PDA

Zobrazit normální verzi : Obmedzenie AWP na Only Dust 2?



Wrrrr
09-06-15, 22:57
Zdravím, rád by som sa opýtal na obmedzenie AWP zbraní na serveroch Only Dust 2. Viem že hráči to radi používajú ale skôr to tam často vyzerá na AWP server, hlavne ak polka TT teamu kempí na spawne a nepohnú sa celé kolo. Podávam to hlavne z dôvodu že často sa to tam opakuje a ani Admini to často nestihajú kickovať a riešiť. Myslím že číslo 3-5 AWP na tým by stačilo a to aj pre VIP bez nejakej extra výhody.

Je to len návrh, pri najhoršom to zmažte. (P.S. : Minule sa opakovala napríklad aj situácia že som dal score okolo 15/0 s rýchlopalnou snipou a hneď tak hrala polovica servera- okolo 6 hráčov, to sa mi moc nepáči a myslím že ani ostatným... :/ )

Ešte by som sa chcel opýtať pomimo že aká je situácia s adminmi na Only Dust 2 serveroch, moc ich tam nevídam, na serveri #1 ako tak hej ale na #2 a 3 moc nie. Za skorú odpoveď vďaka. :)

Machine#38

Cardoxon
09-06-15, 23:27
Ahoj, takové omezení je blbost. Proč by hráč, který si jen přišel na chvíli zastřílet na pub, nemohl vzít arcku kvůli nějakému šaškovi, co s ní stejně netrefí ani vrata? Pokud ti vadí, že jsou zalezlí na spawnu, tak to prostě nevytahuj nebo je vystřílej. Silný hráč stejně bude huntit fragy a urvat slabého zalezlého hráče jde i poslepu...

Dakota
10-06-15, 07:24
Mě se zase nepáčí, keď nějaký kokot bere rychlopalku, zruště vše, budeme běhat nahý.

Scarefact
10-06-15, 13:11
Jo, ty rychlopalky jsou zlo. :-)

Tutinko
10-06-15, 17:32
som proti akemukolvek obmedzeniu

Wrrrr
10-06-15, 20:15
Ahoj, takové omezení je blbost. Proč by hráč, který si jen přišel na chvíli zastřílet na pub, nemohl vzít arcku kvůli nějakému šaškovi, co s ní stejně netrefí ani vrata? Pokud ti vadí, že jsou zalezlí na spawnu, tak to prostě nevytahuj nebo je vystřílej. Silný hráč stejně bude huntit fragy a urvat slabého zalezlého hráče jde i poslepu...

Teraz nie žeby som niekoho chcel uraziť ale kde beriete tú istotu že tam hrajú "skúsený" hráči? :D A ty asi moc na tom duste nehráš keď to nevidíš že, myslel som nejaké riešenie proti kempu s týmito zbraňami, neviem kde berieš tú istotu že napríklad z longu v pohode zabiješ hráča s rýchlopalkou zalezeného na T spawne, to ti prajem veľa šťastia a rád by som to videl aj v realite, často je problém jeden, nie to ešte keď sú zalezený aspoň 3 čo zázračne dierujú. Tento problem myslím tak sa pozrite na zmysel, alebo nepíšte ak na tom serveri nehráte. Dík.

Wrrrr
10-06-15, 20:16
Mě se zase nepáčí, keď nějaký kokot bere rychlopalku, zruště vše, budeme běhat nahý.

"Obmedzenie", nie je "Zrušenie". Príde vám to podobné?

pweredbytvaroh
10-06-15, 20:23
Prostě je zabij a bude klid.

Wrrrr
10-06-15, 20:28
Prostě je zabij a bude klid.

Dobre, rezervni nejaký server a môžeme skúsiť keď to hovoríš tak s istotou... ;)

Detektor
10-06-15, 21:06
Som jednoznačne proti .

