je afk (Easy kill)
5:14 - Vidí, nezačne páliť, čaká na toho čo ide k nemu.
5:25 - Funny, po celý čas po ňom páli vipo za ním a s ním to ani nehne (že by až tak ten zvuk nepoužíval?)
6:33 - Mysím, že chcel predmieriť hore, žial vyrušilo ho enemy dole.
7:24 - Čaká kým vyjde hráč
8:15 - Zase nejak očakáva, videl ho skorej ale nevystrelil, lebo WH je sviňa
10:35 - Pozastavme, však ide z poza krabice na druhej strane mapy
12:50 - Moze byť nahoda ale tak ja mu neverim
13:40 - Sleduje ho cez stenu
13:48 - Vidí ich, že skáču dole?
14:56 - Pekna diera
15:07 - Walllook smerom k tomu, čo ide pri stene
15:20 - S predstrelom si pekne na mna vyšiel. Nemal šancu o mne vedieť.
16:04 - Nahodna strelba do stien? Na deme 1 je tento moment tiež, a tam kde strelil v oboch prípadoch bol enemy.
20:05 - Mne to pride uz vsetko podozrive :D
21:40 - Zase si namieri na druhý koniec mapy len tak. Sú tam enemy a jeden ma vychádzať.
22:49 - Nejak veľa ich tam je, chvíľku sa budem kukať na krabicu, predmierim si na neho a vyjdem.
23:17

A to tam nie sú časy počutelne, ktoré si mohol počuť ale taktiež nemusel kedže podľa tvojich slov si si púšťal hudbu.

'Seiter
08-06-15, 16:41
To první demo je podle mě nepoužitelný, ale HLTV už ne:

5:14 Tohle absolutně postrádá logiku, tobě tam vyjde hráč a ty furt pre-aimuješ na toho druhého
8:15 Tohle už je čekání na jistotu
10:35 Nevyleze a nevyleze, co?
14:54 Ne, nežeru
15:20 To, že vystřelíš zpoza rohu jen tak, ok, ale že pustíš full-out do čupícího hráče? Nope

+ Větou "mám se otáčet za někym kdo se neumí ani trefit ? Nenapadlo tě třeba že mám zapnuté písničky nebo tak něco" si potvrdil, že meleš úplný nesmysle
+ Ten fullout je fakt strašnej


E: Tvaroh našel krásnej čas v 9:50, tam úplně zamrznul, gj

Mazadox
08-06-15, 16:50
Komik :D:D

Poslouchej , je to DM..Víš co to je DM ? To je Deathmatch , kdyby to bylo na publicu je to o něčem jiném :D Ty časy co si vypsal jsou crazy, to je ta stejná idilka jak kdybys mě chtěl vypsat na aimu :D:D..


Seiter ty jsi kdo prosím ? Jo ten fullout je strašnej , tebe nenapadlo že je to rozehra třeba ? :D:D
Ano melu uplný nesmysle v pohodě :D Ještě mi řekni kdo si , tebe neznám -.-
Naprosto default časy , kolik máš odehraného ? A kariéra ? :)

Mazadox
08-06-15, 16:53
Naprosto default časy :D

Ještě jedna otázka pánové admini '' kolik máte odehraného na lize ? jmenujte mi aspon 1 tým za který jste hráli ''
Jestli mě zabanoval někdo kdo má nahráno public a zkušenosti na bodu mrazu roční dvouroční tak je to k pláči.

Prostě chci unban , protože je to crazy a je to neprávem ...

pweredbytvaroh
08-06-15, 16:57
Hele ty profíku, místo toho arogantního přístupu, co tu předvádíš, bys k nám mohl být slušný, abychom i my k tobě mohli být slušní. Časy tu máš vypsané.. tím, že napíšeš "naprosto default časy", se nikam nepohneme. Obhaj si je a můžeme dále diskutovat. Hlavně mě zajímá čas 9:50 (třetí demo - hltv), díky.

Samco
08-06-15, 17:31
Za mňa WH

Mazadox
08-06-15, 17:49
Arogantní a namyšlenej jsem a budu protože mi tady nešaháte ani po kotníky,ani jeden.A tím banem jste to típli pořádně teda.Tak se mi nediv hochu.

