PDA

Zobrazit normální verzi : Obnovení výběru týmu



marsoun
15-12-11, 18:41
Chtěl bych obnovit výběr týmu, protože se teď "skoro" žádná mapa nedohraje do konce, protože během 10 min už se nasbírají rtv a jede zas další mapa. Důvod je jednoduchý hráč si za CT nahraje 16 000 ale pak ho v prvním kole za T někdo sundá "dává rtv" a nebo odehraje kola bez ns,sk,vesty ale většinou volí spíš to rtv, nebo třeba lamky co chtějí být furt T (a že jich je) dají rtv a doufají že příští mapu budou T. Kdyby se obnovil výběr týmu tak by se sice zase tlačily do T ale buď by je to nepustilo (CT na T 1:1) a nebo by je auto balanc zas hodil zpátky ale rozhodně by nedávali rtv, protože by měli aspoň malou naději že se jednou dostanou k T :D. Píšu tohle z důvodu že to zrušení týmu akorát zhoršilo hratelnost a zvýšilo počet rtv. Nechápu proč se ten výběr zrušil (jasné občas to hodilo někoho kdo neměnil tým k od T CT a místo něho byla lamka co se furt tlačí k T) ale to se stávalo minimálně a furt se to dalo přežít. Závěrem bych chtěl říct že toto je pouze můj názor a jestli se to někomu nelíbí může se klidně vyjádřit :)

Nixvan
15-12-11, 19:14
No jenže si vem že sice by se mohli přehazovat teamy ale zase by byl třeba někdo pořád u T že by byl T bylo by change teamu a dal by se zase ku T (M1) Znám velmi těchto lowek co toto dělají.

Lynviy
15-12-11, 19:14
Tak zrušit rtv.

1488.6
15-12-11, 21:05
Tak zrušit rtv.
pak se hraje neznámá mapa a to by jsi jí chtěl hrát až do konce,když bys nevěděl kde je plant nebo rukojmí?? A někdy se fakt hrajou blby mapy;)
kotle přidej prosím na w3ult aspoň tuhle tvoji cs mapu ,,cs_kotel,, ikdyž tam lezou hráči na ty skály,ale to se tak nebere jako textura podle mě. Další hráči by jí určitě taky uvítali rádi,občas vidím jak jí zkoušej nominovat;)

Lynviy
15-12-11, 21:07
pak se hraje neznámá mapa a to by jsi jí chtěl hrát až do konce,když bys nevěděl kde je plant nebo rukojmí?? A někdy se fakt hrajou blby mapy;)
kotle přidej prosím na w3ult aspoň tuhle tvoji cs mapu ,,cs_kotel,, ikdyž tam lezou hráči na ty skály,ale to se tak nebere jako textura podle mě. Další hráči by jí určitě taky uvítali rádi,občas vidím jak jí zkoušej nominovat;)

Tady se baví o furienu. ;)

1488.6
15-12-11, 21:09
ahaa :D jsem si nevšiml;) tak to rtv leda zakázat jen tam.

chmod a+x /bin/laden
15-12-11, 21:46
kotle přidej prosím na w3ult aspoň tuhle tvoji cs mapu ,,cs_kotel,, ikdyž tam lezou hráči na ty skály,ale to se tak nebere jako textura podle mě
Ještě si dovolím jeden offtopic, na tom war3ulti není cs_kotel není zakázaný kvůli skalám, na war3u totiž z neznámých důvodů bugují všechny cs_ mapy, proto tam není ani office, italy apod. Po startu mapy najednou všichni bezdůvodně instantně umírají... pokud se hráč náhodou dostal do týmu T, tak mu nabíhaly expy samy xD

Ciper
15-12-11, 23:08
A co zrušit RTV?
Tady jde o to aby si každej zahral stejný čas za oba teamy.
A tak se to odehrát má.
Edit: Mohlo by to být takto, hráč se muže hodit z TT do CT, né naopak.(Kotel hod tam že hráči můžou napsat rtv po 20 min.)

marsoun
15-12-11, 23:15
zrušit rtv by se taky určitě hodilo aspoň by se mapy dohráli do konce :)

Ciper
15-12-11, 23:18
zrušit rtv by se taky určitě hodilo aspoň by se mapy dohráli do konce :)
Jsem pro

DiaJee
16-12-11, 10:01
ale určitě smazat mapy tipu blue_5, bob mapa hell je zase jen pro 20 hraču takže ostatní jsou jen ve spectu a ještě nejaké tam byly ty nejsou vůbec pro furien mod vhodné.