Fighter
10-06-15, 22:55
Awo je zbran stejne jak ostatne zbrane,i ten ma i svoje negativa.I ja si rad pockam na spawne lebo viem,ze polovica ct stale ide rushnut dvere a chcu sa dostat T-ckam do zad.Alebo ako Ts mame pustit ct at nas napadaju zezadu?Reseni je jednoduche,bud sundaj awpckara alebo nerushuj,to nechaj na Ts :pif:

Wrrrr
11-06-15, 00:45
Okej, čo už, aj tak to bol len návrh. :) Len mi nejde do hlavy toto: Inferno Only-- zrušte too, ježíííš, a všetci plačúúú, ale na Only Dust 2 ani za nič... o čom to je logika?! o.O

Detektor
11-06-15, 14:04
Čo ? Na inferne neni ani obmedzené awp ani zrušené nechápem čo si teraz napísal

AndreSchurrle
11-06-15, 18:34
Niekedy som nad tým tiež dumal, ale holt AWP používa aj množstvo lepších hráčov a admini, takže je jasné, že s tým nebude xy ľudí súhlasiť, aktuálne som si zvykol, ba dokonca celkom úspešne sa dokážem proti tomu brániť a ak nevydá tak len maximálne hodím nejakú poznámku do chatu. Rozpísal by som o tom viac, no bolo by to moc dlhé a zbytočné, takže už prechádzam k pointe, ja osobne navrhujem zákaz prehodiť sa medzi tímami (CT/T), ak ťa automaticky systém prehodí (over/under) napr. 5 kôl. Lebo niektorí hrdinovia sa po prehodení vrátia naspäť a potom to prehadzovanie na vyváženie balansu sily jednotlivých tímov stráca zľahka zmysel.

Niko97971
11-06-15, 19:44
PROTI
Dôvod:
Podla mňa by to bolo na nič,lebo s AWPčkami hrávaju aj hráči,ktorý nekempia a neni to len 1.. je ich viac a ako napísali ostatní..
Ale pravda s tým kempením.. ale na to je už náš Camp Meter.Môj názor :)

Scarefact
11-06-15, 19:54
ja osobne navrhujem zákaz prehodiť sa medzi tímami (CT/T), ak ťa automaticky systém prehodí (over/under) napr. 5 kôl. Lebo niektorí hrdinovia sa po prehodení vrátia naspäť a potom to prehadzovanie na vyváženie balansu sily jednotlivých tímov stráca zľahka zmysel.

Souhlasím též, že by se s tím balancováním mělo něco udělat. Ty OP teamy co proti tobě potom hrají je vcelku síla a většinou to dochází do bodu, kdy to polovina UP teamu leftne a není s kým hrát. :-)

Wrrrr
12-06-15, 16:11
Čo ? Na inferne neni ani obmedzené awp ani zrušené nechápem čo si teraz napísal

Pozri si pls tému na Inferno Only, písalo sa tam niečo o tom že sa tam rušia minimálne rýchlopalky. :) Tak ak chceš útočiť tak si to prečítaj najprv pls.

Wrrrr
12-06-15, 16:14
Souhlasím též, že by se s tím balancováním mělo něco udělat. Ty OP teamy co proti tobě potom hrají je vcelku síla a většinou to dochází do bodu, kdy to polovina UP teamu leftne a není s kým hrát. :-)

To je dobrý nápad, ešte by to chcelo niečo ako /vote, podobné ako je na CS:GO, dalšia vec že častokrát tu hrajú hráči ktorí absolútne nevedia čo CS je a iba kempia alebo robia blbosti. Pri tomto sa mi to ako nápad hrozne ľúbi.

Wrrrr
12-06-15, 16:18
V tom to prípade by som to s vami rád ukončil tým že sa bude musieť buď zabrániť kempu s týmito zbraňami, alebo viac adminov na servery Only Dust 2, v proslednej dobe je tam aj dosť veľký počet cheaterov tak myslím že by to nebolo odveci. To je odomňa všetko.

Detektor
12-06-15, 23:57
Pozri si pls tému na Inferno Only, písalo sa tam niečo o tom že sa tam rušia minimálne rýchlopalky. :) Tak ak chceš útočiť tak si to prečítaj najprv pls.

Kámo , tá téma bude mať rok a nič z toho čo tam bolo napísané nezrušili ani neobmedzili tak neviem čo skúšaš ..

xXSn1P3RXx
18-06-15, 22:44
Hlavne nech nič nerušia stačí že je zrušený štít... Chceš sa zabaviť tak zobereš lamopalku a zbieraš killi a checkuješ jak ostatný píšu a keď je to proti tebe tak tomu len pod nohy hoď flash...

s pozdravom OscarwOw

Moric
26-07-15, 03:17
Ahojte !