Btw. Jak ti mám obhájit časy z DM ? To si vážně ze mě střílíš nebo to má bejt ironie ?

pweredbytvaroh
08-06-15, 17:54
My ti nešaháme ani po kotníky, ale střílíš, jak kdybys měl obrnu, fajn. :D

piratjo
08-06-15, 20:18
WH

Britny
08-06-15, 21:10
Sem tvoje steam ID zadala do vyhledávače a nic mi to nenašlo. Žádnou bohatou historii cska. 3 Roky steam a nic, ani GO nevedeš, protože 1.6 už dávno upadla co se týče MS. Tak kde je chyba?

Giussepe
08-06-15, 21:17
Sem tvoje steam ID zadala do vyhledávače a nic mi to nenašlo. Žádnou bohatou historii cska. 3 Roky steam a nic, ani GO nevedeš, protože 1.6 už dávno upadla co se týče MS. Tak kde je chyba?

On je tak dobrý, že ho ani google nenajde.

Mazadox
09-06-15, 00:00
2 steamy jsem prodal kvůli hrám , jestli chceš dám ti sem SID a tam si najdeš u2 a PZ teamy a bůhví co všechno.
Kde je chyba ? Chyba je to že to GO mě nebaví , je to jak CoD ..Takže vůbec nechápu co sem pleteš nějakej Global.
Já mám vaše názory víte kde , vůbec mě tenhle portál nějak nezajímá ..Jenom chci prostě unban aby sem se mohl chodit rozehrávat na DM.Ten ban byl neprávem prostě :D Neřeknu kdyby to byl ban na Publicu , ale na DM to už je celkem do nebe volajicí . To je to samý jak kdybys mě chtěl vypisovat na aimu prostě :D To jsem vašim adminům dal asi pořádnej hunt na nějakým mixu protože tyhle defaulty jsou funny :D ..Unban calling

because
09-06-15, 06:27
Neviem co ti už mám na to povedať. Furt si asi budeš mlieť svoje. Ani jeden čas si nevysvetlil, a máš ich tu hromadu. Vieš chodí to tu tak: Dojde si týpek po UB, admin mu dá demo, ostatný to kuknú, a rozhodnú medzi WH a nič. Sú prípady ako tento kde polka je za WH polka je za čisté a práve vtedy by sme chceli vedieť ako si dospel k záveru, že si tam čakal enemy, zastavil pred stenou, že si kukal cez stenu atď. Ale pokiaľ samozrejme tu nechces žiadny čas vysvetliť tak sa asi ani nemáme o čom baviť. Mňa si zatial absolútne nepresvedčil o tom, že by si bol nejaký skill. A druhý krát ti píšem: V živote som s tebou mix/gather nehral. :)

metriox
09-06-15, 13:01
Btw. Jak ti mám obhájit časy z DM ? To si vážně ze mě střílíš nebo to má bejt ironie ?

Normálne. Povedz prečo si v danom čase mieril tam a tam, prečo si sa napr otočil tam a tam... Ak máš rozum a o ten unban naozaj stojíš tak si to obháj a nevyvyšuj sa tu prosím ťa. A reči typu že to je demo spred 2 týždnov, a pod. si nechaj pre seba, keď si otvorím svoje demo spred 5 mesiacov, viem si domyslieť kam idem a čo urobím.

E: neskôr sa vyjadrím aj k banu.

wowz0r
09-06-15, 21:42
Znovu jsem si projel vypsané časy i akce mimo a musím konstatovat, že i když se mi předtím opravdu nelíbil jen jeden čas, našel jsem tam víc akcí, kdy o enemy nemohl vědět a přesto si pro něj přišel. Ban oprávněný a sorry za průtahy, asi jsem to tam "nechtěl vidět" nebo nevím, co se mnou bylo.

Bee
10-06-15, 00:38
Nevím či to je k smíchu nebo k pláči toto. A Maza jestli si chceš ještě trochu víc polepšit k ub, napiš že mám wh taky :) (y) pomuže to.

dlxsf
10-06-15, 09:41
tak já se vám na toho top playera večer podívám tedáá :)

fnyy
10-06-15, 10:53
no nevim,tohle bych se neodvazil banovat.Za me cisto.

because
11-06-15, 07:42
Obhajoba 0 bodov, prevaha WH nad clear. Ešte niekto by to mohol pozreť. Poprípade tí čo napísali do AF svoj názor aby ho napísali aj sem.

Jakokdybyholub1
22-06-15, 22:05
Za mne: je to WH.

NarutoO
22-06-15, 22:54
Nevim, jestli má můj názor nějakou váhu. V admin fóru jsem napsal, že tam vidím WH, píšu to tedy i zde.