PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] ^[T]op[K]a H[oo]J~~ (perm zákaz k CT) --> KeYo



Hooj
09-06-15, 19:34
Vypis z konzole:





Detaily banu





Hráč
^[T]op[K]a H[oo]J~~


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1771053574


IP adresa
95.103.69.146


Udělen
07-06-2015 - 15:44


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
[zakaz k CT] demencia u CT


BAN dal Admin
>VikingResttARMY< KeYo (KeYo)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 2 (jb_snow)







Poznamka:



Zdravim toho ktory to cita

1.ban bezdovodne
2.stalo sa to inac ako bude tvrdit admin ...
3.mapka jb_snow stal som pri lavickach a strielal do jedneho CT,pretoze pustil nahodu a este pred tim aj zavrel simona povedal namna,simon nic nevidel zabil mna asi po minute admin ban a este aj kick
4.tak by som poprosil o unban,alebo uz ked nie tak na ten mesiac :) Dakujem...

hofy
15-06-15, 23:37
bump

KeYo
16-06-15, 00:31
ou sry toto som si predtym nevsimol .. takze k banu, ani si to uz moc nepamatam.. viem ze jedno CT bolo u tlacitok a admin ho hitoval, ze ho chce zabit a on povedal, ze to nebol on.. tak, simon zabil teba.. a jedine, co si spravil bolo, ze si do chatu napisal..
Jailbreak 2 07-06-2015 15:44:30 VALVE_0:0:1771053574 95.103.69.146 ^[T]op[K]a H[oo]J~~ =D
nič, čo by popieralo, že si to ty nebol.. takže zákaz je na mieste podľa mňa.. keby si to nebol ty, tak by si hned pisal, preco ta zabil a podobne.. a nenapises iba smajlika
E: teraz som si vsimol, ze som sa asi zle preklikal a dal som ti permu.. mal to byt tyzden.. máš tam UB a už nerob blbosti u CT

ZeMi7
16-06-15, 11:59
What? Banovat na základě domněnek? Popřípadě tvé intuice? :D

To je hodně špatný vtip...


E:
To chápu, jen mi nepřijde vhodné banovat na základě hráčový reakce. Důvod banu: napsal smajlíka do chatu.
Vím jak to myslíš, jen se zdá jako blbost za toto dát ban, pokud to doopravdy nevidíš.

KeYo
16-06-15, 12:09
ake intuice? on stlacil ten Ct cudlik.. keby to neurobil, tak asi napise simonovi, ze to on nebol, ze rpeco ho zabil.. a nebude sa len rehotat.. nie?

kono159
16-06-15, 16:27
ake intuice? on stlacil ten Ct cudlik.. keby to neurobil, tak asi napise simonovi, ze to on nebol, ze rpeco ho zabil.. a nebude sa len rehotat.. nie?

suhlas

KeYo
16-06-15, 19:05
What? Banovat na základě domněnek? Popřípadě tvé intuice? :D

To je hodně špatný vtip...


E:
To chápu, jen mi nepřijde vhodné banovat na základě hráčový reakce. Důvod banu: napsal smajlíka do chatu.
Vím jak to myslíš, jen se zdá jako blbost za toto dát ban, pokud to doopravdy nevidíš.

nikdy, keď CT robí picoviny s CT cudlikmi, to nevidis.. to nejde.. a ani sa nepriznaju.. no tento sa priznal sam.. tak dostal ban.. uz si na to da pozor, aby to mackal..