Chlapci maju pravdu malo by sa to omezit nie zrušit, aj ja si občas zastrielam s awp ale nie že by som stal na spawne celu hru.nechcem tu robit reklamu ale napriklad gamesites.cz only dust2 tam to maju dobre poriešene tam može mat iba awp jeden v týme a server maju plný.A toto by som spravil aj na kotelne na dust2only a bude to o mnoho lepšie.. :) Dakujem

UNHCZ
28-07-15, 19:09
Blbost, hraju na dustech dlouho a nikdy mi AWP nevadily, je to proste zbran jako jina.

FACTOR
07-10-15, 22:33
Takže já budu tři kola šetřit na awp a pak si jej nekoupím, protože jej mají tři hráči z minulého kola? :O Jsem PROTI omezení, pokud s ním umíš, je ti jedno kolik hráčů jej má... Pokud omezovat, tak rychlopalku, protože co si pamatuji z dob bez netu, to byla doména jen botů =)

Shakespeare
13-06-16, 21:27
popravdě teď sem začal hrát Pub ve velkém a to AWP na spawnu dokáže potrápit :-D
ale s omezením nesouhlasím :-) bez wipa neudělám ani krok... prostě sem bez něj marnej :-D
v těch dveřích to je jen o rychlosti :-) dá se to ustřílet tedy když ti tam nestojí u dveří nějakej párek co tě proděruje :-D
a Rychlopalka stou si dělejte co chcete popravdě :-)
takže jsem Proti :3 :-D

Grakon2702
14-06-16, 16:58
Že prej omezit AWP. Lamy... já bych povolil i ten štít, ať se pořádně naučíte hrát a ne jen brečet.

DiEAcE
15-06-16, 09:48
Je to blbost..

Fighter
15-06-16, 13:33
Awo je zbran jak kazda ina a lamopalku beru vacsinou lamy ktorych stejne sundas takze co se tu resi? :blink:

Libovej_Tukan
21-06-16, 10:23
AWP je fajn, kdyz hrajes proti nemu, tak ten pandulak beha strasne pomalu, dobre se do nej trefuje. A taky te to trosku donuti premyslet o granatech, coz je pro hru taky dobre, a zacatecnikum to jen pomuze ;)

Me vcera napadlo, co takhle zapnout TA? Treba po 22h, kdy uz je o dost mensi sance uplnych zacatecniku. Normalne se mi po tom zastesklo, ty vtipne situace mi chybi, nehlede ze je ta hra zabavnejsi obecne, kdyz clovek premysli na co a pres co strili :)

Hauss
11-07-16, 18:38
Awo je zbran jak kazda ina a lamopalku beru vacsinou lamy ktorych stejne sundas takze co se tu resi? :blink:

Lamopalka for ever.Je s ní sranda a jakou má člověk radost když ti nepřátelé padaj k nohám ... a ten chat když někoho sundáš lamopalkou :doge:

SEDA EMINENCE
15-07-16, 12:08
Lamopalka for ever.Je s ní sranda a jakou má člověk radost když ti nepřátelé padaj k nohám ... a ten chat když někoho sundáš lamopalkou :doge:


Lamopalka je neskutečně křivá zbraň xD míříš na hráče :D a zabiješ toho co stojí 2m vedle xD

Hauss
21-07-16, 21:07
Lamopalka je neskutečně křivá zbraň xD míříš na hráče :D a zabiješ toho co stojí 2m vedle xD

To sice ano ale dá se stim slušně někoho rozsekat :D nejlepší je se na dust2 postavit za T na spawn a čekat až někdo vyleze ze dveří a lamopalkou ho sundat.Někteří jsou tak blbý že tam vybíhají jak králíci.

piju_RUM
22-07-16, 23:11
Souhlasil bych s tím TA po 22h s AWP a těma lamopalkama je mi to fuk ;)

Hauss
23-07-16, 19:46
Souhlasil bych s tím TA po 22h s AWP a těma lamopalkama je mi to fuk ;)

Už je to vyřešené... nic se omezovat nebude je to zbran jako každá jiná.