PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadam o UnBaN



zavo
15-12-11, 20:21
Prosim o UNBAN za multi FK na servery Jail dal mi ho admin Dejf volam sa **ZavO**.
Je pravda ze som dostal nedavno rovnaky Ban no za to som si aj mohol to je pravda(-bol som zaciatocnik). No za tento nemozem ja som si neuvedomoval co robim ,povedal som veznom:
- na slovicko teraz pojdete vsetci do boxu pred celami ja som povedal start ty co boli vnutri tych som zabil to bolo v poriadku no hned nato som dostal ban ze som ich zabil totizto ked som otvoril celi som sa este dohadoval neco s dozorcami a neuvedomoval som si ze som zabudol povedat veznom ze nech pustia klavesnicu.
Ked som sa spytal preco som BAN dostal ,dostal som odpoved ze hraci ktorych som zabil isli do boxu lebo som im nezakazal hybat sa.

PROSIM O OSPRVEDLNENIE NO V TOMTO PRIPADE HRALA NA MOJEJ STRANE nevedomost PRETO PROSIM O UNBAN UZ SA TO NESTANE. (- pravidla mam na stole vytlacene a viem ich naspamet takmer a tentoraz to bola nahoda uz som skusenejsi a nestane sa to naozaj).

VINCE C.
15-12-11, 20:25
Hahahahaha,
pravidla mam na stole vytlacene. Celá storka nemá chybu. Máš +1 za to, že jsi mě rozesmál.

Ciper
15-12-11, 20:25
hod sem výpis z konzole.

zavo
15-12-11, 20:26
jak vipis sak tam nejsom uz hodinu

zavo
15-12-11, 20:27
VINCE C. mam to sak neer ak neces

elmawerick
15-12-11, 20:34
VINCE C. mam to sak neer ak neces
Vypis konzole ziskas tak ze se jako kdyby ses isiel pripojit a pak kdyz ti vyhodi ze mas ban tak otvoris konzolu a skopcis ten vypis

Ciper
15-12-11, 20:35
Unban se zamítá, počkej až ban vyprší.

zavo
15-12-11, 20:36
ok tak dakujem ze ste mi aspon odpovedali